Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagy nap lenne az életemben!

Már az oviban is fűnyíró volt a jelem! Végre láthatom, h mitől megy....
Ha nálam a sólyom jelentkezem..de szívesen elgurulok felétek, végre lássatok egy igazi motort
Minden lesz...
Mielőtt lerúgnád a dobokat, meghallgathatnám? Akár Soroksáron?
s készíccss egy emelőszettet(segítek:1 db első és 1 db hátsó) a gépsárkányhoz, úgy hallottam azt jó áron kínálod
csütörtökön vagy pénteken hozzuk el a motort Ice barátommal, pénteken(vagy hétfőn) beviszem hozzátok leszedve
Hi!

Talicskázza be a hivatalba kérem!
Gyere be hozzánk, körülnézünk...
renitens mester

üzleti ajánlatom van..kellene nekem 2 db pentatec slipon k9 busára, de van beszámítandó vagy bizományba adandó 2 db 300 km-t futott jelenleg busán lévő bódis tritec-em(karcmentes, e-betűs, db killeres)
szia.Mennyire lehet hangos ez a dob?Olyan kéne ami nem olyan hangos
Kipufogó kawasaki zxr 750
vagy ittkipufogó
akrapovics esetleg?
Eladó Suzuki drz 400 as teljesen nyitott dob felrakható bármilyen 4 ütemü enduróra. Ár:10.000ft 0620 3498275
Sziasztok!
Eladó egy nyers kipuff dob (perf cső és gyapot nélkül).Saválló anyagból.Profi munka nem házibarkács.Annyi a hibája hogy a tartófüleket áthegesztették de ezt el lehet tüntetni.Nincs rá szükségem ezért adnám el.5DB ezresért!
Méretek Hossz 50Cm Ovál vastagság:12 ill 10cm átmérő!Cső bemenet 5,2Cm kimenet 4Cm.Ha valakit érdekel 06706290586 vagy Bugic@citromail.hu
Szia!
Raptor 130 mm dob, 3 csavaros-hoz keresek.
Szia, köszönöm, tudsz egy képet dobni róla?
nekem most épp egy ovál leo sbk-ra kéne...neked?ha valamit halloklátok szólok itt
Ez engem is érdekelne.
Sajnos én ahol megkérdeztem még nem volt sehol sem pont jó.
Vagy túl szűk volt vagy nagyobb volt...
sziasztok!

kipu bilincs kéne nekem,hol vagy kitől tudok szerezni?

kössz
szia,
10 féle nyugati sportdob 4csav.25-től.
ha érdekel 70 3179083
üdv,P.
60 mm slip-.on keresek e jellel!
Nincsen mit, szívesen!
Hello egy kis segítséget kérnék.. :D érdekelne hogy honnan tudnék a KDX 125 SR emre valami jókis kipufogót vásárolni és hogy mennyivel lenne keskenyebb a tárcám? :D Előre is köszi
bocs a névért
retinens! megkaptam az emailt . /horror ár / köszi de nem.
gsx-r 600 ra keresek 4 csavaros sport dobot,occon