Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.dugattyút honnan érdemes rendelni yamaha yz 250-hez?
22es cross kormányt keresek olcsón, vagy 28,6osra átalakítót és kormányt
Nem az enyém, de mentem vele, tetszett. Megkértek, hogy osszam: ELADÓ
Szevasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám ellenőrizni egy Tm mx 125-ös motornak a felfüggesztését. Pontosabban arra gondolok, hogy mire figyeljek, merre mozgassam, ha bakon van, akkor felfele mozdulhat? Ugy értve, hogy a rugó összenyomása nélkűl.
Előre is köszönöm!

Üdv. Erdélyből
Sziasztok!90-es évjáratú Honda cr250-emhez keresek jobbos,vízpumpa felőli deklit,ha van valakinek elfekvőben átvenném.A képen szereplő lenne az!mail címem:berki23@freemail.hu
Köszönöm
Szia!

Ok köszönöm szépen!

Helló!
Olaj csere mindenképp és karbit (ha kell, mert nem indul), kitakarítani. Légszűrőt is putzen bitte :D Más nem, tegyél bele friss benzint, mert ezek a büdös zsid...ööö... mindegy, szóval olyan adalék van benne, hogy a pórnép ne tudja elraktározni hosszú évekre.
Aha, köszönöm a válaszod, én is valahogy így gondoltam, szerintem ez lesz a következő. :D
Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy egy rmz450k5-ös gép egyéb okok miatt kb 2.5 éve nem volt használva de olyan szinten hogy be se rugtam.Garázsban tartom. Kérdés: mielőtt újra beüzemelném miket érdemes cserélni megnézni állítani rajta?Esetleg egy jó szervízt vagy szerelőt tudnátok ajánlani Pécs közelében.
Válaszotok előre is köszönöm!

Sziasztok!
A 2004-2005-2006 évjáratú Ktm Sx 125-ösök nagyon jók, minden szempontból. Tartós (krosszmotor szinten), megbízható motorok.
250 2T-re 110 vagy 120-as gumit... Nyilván nem egy mai csirke, ha 18-as a hátsó kereke, de annyi erő csak van benne, hogy elbírja a szélesebbet.
"Yamaha yz 125 2002-2004 a vasvázas nagyon rohad"
Meg is savanyodik...
Szevasztok srácok cross gumi választás előtt álok, szeretnék egy kis segítséget kérni töletek.Nekem 1 yamaha yz 250-esem van és szeretnék rá egy 100/100 18-as gumit,de nem tudom h ár értékben melyik lenne a legalkalmasabb.Inkább a határba használom,de a pályákat is szoktam amatör szinten látogatni. remélem tudtok nekem segíteni :)
Tudna nekem valaki véleményeket mondani a következő motorokról?
Kawasaki kx 125 2002, KTM sx 125 2005-2006, Suzuki rm 125 2001-2005
Honda cr 125 98-2003 illetve mi a vélemény az első illetve második generációs vázakról?
Yamaha yz 125 2002-2004 a vasvázas nagyon rohad nem?
Minden vélemény érdekel, megbízhatóság, betegségek, melyik évjárattal mi a baj, mire kell figyelni.
Leginkább a KTM érdekel csak 05 és 06 -os évjárat, és a Kawa, inkább 02-es de az feletti is érdekelhet.
A többi motorról is ha tudtok valamit, érdekel :D
hát tisztába vagyok vele tavaly még simsonnal jártunk ki csak hát kinőtte az ember meg kevés is volt ugróra a cr már csak elég lesz idén
jómagam kb fél éve nem voltam arra,de a srácok kijárnak heti rendszerességgel! pl múlt vasárnap is kint voltak,járatták a 2014es xc300at... meg hát vannak jó nyomok, ott a pálya is, jó placc!
ééérrttem a simai úti lőtérre nem szoktatok ki járni véletlenül?
nem szabolcsi vagyok,de nyiregyhez közeli,elég sok krosszost ismerek ott...
gecsa! te merre laksz hogy szabolcsi vagy?
Sziasztok!

Eladó pár mx cucc, ha valakit érdekel hívjon, vagy írjon.Megegyezünk.
http://www.kepesmotor.hu/texti...
No tessék,csak jó dolog konkrét motor megnézése előtt a fórum! :D
a hondát anno ismertem,első gazdája jó cimborám ma is,
volt használva...kicsit sokat is,szabolcsi homokon meg volt etetve
Kép alapján hozzáértő sem tud sokat hozzátenni,el kell menni,megnézni,megszagolni,meghallgatni,beleharapni,alkudni ha jó...
500e magasságában mostanság szépnek látszó /kérdés jók-e/ 250 2T-k vannak,pl itt van ez:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kx_250-6766851


És ebben mégsem hüvelyes a henger...vagy ez:

http://www.kepesmotor.hu/honda-krossz/p1187000&nc=200&mc=300