Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adok pénzt renitensnek dobokra ezmeggg eldorbézolja..
Hiába fűnyírós..kezd suzuki lenni
Aki korpa közé keveredik....(ezt is egy barátom mesélte )
Adok pénzt renitensnek dobokra ezmeggg eldorbézolja..
Hiába fűnyírós..kezd suzuki lenni
Aki korpa közé keveredik....(ezt is egy barátom mesélte )
Szia,
Ha érdekelne keress meg légyszíves privátban
Üdv
Eladó Kawasaki zx6r gyári dob, 05-06 évjárat. Alig használt karcmentes állapotban. Az ára 35.000Ft

Akit érdekel az itt megtalál.
Szia. Mennyit kérnél ezekért a dobokért?
Szégyen nem szégyen, nincs sok ezrem most dobokra. Marad ami van. Igaz az nem Bodis.
...nahh, mondjuk pont ilyen:

Ezzel a darabbal megpuhíthatnád a márkatársak szívét!
Jajj, most ébredtem..... mert tudod nyaralni indultam...
Tegnap nagyobb összeghez jutottam, így van miből dorbézolni!

Hajjjakend! Ne húzz újat a többi busással, naggggyon kemény állatok!
Mellesleg, mikor lesz rendes kipufogód?
De ezek szerint erre sem magadtól jöttél rá.
Tudod Ice, egy barátom egyszer azt mondta nem szabad lesüllyedni arra a szintre ahol ezek az emberek vannak,mert ott ők győznek igaza lehet
Mindenkinek jó motorozást
Lehet rosszul látom, de ez nem egy nyílt fórum? Ha már nem az akkor bocsánat, nem akartam belekontárkodni.
Helló!
Nem is feltételeztem hogy valaki haragszik.
Helló!
Ha kicsit kedvesebb stílusban válaszolsz a nem neked írt kérdésre, akkor biztos nem haragszik meg senki....
Te most mégis ezt tetted.
Nem kötelező elolvasni és nem javasolt válaszolni
Talán hivd fel, és megtudod hogy a nemakármilyenhanempentatec dobjaid mikor érkeznek meg.
Renitens mester,
Mikor jönnek meg a pentatec dobjaim
Van megoldás nálunk...
Sziasztok!
Suzuki GSX-1400 K4-es motoromra kersek az eredeti dobok helyett két férfias hangon szóló sport dobot. A leömlőt nem cserélném.
Nem rossz,bár ebben a mohazöld színben
Itt a katonai zöld, amivel boldog emberünk távozott!
A Pacsirtamezőn már meg is fáklyázta, nem bírt ellenállni! Nem kell mondja, db killer nélkül mennyire szépen muzsikált!

Gondolom hazáig vigyorgott! Mondjuk van mire........
hali 2006évj Ktm duke2 jobb oldali kipufogom van elado gyári folytással makulátlan állapot%)(§km es.. ill hengerhez valo y cső is..
Szia! Egészen biztos, hogy valahol "elsokall" üzemanyagból a géped. Valószínűleg a fordulatszám skála több pontján is. Néhol meg kevés neki az üzemanyag. Megoldás CSAK a fékpadi beállítás a programozható befecskendezés állítóval (pl. Power Commander) lehetséges. Nem kamu, nekem is van, és bár méregdrága, de szerintem megéri... Db killer kiszereléstől persze hogy kevesebbet fogyaszt a géped, hiszen gondolj bele: a túl sok benzinhez több levegőt juttatunk azáltal, hogy csökkentjük a folytást a kipufogóban ( a hengerben növekszik a légáram), azaz egységnyi munkavégzéshez kevesebb üzemanyagra lesz szükség a többletlevegő miatti tökéletesebb égés miatt. A valahonnan feltölthető map térképek csak arra a motorra ideálisak, amelyik akkor és ott lett beállítva. Mivel két egyforma motor nincsen azonos típuson belül sem, ezért csak megközelítőleg lesznek jók ezek a beállítások. Remélem előrébb vagy ezektől az infóktól...
Szia FireBlade83!
Ha rendesen megcsinálod a belsejét akkor nem lesz durva a hangja mert fojt a vége csak 4,5 centis!
Sziasztok! Triumph tiger 800-am van, és Bodis penta-tec nevü kipufogó van a gépen! Nagyon szép a hangja meg a kezdeti felszerelős probléma is meg lett oldva, viszont azt vettem észre hogy hidegebb időben történő indításnál nagyon kormol tőle a gép. A szervízben tettek fel az sportdobhoz való üzemanyagtérképet lehet hogy kicsit túl gazdagon kapja az anyagot és azért, van. Igazából füstöt nem látni már meleg motor melett, csak sokszor tisztításnál veszem észre hogy a motor hátsó részét összekormozza.

Az lenne a kérdésem hogy édremes e ezekkel az " ecu map"- okkal foglalkozni vagy egyszerűen vissza kell rá tölteni a gyári programot és akkor talán a kormolás is megszűnik?

Valamint a múlt héten kivettem a db killer-t belőle, és úgy vettem észre mintha azóta kevesebett fogyasztana, ez lehetséges vagy csak véletlen?

Köszi a válaszokat!