Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyó he voltam a sporcdájrektbe. de egy cuccot elfelejtettem felpróbálni. kicsi is lett a bojler testemre! Szerinted cserélik ha sértetlen ?
dicsértessék.
Sziasztok!
Nem tudtok Miskolcon vagy környékén homokfúvót és porfestőt vagy csak sima fényezőt?
garagestore.hu vagy szinvapark miskirin
Te mezítlábas ribanc!
hol lehet a környéken DC cipőt venni válaszojjatokmánholnapig !
oszt még a hideg kirázott
Szegény ember, aki ígérni se tud.
Csak ígérettel már tele a padlás...
mire elkészül max a kerekes szatyromra teszek pályagumit
Szikszón látszik már valami készülődés?
Hííííjuk Zét is! Hétvégén találkoztam vele.
na te is te buzifejű később veszel egy sm kerékpárt mondjuk mito kereket kicsi pénzért és mehetünk bohóckodni máriapócsra meg piálni
így van én is így gondolom. Engem nem vonzz Crossba a 4 ütem.
A 2T hez vissza húz a szívem.
250 2t japó gép lesz az tuti.
miért is? ha működik nagy baj nem lehet. megdugózom oszt cső. ha nagy a baj kap egy hengert is. 100 ból megvan. fáj a pénztárcának de utána jó lesz.

én supermotot akarok belőle havi egyszeri pályázásra.
futóművet rendbetetetem, lefestem újra idomozom matrica oszt kész.
motorba esetleg még lamellák, ezmegaz. meg persze olajjak légszűrő csere.
2t azé olcsóbb szerintem. én most azért agyalok ezen
125ös meg már nem kéne
Én megvettem a 200-as Gilerát 130-ért, egy akksi kellett bele 8 pízért, (ez is csak a kényelem miatt, hogy menjen indítómotorról) és azóta teszi a dolgát, jó kis nyomatékos üzembiztos motor, akármennyire "Olasz fos" is.
Régen én is összeszedtem minden szart, hogy majd jól megcsinálom, ma már inkább veszek olyan motort, amin látszik, hogy volt gazdája,,, egyszer talán kicsit többen van, de később (jó eséllyel) lényegesen kevesebbe.
Gondolom egy 250 es rendberakása sokkal több pénzbe kerül mint egy 25-ösé. Na most az a kérdés mennyivel?
van itt egy cimbi egy hót lepukkant régi Rm 250-el elvan évekóta a kertben ugrándozik meg hobbimotorozgat. Nos én úgy is szétborítom darabokra és mire elkészül ugyis 3-400 között lesz de egyben nicns annyim nameg erről legalább tudni fogom hogy jól. így szoktam CRM-el is ezt tettem,
Nekem idehozta az egyik melósom, hogy nézzem már meg, mert, ha tudna alkudni belőle még vagy 30 ezret, lehet, megvenné.
Hát, én beindítani se tudtam, aztán meguntam a rugdalást, mondtam, vigye a picsába.
Erre rúgott még vagy 5-öt rajta, és beindult, teljesen normális hangja volt, vette a lapot is,de engem felbosszantott.
motorjának azért valamennyire rendbe kéne lennie. 150ért már nem hiszem hogy értelmes gépet lehet venni
Na igen, ezért nem szánok rá ennyit.... ami olcsó az szar is főleg ha ennyire szemtelenül olcsó.