Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én pont azt írtam, el ne gázoljon egyet véletlenül.
Érted? egyet...
rásszistááákok !
Értemköszi, de ha együtt világít a kettő(tompi+refi) azután is hogy feltoltad a refit, akkor csak látni vele?!? Ilyesmi pilácsot kéne a csajos bringájára biggyeszteni, bár ebbe lehet még neki is lesz beleszólása.
Hallgattassék meg az óhajod valahol feljebb.
S,ha ez megtörtént, akkor azért figyeljél az éjszakai egykeró közben, hisz ezek is éjjeli fajzatok, nem nagyon látszanak a sötétben.
mit mongyak...? ha annyi benzin lenne ,mint cigány,akkor éccaka is 1kerekeznék
már nem nálam van....a tompított az jó.a reflektor az szart se ér.száz méterre megvilágít egy kis kört...szóval nem voltam véle megelégedve...
Szeva Zsoltikám!
Mi újság abban a kies városban?
Konkrétan motorra gondoltam.
közben:-helló Zoltán!
Még eddig semmi konkrét. Félúton döcög minden, amíg nem derül fény az ellenfél felelősségét illetően.
Helló urak! Szaki! Szandrának mit intéztetek már?
Az mt03-nak jól világít az első lámpája? Látni is lehet vele vagy csak látszani?
így múlik az idő... én is a motorokban mérem...közben volt egy r6 meg egy mt-03...szóval legalább 3éve...
Megvan persze, de tényleg jórég lehetett, mert tavaly kimaradt madár, idén meg kocsival voltunk, bár vittük a kicsit.
a nagy ződ,ami neki volt támasztva a kerítésnek ott az árusok mellett. az pár éve volt,mert még az XT-vel voltam lent...
Megvan, de melyikre gondolsz, mert a nagyis ződ, meg a kicsi is ződ.
hajaj ezeket az"ízűeket" nem seressük.... inkább valami igazi kisüsti.... amúgy megvan még a ződ gép,amit madarason láttam?
irjál valamit, majd ini irja hogy az övé jobb. inkább gétéázok
sose próbálok, max cipőt . Amugy én 3 évente egyszer veszek ruhát de itt még bevásárlókosár sincs meg semmi. nagyon tajparaszt lehetek de kajak nem értem hogy kell vásárolni. még a kassza se a kijáratnál van hanem bent. hát miez kérem ?
Nesze neked pia.
Jónagy izé vagy hogy mérnemporbáltad fel.?!.?
szeva Laci bátyó... pang az üzenőfal...amúgy meg semmi pia? én most ünneplem szerdát
Nagyon fasza hej, régen a haverok rendeltek angliából amig nálunk nem volt ilyen. Ez is jó csak tele van nemhiábaszületettekkel.

Na meg megvana DC lépő is végre. a rák egye meg de nehéz szülés volt azt is megvenni
No fear mellény 9 ezer meg tán a pulcsi sem az igazi Az tapout
Mijaza cucc? Milyenméret? Mennyi? Féláron megveszem! Egyébként vissza kell venniük, esetleg kicserélik nagyobbra, hogy nefeszüljön a hombár testecskéden.