Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,és a segge is nagy.
JLO már nem olyan fiatal...
De az vagyok!
Menj már a dumáddal! Kinek drukolsz? Azt sem tudod kik vannak!
Frászt vagy.
És attól még hogy szerelmes vagy a bongyor fürtjeibe nem lesz gyorsabb.
Magyarázhatod ezt bárhogy de kiöregszik a szived választottja,érzi ezt és elkezdett politizálni,nem a versenyre bízza a dolgait,mert látja azt hogy a fiatalabbak gyorsabbak.Persze ha a csillagok úgy álnak tud fergeteges gyors lenni,sziporkázik de már nem fölényesen,bassza is a csőrét.
Valószínűsítem hogy vele szemben anno ugyanígy politikáztak és ezt ő is alkalmazza.
Csak ugye mikor visszaszivatják az nem tetszik neki.
Most nem úgy látom lesz VB bajnok,de mivel még féltáv sincs minden előfordulhat.
Azé engedtessék meg nekem annyi hogy ne neki drukkoljak.
GP Pilot vagyok!
Akkor ne légy pöcs.
Ne offold ezt a színvonalast topikot!
P
Ö
C
S
C.
Ratyi csíra hányadék ostoba balga senkiházi munkanélküli pöcs!
Igen, de ez nem csak Rossinál van így, hanem ha magyaroknak van jobb eredménye akkor is. Meg ezt nem tudom, te hogy képzeled, de nem leszek depressziós, ha kiesik és pezsgőt sem bontok, ha nyer, csak elkönyvelem magamban és ennyi. A foci az kivétel, ott direkt az égésért szurkolok!
Megint csak azt olvastad el, amit akartál. Ott van az is, hogy érzelmi alapon vágysz arra, hogy részese légy a sikernek. Ez akkor igaz?
Ratyi Pöcs.
Szívesen találkozna vele, hallod azt írta, hogy ő személyesen biztos jó fej, nem úgy mint én. Valami alakul, az biztos!
Ezt mondják a rajongóim is...
Ez az én szövegem! Ratyi!
De miért divatból szurkolok neki? Ezt áruld már el? Nem tudnék VR46N-nel vagy Leonével pl. egy Rossi fan club találkozóra elmenni.
Ratyi.
Muszáj neked ide is írnod? Nem elég az a 60 topik, ahol aktív vagy még?!
Amúgy szerinted VR46N akarja Oszit?
Mivel én mindent tudok.
De minden honi fiúnkat átbasszák, folyton ez jön vissza.
Előre borítékoltam, hogy ezt fogod írni. Mindegyikőtkök kikéri, hogy ő nem divatból Rossizik.
Pedig de.
Balázs Pali ikónikus.

Viszont ez van olyan izgi mint a rózsi.

http://youtu.be/CM5mFH3_Qhs
Azt se tudom ki az a Balázs Pali! Az viszont durva, hogy Cápa ezt is tudja.
Jaja! Röhögj csak. A bolond sem tudja magàròl, hogy bolond.