Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mgx 50hez keresnék karbit
Üdv! Malaguti F10 Jetline-hoz keresek alkatrészeket.
sziasztok tudna valaki segíteni malaguti mgx szerelésben esetleg képek vagy akár robbantott ábrák is érdekelnek előre is köszi :D
Debrecenben és,környékén érdekelne mala f12 lc alkatrészek észerü árakon
sziasztok egy olyan kérdésem lene hogy van egy malaguti f12 phantomom és gondolta eggyet és elszált az erő beinditom megy huzok gázt éphogy megy de ha ráhuzok csutkon pofékel és leál valaki tudna segiteni hogy mi lehet a baj ???
jó becsomizom bubis fóliába hogy ne sérüljenek a milis karcok rajta
Feri! Küggyé mindegyikből amelyik nem jó eladom valami baleknak!
van alapméret 47 meg 47,5 lehet 48 is van habár a méret se fontos annyira ha kissebb könnyebben jár ha nagyobb meg bele lehet verni kalapáccsal egy jó sör az ára de üsse meg a 200 forintot mert úgy olvastam az alatt csak enzimes mosogatólé van
Az nem baj ha kicsit karcos úgysem láccik a hengerben csak occsó legyen!
dehogynem azok asso werke dugeszek asszem mien méretű kopott fosra van szükséged ?
Nincs véletlenül felfűzve egy 70-es Malossi hengeres Ápriliába valami jó dugód?
cserélhetnénk mert még 70 es vertex fiftym nincs esetleg alamónium árba is érdekel
Eladó Malaguti Fifty-hez 70-es Vertex dugattyú szett, használt de jól működő motorból való. Motor nincs már meg így erre nincs már szükség.
Ha érdekel írj vagy hívj. Dobozon a méret!!
email: imrus1323@citromail.hu
Tel:06702389770
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy valaki ért-e a f12 digit változatához? mert nekem van most egy olyanom és a kilométer óra kábel el van csípve ,vagy valami lett vele de az a lényeg hogy nincs be kötve és így nem méri a sebességet. Ezzel azt szeretném kérdezni hogy ez a kábelt ami ki jön a jeladóból ami a keréknél van azt hova kell bekötni? Én ma szétszedtem a burkolatot és nem találtam olyan kábelt amire rá bírnám kötni.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy valaki ért-e a f12 digit változatához? mert nekem van most egy olyanom és a kilométer óra kábel el van csípve ,vagy valami lett vele de az a lényeg hogy nincs be kötve és így nem méri a sebességet. Ezzel azt szeretném kérdezni hogy ez a kábelt ami ki jön a jeladóból ami a keréknél van azt hova kell bekötni? Én ma szétszedtem a burkolatot és nem találtam olyan kábelt amire rá bírnám kötni.
Köszöntöm az Urakat !
Tisztelettel szeretném megkérdezni,hogy a Malaguti Crosser 50 smkp-n milyen típusú karburátor van ?
Van-e bent tűszelep ? Hol lehet hozzá alkatrészt rendelni ?
Induláskor általában reggel kb 1.km lehet vele menni, menet közben leáll, mintha kifogyna a karburátorból az üzemanyag, várok vele, egy kis idő múlva megint 1 km-t lehet vele menni,de van úgy hogy hetekig ezt nem csinálja.
Az a furcsa hogy ha meleg az idő akkor ilyen probléma nincs.
Hol találok a karburatorról rajzot ?
alvázszám:ZJN4316666_N440491
Kérem segítsetek !
Szoiasztok, 200-s madison digitális kijelzőjének a kezelését le tudja írni valaki? nyomkodom ész nélkül de csak nem jövök rá :)
Szia!

168kg a 250-es saját súlya.

Üdv
Dio
Sziasztok,

Madison S200-asom hátsó fékcsövét cserélni kell, sajnos a gyári fékcső 40ezerbe kerül.. , valaki cserélt már ilyet, esetleg van hozzá valami olcsób megoldás? Előre is köszi!

András
Szia!
indítsd be és utána mérj rá az akksikra menő sarukra. Ezután ha gázt húzol és nem kezd el felmenni az érték, akkor a generátor 99%, hogy rossz. Nekem is Madisonom van, 2005-ös évjárat és ugyanez volt a jelenség. Nekem annyi volt a baja végül, hogy magának a töltésnek külön biztosítéka volt és az kiment. De autó villamossági szerelő véleménye és a szervizkönyvem tanulmányozása alapján, ez már valami mutyi megoldás az enyémbe. Amugy a 2000-es évjáratú 125-ös Madisonhoz rengeteg szervizkönyv van fent a neten.
Szia,

ne foglalkozz vele, 2 személlyel mehettek. Nekem is ugyanilyen gépem van, most pont nincs nálam a forgalmi, nem tudom megnézni Neked. Annyit hozzáfűznék tapasztalatként, hogy én 80kg vagyok és egy hasonló súlyban lévő embert már nagyon szar vinni. A barátnőm 50kg, vele pont jó, még jobban tapad is a kanyarban a gép! :-D :-D
Ellenkezőlek forditsa el a kulcsot
Szia. Ellenkezőleg forditsad a kulcsot.
szia képet tudnál dobni a mocirol?
Sziasztok!
Valaki letudná nekem írni, hogy a hűtővíz cseréjéhez milyen idomot vegyek le, meg hogy merre van a légtelenítő csavarja?
Előre is köszönöm.