Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek 07 ZX-6R-re használt dob?
Nem gond, már kaptam egy garnitúrát. Köszi!
Milyen a hangja?
Sorry, most kapcsolódtam be..
Köszi, úgy néz ki tényleg kell. Honnan szerezhetnék olyat MA(!)? (Budai oldal.)
de kérdezd renitenst ő a bódis szakértő
szia

én nem értek hozzá, de volt már egy pár bódis, yoshi rendszerem busán és zzr1.4en. volt úgy hogy a rézkarika el volt gyárilag nyomva az első felszerelésnél a gyárban, ezért nem volt újra felhasználható. akkor a proptechből javasolták hogy egy 3 mm-es alu karikát esztergáltassak helyette.. vagyis nekem mindig beraktuk a tűzkarikát(vagy alu), mert amikor nem, kifújt...
Szevasztok. Elbizonytalanodtam. Adott a K1 és a hozzá való Bódis rendszer az ismert kialakítás szerint, tehát a hengerekbe kell becsavarozn bizonyos alu tönköket, ezekbe húzzák bele a rugók a csöveket. Kérdés, hogy a (réz) tűzkarikák kellenek az alu tuskók alá, vagy nem? (Szerintem nem).
Üdv mindenkinek!
Keresnék olyan Y összekötőcsövet amivel ki lehet iktatni a katalizátort a Honda cbr 1000 rr '06-os motoromban!Aki bármilyen megoldást, vagy szerelőt tud aki tudna nekem segíteni megköszönném!
4T? hangra milyen?
zx12r 2006 gyári leömlő bontott hibátlan darab eladó 18000, elérhetőségek az adatlapomon
Ok dumálunk.
Hát van mit.....
Holnap ....
Kérdezd renitől!
Ne lepődj meg rajta,hogy "leány" attól még majdnem ért a kipufogókhoz...
Érdekes majd elmondod mert szerintem kurva jó volt
Jó lebuktam csak a MÉH-telepen ahova mentem vele meg ahova való elhajtottak hogy ilyen szar spiáter anyagot nem vesznek át így gondoltam visszaadom
Meg hogy a két Serlok rájött nincs is mér tagadjam tovább,akartam egy ilyet csak megdőltem
Helló! SR racing kipufogó rendszerről mi a véleményetek?
Meg a rend őrei.........
ebből is látszik a motorosok közül csak a suzukisok a megbízhatóak
Hát igen, olyan mint a Hondás barátunk......
mit is várhatnék egy yamahástól..
Bla bla bla........
renikém!

Sajnos csalódott vagyok,eladnám a Penta dobjaimat használtan.
Segítesz?Miért?Ezt ne feszengjük.....
Mennyit adsz érte? Garis,papíros!
Nem kell a mellébeszélés!
Ne hidd el,hogy azt mondta...........
Rájött,hogy a kardánja szar,és át akarta építeni láncosra és hát szerette volna, ha egy álom motor fogaskerekét építené bele.Csak hát megbukott, mert rájöttünk,hogy nála van...