Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Komárom esztergom megyében nincs valakinek GO Pro HD Hero kamerája Bérbe szeretném venni 1 napra ha valaki belemenne írjon..... Köszi!
Eladó KTM SX85 minden adat a következő linken http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_85_sx-6009768
Feri? Gabi vagyok!
Hát így kell ezt valahogy

(2:57-nél mit lazsál ott az a bazári majom, eeeehhh )
Szia Feri "Meg-hát"
Kawa megvan még?
Szia Zöldember
Hali három éven át használtam 2006 os 450f-et. Versenyszerűen, edzésekkel. A hátsó váznyúlványnak nehéz a kipuff az többször eltört. A hűtő gumibakjait gyakran elnyírja maga a hűtő és így azok a rezonanciától megrepednek. A kerekekben soxor meglazulnak a küllők. A kipuff könyök tőben a hengernél megreped. A vezérműlánc 40 óránként begörcsösödött. A kipufogóban többször eltört a szita. Motorikusan, elektronikusan, futóművileg minden ok.
Jah, ráadásul az is Suzuki volt
Igen igazad van, 2006-ost szerettem volna írni csak már annyi motort néztem hogy kavarodnak az évjáratok a fejemben. :)
2005ben még nem is volt gyártva kxf450,csak a 250es modell,legalábbis én tudomásom szerint,mert én még nem találkoztam vasvázas 450essel,csak az ulavázassal ami 2006tól van piacon...
Sziasztok! Akinek 2005-ös évjáratú kxf450-e van vagy volt tapasztalatokat tudna róla mondani? Legfőképpen a típushibákra vagyok kíváncsi és, arra hogy vannak e indítási nehézségei. Előre is köszönöm a segítséget!
2000 Ft/motor/nap, de egyelőre nem használható. Facebbok-on "Piliscsév MX"-név alatt megtalálod, vagy keresd Külkey Attilát.
Hali!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy mennyi a napi bérleti díj 125-ös motoroknak és a fölött a pilicsévi motocross pályán?

Válaszotokat köszönöm!
Jó pálya, jó társaság, korrekt, becsületes tulaj!
Ma Visonta nagyon jó volt!
Üdv szeretném kérdezni,hogy aki szegedi lakos és szokott a domaszéki motocross pályára járni az írjon már legyenszives.Előre is köszönöm.
Köszi! Ezt most kihagyom, de a versenyre szeretnék elmenni. Üdv
van egy kawasaki kx 250 f-em és leo vince rendszer van rajta és arra kéne összekötőcsonk ha valaki tud bármilyen segítséget megköszönöm S.O.S.
Egész napos motorozási lehetőség,egy ebéddel kiegészítve.1hónap múlva lesz egy helyi verseny,és most ki lehet próbálni a pályát!+motoros találkozó!
Szia, mit takar ez a buli pontosan? engem is érdekelne.
Valószínű hogy most csatlakozom hozzátok ha már Székkutasról lemaradtam .... !
verseny is lesz ?:) vásárhelyről is szívesen mennénk!
Szia.15-én vasárnap Mindszenten lesz buli,locsolt,tárcsázott pálya+kaja 1500ft.Csongrádról megyünk egy páran,szerintem jó lesz!

Üdv:Laci KX250F