Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kössz a válaszokat, hondákról én is hallottam rosszakat, de valahogy mégis azokat kedvelem :D "buta"... hát én sem vagyok egy VB menő... :D Kawákat is találtam... sajnos nem cserélnek a 2 felsorolt az beszámítaná a mostani mocim.
csak hogy egyszerűbb legyen: KAWASAKI
tudom nincs a felsorolásban,de ha ebből is találsz olyan megbízható állapotút mint, a már kinézett honda és suzuki akkor inkább a zöldséget!
hondával lesz a legtöbb bajod sztem, de a suzuki meg tökre "buta" a többihez képest...
am meg ktm
Hondával állandóan szelep problémáid lesznek... Suzuki jobb kevesebb hibával mennek mint a Honda...
Hetesezer! Aprónál a kesztyűknél megtalálható!
Maradj meg a 125 2t-nél ha jót akarsz a pénztárcádnak.
Ha mindenképp váltanál 4t-re akkor inkább a honda.
A suzuki túl sárga,mennek rá a bogarak.
Hali, melyiket választanátok 2008 honda crf 250 vagy 2008 suzuki rmz250 kb egyezik az állapotuk. Megbízhatóság, típushiba stb?
Mi volt rajta ?
Error 404
Sajnáljuk, a keresett oldal nem található vagy nem létezik.
Az alábbi hirdetésben a 4 kép közül vajon melyik bizonytalaníthatja a leendő vásárlót?

http://www.kepesmotor.hu/ktm-k...
Sziasztok, továbbra is árválkodik nálam néhány üzemóramérő,
sok piros
Szia ...Merre vagy helyileg ?
Jajaj, nem lesz egyszerű... Ezerféle engedély stb.. lakók hozzájárulása, zajvizsgálat , bányaengedély, terület átsorolása.... stb... Nehéz fába vágtátok a fejszéteket... terület átsorolása....
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen feltételei és milyen engedélyekre van
szükség egy kis hobbi motocross pálya létrehozásához?

Most legelőnek van bejegyezve, azt ki kell-e vonatni a működés alól?
Ha igen akkor, hogyan és miként?

Kb. légvonalba hány méterre kell lenni a falu házaitól?
Hogy ne kelljen sem a önkormányzat, sem a lakosság belegyezése.
Számít-e hogy 50 méterre fákkal eltakarva van
egy állattartó telep?

Ajánlatos-e valami egyesületet csinálni vagy nem?
Ha igen akkor annak létrehozása hogy működik, és mik a feltételei és engedélyei?

A pályát körbe szeretném keríteni, és úgy üzemeltetni,
hogy vagy az egyesület tagok használhatnák, vagy pedig úgy, hogy pénzért mások is.
Az egyesületi tagoknak is lenne minimális költségük minden hónapba
ami a pálya rendbe tartásához kellene.

A terület majdnem eléri az 1 hektárt, földje nagy része agyagos.
A motocross pálya hossza hozzávetőlegesen kb. 800-900 méter lenne.

Hozzá teszem, hogy ez még csak egy elképzelés.
Még nem áll tulajdonomban a terület, és még az sem biztos, hogy megkapom.
Előre is köszönöm a válaszaitokat.
Hali. Husaberg Fe650e-re tud valaki hűtőventillátort?
Üdv riderek,van egy két új alkatrészem eladó, amik egy vadonatúj 2012-es KTM SXF-ből származik supermoto átépítés miatt,tehát egyetlen kerékfordulatot sem teljesítettek.
Excel cross szett gumikkal,féktárcsàval, lànckerèkkel
Komplett Brembo első fék rendszer
Mart villabefogó 22 ofsettel
Első teleszkóp pár
Ha esetleg valaknek felkeltette az érdeklődését szívesen válaszolok akár itt,akár telefonon
06303314688
Mi a baj a vizes agyaggal?
Csak nem kislányok vagytok?
Helló, olyan kérdésem lenne hogy valaki nemtudna nekem mondani
Valakit aki cross kerék újra küllőzésével, centírozásával foglalkozik?
Előre is köszönöm
max 15 ezer ft
Sziasztok!
Sziasztok!

Visontára is érdemes eljönni! Elég jó a pálya, karban is van tartva. Szombatonként általában sokan összejövünk, de általában vasárnap és ünnepnapokon is vannak. Csak arra kell figyelni, hogy mivel nem homokos a talaj, inkább agyagos jellegű, ha sok eső esett, akkor nem jó! ilyenkor tájékozódni kell a helyzetről. Facebook: Visonta MX
Szerdánként van edzés,ha máskor mész oda akkor sem fog elhajtani senki!
Régebben fizetni kellett valami minimális összeget a pályahasználatért,de mi sokan mentünk oda!
Amúgy: https://hu-hu.facebook.com/kos...
Okés.
Sziasztok
Kőszárhegyi crosszpályára bárki mehet motorozni ? Kell érte fizetni ? Mikor vannak edzések ? Vagy mi a használat feltétele ? valaki tud mondani ilyen infot ? mert nem találtam működő honlapot...

Vasárnapi versenyre mennyibe kerül a belépő?
Köszi az infókat, sok hasznos dolgot tudtam meg ma este! :) Mindenképp jelentkezem, ha összejön a gép. ;)
Annyit tesz, hogy mivel magánterület, a tulajdonosoknak le kellett adni egy nyilatkozatot mindenki részéről aki ott szeretne motorozni. Ha illetéktelen motorozik ráhívhatják a rendőrséget. Ez minket is véd, akik összegyűjtöttük a pénzt a terület rendbe tételére, hogy ne más ismeretlen tegye tönkre a pályát. A buji pályához(kép) tudok adni kontaktot, nem bonyolult odatalálni, csak annak aki nem tudja hogy hol van :)
Kérdezz nyugodtan. Van egy kis csapat a facebookon is, ha vettetek gépet ott lehet tartani a kapcsolatot, stb. motocross.blog.hu-ra pedig néha teszek fel pár szösszenetet az "életünkből", azt is meglesheted.