Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mv Agusta, vagy bármi másra dupla kipufogódob.
Hello. Mar elkelt
Hello. Ha megvan még a dob. Mennyi lenne az ára?
sziasztok!valakinek esetleg gen2 busára sport dob?
Kipufogó elektro polírozás, alumínium, saválló alkatrészek javítása, hegesztése. 06 30 246 98 11 Pécs környékén.
Sziasztok! Ehhez a dobhoz sztem (Mivv carbon) keresek db killert aki tud esetleg vhol az írja már meg légyszi.
Előre is köszönöm
Laser dob eladó, így került hozzám, valaki flexel szerelte le. 6000ft.70 392 6846
Szeva! Egy ilyen devil kipufogóvég műanyagot keresek, ha esetleg lenne ilyen alkatrészed.
Sziasztok keresek Suzuki gsx-r 600 sradra sport kipufogót ,3 csavaros ,csavarok közötti távolság 78mm.Elsősorban E-jeles dobot keresek.
Sziasztok! Van egy yoshimura carbon-titan dual exites dobom eladó. 61mm a bemenet es van hozzá 55 redukcio. Jmca-jeles de kártya nincs hozzá. hossza kb 60cm
Szia,
Igen Tatabánya picit messze van nekem, de azért köszi! :)
A végében lévő kis fém "furulya" is sokat számít szerintem (legalább is annó a Vtr-1000f em en Leo Vince doboknál számított) és ha rá venném magam egy távolabbi, akár külföldi túrára meg szeretném hagyni a lehetőséget, hogy egy kevésbé hangos verzióra otthon a garázsban is vissza tudjam szerelni erre az időre.
Szia,
Tatabányán tudok olyat aki meg tudja csinálni, de az ugye nem a te lokációd fele van.
Viszont, mi az értelme annak amit db killernek gondolsz? Az Akrapovic leírja tisztán, h a katalizátor(2-es számú) miatt lesz e szabványos, és halkabb is a rendszer. Akkor minek ki és visszarakhatóra megcsinálni a végébe a szűkítőt?
Sziasztok! vásároltam egy S-H6R14-HEGEHT típusú Akrapovic rendszert a Cb650R-em re.
Az lenne a kérdésem, hogy Db killert ki és vissza! rakhatóra át szeretném alakíttatni (jelenleg ez a típusnál nem imbuszkulcsos, le van hegesztve) , azt hol tudnám megcsináltatni? Tudnátok-e valaki ajánlani? (főleg Dunától K- felé Budapestet is beleértve)
Előre is Köszi!
Szekibá,
Ilyenem van.
Vagy akit érdekel. Karbon palást + vég eladó.
van
https://www.kepesmotor.hu/onro...

Nála van minden, csak mm-es paramétereket kér, mert a gyári kódokkal nem foglalkozik. Remélem sikerrel jársz!

Üdv
Üdv. Ehhez a típushoz keresek killert. Tudna valaki segíteni?
Köszönöm.
Keresek: termignoni vagy más gyártó karbon palástot/ját részben törött sérült is lehet, 122mm széles.
Sziasztok! Nem ismeri valaki a dominator nevű lengyel dobot? Sehol nem találom,hogy lenne benne e jel.
Szia! Engem érdekelne ez a típus N32B. Sajanos elhagytam az egyiket, így nagy szükségem lenne rájuk, ha még aktuális a dolog. Elérsz a +36hetven/négyszáz-harminc8harminc7-en. Köszönöm!
Szia, N 32 B típusú engem érdekelne, sajnos sikerült elhagynom az egyiket. Most csütörtöken meg műszaki. :) Elérsz a +36hetven/négyszáz-harminc8harminc7-en. Köszi. Persze , ha még aktuális. Várom a jelentkezésed! Gábor
(csak épp a dátumot felejtettem el megnézni :) sebaj, ha bárki tud XL600R-hez gyári kipufogót, így 2020-ban, azt, kérem, hogy szóljon.)
Kedves AttisXL600! Érdekelne a dob, épp XL600R-hez keresek kipufogót.Mit kell tudni róla? Milyen motorhoz való eredetileg? "E" jel van rajta?