Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs valakinek F12höz ilyen sport kormányos stucnija olcsón?
Szeva! engem kilóméter óra érdekelne, esetleg van ? ha igen tegyél fel róla képet és egy árat is irj hozzá kérlek
köszönöm üdv
szeva! malagutiracing@postafiok.hu
ide irj és küldj róla fotót is kérlek!
köszönöm üdv!
hello, a morcosított f12 idomszett érdekelne. nekem van komplett f12 digit idomszettem. e-mailt vagy msn-t esetleg tudnál mondani hogy továbbtárgyaljuk?
szia malaguti 91 érdekelne engem minden idomja és henger szerkezete a malaguti f15 léc ere az amail.kesada@citromail.hu ra küldel hogy mit mennyiért atsz
üdv!
Keresek DIGIT idomszettet kompletten cserébe tudok adni egy piros fehér szép állapotban lévő[morcositott első idommal] idomszettet!
illetve

f12 Str8 ledes lámpa = gyári féklámpa + 3500 FT [ PATIKA állapot]

F15 Fehér [Brutális ahogy kinéz f12esen!] Első sárvédő = Gyári sárvédő + 2000 ft

Elől tárcsa,hátul dobfékes 5 küllős ,gyári szürke szinteres felnipár jó gumival ( elöl hátul szinte új) féktárcsával, kilóméterórameghajtóval,távtartóval eladó
20.000 ft a szett
f12be 1:1be passzol!
[BESZÁMÍTOK F12 FELNI PÁRT! Távtartóval, km csigával + jó gumikkal érdekel kizárólag a csere (HÁTUL DOBFÉKES LEGYEN A FELNI! ]

Képeket kérésre készítek.HA ÉRDEKEL KÉRLEK HASZNÁLD A " VÁLASZ " GOMBOT!
KÖSZÖNÖM
Malaguti F12 alkatrészek:
Komplett váz,blokk alkatrészek, futómű, váltó,kerekek, idomok, elektromos alkatrészek stb.
Hivj ha kell valami: 30/612-8980
Köszi az infót!

Madison 400 (2002) vezérműlánc feszítőt keresünk. Ha valaki tud jelentkezzen...
köszi de nem csak kp
csre nem érdekel Piaggio Zipp alkatrészekre nagyon jóképpen ;)
itt az msn vagy mail a részletek megbeszéléséhez
cagivaimi@freemail.hu
üdv
heló

Üzemanyagmérő úszó? van 3000Ft
Feszültségszabályzó? nincsen
Szívócsonk? 1500Ft ez haveré azért nincs a képen
Gyári levegőszűrő ház ? van 3500Ft betéttel mindennel

Plusz ha idomok vannak az is érdekelne! idom ülés alatti idom van 4000Ft
kép mellékelve
üdv
posta 1690Ft utánvéttel
ezek nekem kellenek ! Megvannak még?
Megvan még a levegőszűrő?
én érdeklődnék pár dolog felöl
Üzemanyagmérő úszó?
Feszültségszabályzó?
Szívócsonk?
Gyári levegőszűrő ház ?
Ezek árait szeretném !
Plusz ha idomok vannak az is érdekelne!
Illetve ha postán küldöd mennyibe fájna pluszba?
Üdv : Gabesz !
én érdeklődnék pár dolog felöl
Üzemanyagmérő úszó?
Feszültségszabályzó?
Szívócsonk?
Gyári levegőszűrő ház ?
Ezek árait szeretném !
Plusz ha idomok vannak az is érdekelne!
Illetve ha postán küldöd mennyibe fájna pluszba?
Üdv : Gabesz !
Hy. Érdeklődnék a Malaguti Madison típusú nagyrobogórol, hogy mennyire megbízható meg, hogy mennyire szervizigényes mert szertnék venni egy 180vagy 250est.
Sziasztok!Közeljövőben tervezem használt,Piaggio motoros négyütemű Ciak robesz vásárlását.Úgy tudom,hogy a Piaggio Hi-Per 4T motornak van 50 és 100 köbcentis változata is.Külsőre miről lehet megkülömböztetni őket,és be lehet-e szerelni ugyanabba a vázba 50-es helyett a 100-asat,és viszont?Mi a véleményetek az olaszból behozott konténeres mocikról,érdemes ilyennel foglalkozni?Biztonságos közlekedést mindenkinek!
nekem lenne. f15-ön volt. teljesen patika állapot.
heló ez megfelel neked?
működőképes nem folyatott fékpofákkal f 12 2002 esen volt fekvő levegősön ha valami méret kel írj és lemérem
üdv
katalógus szerint 110 csapos
Hi!

F12 50 LC (2000ig) hez keresek első-alsó fékmunkahengert?
Vki?
Grimeca van most ilyen:

Üdv!
Sziasztok! Malaguti F12 gyári katalizátoros kipufogó eladó! Felületén látszik, hogy találkozott esővel és porral is, de ezt leszámítva tökéletes, semmi horpadás, törés ilyesmi. Van egy kis folytás a könyökbe nyugodtan kilehet szedni, deha benne marad sem lesz erőtlen a motor nekem ugyis tökéletes volt. Felrakok pár képet akit érdekel az nyugodtan szóljon.
Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hány szemes a Malaguti Madison 400 vezérműlánca?
Köszi!
szeva.

van a mocidhoz 2 féle szíjam is.

malossi x kevlár 6ezer
stage6 4ezer