Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ.
Hali.Aham az enyémnek az órája csak 15-t csal.Óra szerint így mennyit megy.Nekem Óra szerint 110.
csavard vissza! hidegen tölcsrá ha kevés az oil
Hali!segíthetne valaki a rugókkal kapcsolatba vagy ez tipus függő Top az enyém sárga volt benne
Sziasztok
Keresek malaguti f12hez jó oldalsztender
ajánlatokat: minyus95@gmail.com
--ugyanitt eladó gyári f12 karbi , kipu és variátor
http://www.hajoeladas.hu/21428..." target="_blank">hajó
Hali kész lett a mocim (F18)
Az automata szívatóval volt gond azért evett ennyit, görgőket is kicserélték , mert amikor szíjat cseréltek valami nagyon nehezet tettek bele azért nem ment.
Továbbá kiderítették h kb 20-25 km/h-t cal az órám. Kipróbáltam és valóban.
Megnéztem a spirált nincs kirojtosodva, simán szabadon fut, erre valami tipp?
eladó malaguti grizly levegős blokk(igény esetén gyujtással,karbival)
06302692998
szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok!
segitséget szeretnék kérni,nekem van egy malaguti fifty motorom és szivómembránt kell hogy vegyek bele!esetleg valakinek nincs egy jó állapotú membránja?vagy hol lehet rendelni hozzá?és menyibe kerülnek?előre is köszönöm válaszotokat!
üdv:attila
f12 digiten a gyári csapszeg 10 vagy 12milis? köszi
Sziasztok
eladó egy dellorto 21-es karbi, akit érdekel az írjon!
Helló.Hosszú távon megyek szűrőházból folyik a kartergáz,ha az oda van vezetve.Ja és olajszintett lecsavarom letörlöm a pálcát és nem visszacsavarva és úgy nézem meg?
Halihó.Hosszú távra megyek a mala F18-al és akkor a légszürő házból folyik valami szerintem kartergáza ha az van odavezetve.Fel tudnátok világosítnai erről.
Hali.Olyan kérdésem van,hogy mala F18-nál az olajszíntett úgy kell megnézni,hogy kicsavarom a pálcát és megtakarítom és nem csavarom vissza csak ráhelyezem?Előre is köszi.
Nekem nem digit kijelzős hanem a régi 2000es kiadású szines ledes. nekem is villogott, aztán légtelenít újratölt stb, de villogott. Aztán elkezdett csöpögni a vízpumpa, majd forralni a vízet. Szal a hiba a termosztátnál volt, mert nem engedett át vizet( gondolom eleinte csak keveset) a nagy nyomástól meg elszállt a vízpumpa.

http://www.sportmotor.hu/motor...

itt találsz képet Isty78 rakott képet is hol találod a termosztátot.

vagy itt van robbantott ábra

http://www.easyparts.nl/choose...
hol és hogyan kell? mit nézzek rajt konkrétan? köszi
nézd meg a termosztátot, vízpumpát?
Malaguti XTM 50-esem nem pörgi ki magát, csak 4800-at forog maximálisan, tudtommal kb. 10.000-t kellene forognia. Segítséget kérnék, mi lehet a gond?
Okozhatja gyertya, vagy máshol keressem a hibát, esetleg a digitális kijelzőm, vagy a fordulatszám jeladója lenne problémás?
Hali!Valaki segítene! Kuplung rugok szin szerinti erőségére lennék kiváncsi
hát akkor nem ez lesz a baj...de a biztonság kedvéért gondolom szeretsz vele menni akkor egy nagyobb távot olyan 5km-t tegyél már meg vele és aztán nézd meg! szólj majd
tele van a kupakig és villog
biztos felvan töltve a tartály? nézd meg a biztonság kedvéért mert nekem csak akkor villog ha a tartályban nincs víz
Sziasztok!

Malaguti xtm 50-hez keresek jó állapotú, vagy új első két jobbos balos műanyag idomot, valamint bal hátsó idomot.
A google-val pórul jártam, tud valaki ajánlani egy jó oldalt, vagy valakit aki ebben tudna segíteni?

Esetleg az xsm 50 műanyag idomai felhasználhatók az xtm 50-re?

Köszönöm.
Hali.Olyan kérdésem van,hogy mala F18-nál az olajszíntett úgy kell megnézni,hogy kicsavarom a pálcát és megtakarítom és nem csavarom vissza csak ráhelyezem?Előre is köszi.
Szia! És ha utána is villog, akkor mit csináljak?
Na tehát minden ellenőrizve lett, a gyertya jól működött, a kipuffogó nem dugult el.

A probléma megoldódott oly módon, hogy a karbin lévő azon lyuk, amin a benzint szívja a karbiba a tankból ki lett tágítva, egyszerűen ki lett fúrva, mert eléggé keskeny volt és nem bírta átszívni a motor az anyagot. Még a súberen lesz állítva egy kicsit. Több benzin kellett neki.

Az eredmény: 80-85 km/h helyett 90-100 km/h, parton lefelé 117 volt a max :D, és egy kicsit nőtt csak a fogyasztás, de van benne erő, bár nem pörgi szét az agyát max 4800 ford/perc. Ja és a hangja sportosabb lett.

Ha még valami változna azt jelezni fogom feléd...ha érdekel majd.