Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja :) én is írtam neki :) megvan a másik év eleje óta úgy gondoltam kell nekem a kettő de ebben az évben nem mentem 20órat így meg minek.
Na akkor szólok neki hogy itt az ideje új motort venni....
Dede! Úgy ahogy az előző motorom is tőle származott. Kár hogy azóta nem vett újat. .. :)
Előtted nem Geryv8 motorja volt ?
Dédelgetett motorom eladó HD képek és további információ itt
Eladó a képen látható Shohei VFX-W bukósisak és Leatt Brace Gpx nyakvédő.
KTM re való 52 fogas edzett c-60 anyagból lánckerekek eladók
az egyik 99% a másik 90%, superproxal megegyező élet tartam
együtt 8 ezer ft(külön..5 és 4)
One Industries sisakot hol lehet venni, van ügye két webshop de készleten ott sincs.
nem tud valaki szerezni ?
Sajnos a hazai piac elég szegényes, és bár a webshopok tele vannak, készleten nem találok nekem tetsző sisakot.(ami meg van az horror áron van)

Ha valakinek van esetleg eladó sisakja és megválna tőle, azt esetleg megvenném. jó állapotú és jó minőségű érdekelne, Tisztában vagyok a hazai árakkal, természetesen nem ingyen szeretném.

Ha van esetleg eladó sisakod, kérlek e-mailen jelezd nekem, a többit megbeszéljük.
One Industries
Scott
Scorpion Exo
Airoh
Fox
O‘neal
Fly
Ufo
Answer
Suomy stb. Stb. Stb.
Eladó egy 2003 Yamaha YZ250F Crossmotor + FM csizma, X-tech protektor ing, oneal térdvedő,no fear mez és gatya + Gyári farok idom,lámpás fejidom,kipufogó gyapot,3 lèptető villa,váltó fogaskerekek , új hátsó gumi. A motor most lett felújítva, nagyon baba állapotban van, de kategóriaváltás miatt eladó.

http://olx.hu/hirdetes/yz-250-...

Eladó a képen látható matricaszett a rajtszámtáblákra és a légszűrőházra. Új, vastag anyagú, csak a fénykép kedvéért lett kibontva. Cseh gyártmány, 2004-2008ig Honda cr 125 - 250re.
Sziasztok! A hétvégén Loketban készülünk megnézni az mxgp futamait vasárnap. Van valakinek valamilyen tapasztalata a helyszínnel, versennyel kapcsolatosan? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok nekünk ez lesz az első világbajnoki amire kilátogatunk.
MotoCross Klip a solymári pályáról! drónnal felvéve!
Maxymmal, Levivel
Ők csinálnak ilyen filmeket:
www.airmovie.hu
http://youtu.be/ughtHoxxvsQ
de mikor odaérsz.. lóg lötyög csöpög... aztán meg ha beindítod légszűrőt megnézed hűtővizet...hát az meg nem stimmel..de miért is...mikor rálocsoltak nem rég 2 kilót
akarom mondani..a full generált 2-3 hónappal max fél évvel reklámozzák..
hÁly.
az a szitu..
az összes 8-10-20 éves retket ami ér vagy 5...4..3 kilót..de némelyik csak 3-4 kiló répát vagy max krumplit!
azt a tulaj eladás előtt 2-3 max fél évvel!full generálozta.. úgy negyed misiért..
és annyira sügér az össze öreg motor tulajdonosa..sügér és gazadag!azért is van öreg motorja me teli van dellával
hogy eladás előtt egy pár százas ajánlattal még odadobálja az új vevőnek .. mert igy mulat a magyar

vagy csak van egy pár akkora sügés vevő... hogy ezt benyeli sőt be akarja nyelni. hogy élete boltja lesz...mert ez az eladó annyira sügér.. ..és ahova oda sem volt irva hogy full generál fél éven belül..ott oda sem megy.. mert azok meg full csórók

ezeket egymásnak teremtette az isten is
Nem hiszem el, itt az Apró -ban az összes eladó krosszmotor (2t) csontra fel van újítva?!
http://olx.hu/hirdetes/pirelli...

Eladó! Krosszgumik 21-19
Köszönöm!
Odamész, ha zárva van, felhívod a kapun látható számon Vladár Zoli bát, és kiszalad valaki, hogy beengedjen. Nincs kifejezett nyitvatartási ideje.
Sziasztok! Valaki le tudná írni nekem a monori cross pálya nyitva tartását?
Új Dirt Bike eladó 1 év garanciával! Kék, fekete, narancs és citrom színekben. Érdemes megnézni mert ennyi pénzért nagyon megéri.
125ccm 4 sebességes, manuális váltó 14/17 kerék 125 000 forint

Illetve 12/14-es kerék méretekkel 118 000 forintért.
Alkatrész-utánpótlás biztosított.
Érdeklődni: 06-20-432-7386
Új Dirt Bike eladó 1 év garanciával! Kék, fekete, narancs és citrom színekben. Érdemes megnézni mert ennyi pénzért nagyon megéri.
125ccm 4 sebességes, manuális váltó 14/17 kerék.

Illetve 12/14-es kerék méretekkel 118 000 forintért.
Alkatrész-utánpótlás biztosított.
Érdeklődni: 06-20-432-7386
Én úgy tudom az első szériát már vissza hívta a gyár a motorhiba miatt kicserélni a dolgokat. Tehát akkor nem lehet 2 év 144-es. na mindegy :D köszi