Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen! Ezúton is bocsánatot kérek mindenkitől!
Mi az a kettős mérce? És mióta beszél egy hal?
Mosmááán tudod.
Hát ha Cápa mondja akkor inkább elismerem. Nehogy kettős mércét használjak magammal szemben.
Elnézést! Ezt nem tudtam!
Most akkor te is divatból vagy az?
Máglyára veled!!! Hát hogyan képzeled Te azt, hogy visszafelé akár melyikre is igaz lehet ami Rossira. Ők teljes mértékig mindenben jobbak, egyenesebbek és sokkal többre hivatottak mint Rossi.
Na és ha nem lesznek a Rossi fanok akkor majd írogathatsz magaddal. Majd veregetheted a válladat, hogy én megmondtam, hogy egyszer vissza fog vonulni. Lehet nem lesz senki akivel egy jót vitatkozhatsz. De én akkor is itt leszek és majd írom, hogy Rossi ha itt lenne akkor mindenkit agyon vert volna.
Szerintem vagy elfelejted bevenni a gyógyszeredet vagy simán elmentek otthonról.
Ezt a cicológus dumát. Beszarok!!!!!
Hát ha én divatból vagyok Rossis, akkor Te divatból vagy antirossis.

Sajnos én is tudom. Elég szégyen, hogy Rossit egy hasonlatba rakta. Ha nem lenne olyan jó a viszonyom Cápával, már önmagában ez is elég lenne egy testi fenyítésre.
Sajnálom, hogy így járt. Mindig is azt gondoltam, hogy egy jó helyen azért meg tudná mutatni, hogy mire képes. Sajnos ez most sem jött össze.
Tényleg megpicsázott valaki? ? ?
Megadtam JLO.nak a hatot! Remélem nem jön be év végére!
Házasodjatok össze! Van igazság persze abba, amit mondasz és értem, hogy nem szereted a elvakultakat, de!
Ha 9-ből egy pár olcsó volt, akkor MM-nek, vagy JLO nak a 4-ből és a 6-ból? Mert amikor Rossi nyerte a címeit több potenciális esélyes volt a futamra, nyerhetett privát csapattal is valaki egy-egy futamon. Jó pár éve ez nagyon nincs így. Vannak 3-an, mert idén egyelőre Pedrot is kivehetjük a képből. Vagy akkor nézzük JLO 3 címét, mindegyikhez lehetne lábjegyzetet tenni. Erre mondhatod, hogy elvakultság, de közben csak tények. Egyik sem olyan, mint MM 2 címe, ő leiskolázta a mezőnyt és pont.
Rossi továbbra is sportszerűbb figura, mint ők ketten. Most megint írhattok oldalakat!
Tisztára a wrestlemania két keréken.
Ez így van.
És azért van seggével felfordítva ez a topik 8 éve, mert 2007-08 táján hirtelen ketten is lettek, akikkel már nem mentek flottul a hippi ügyei. Nem mindig sikerült nyernie, pontosabban igen gyakran nem sikerült és a VB címek gyakorisága is megcsappant a korábbiakhoz képest. Pedig akkor Rossi csúcs formában volt, jobb volt mint bármikor. Mégsem mindig volt elég.
Ez az állapot akkor annyira felbosszantotta a szurkolótábort (elvették a kici drágaszágukat tőlük, nem tudtak nagy góvalegózásokat skandálni), hogy kínjukban elkezdtek hülyeségeket összebeszélni, olyanokat, mint hogy Stoner balek és csak a motorja jó, meg olyanokat, hogy Lorenzo Rossi fejlesztéseiből él, ezért egy csaló. A doktorból is már akkor elkezdett előtörni a genny és csinált olyanokat, mint pl. gumiváltás év közben vagy, falat építtetett a boxba. Egykire sem mondom, hogy szabálytalan, vagy nagyon gáz, de maradjunk annyiban, hogy korábban soha nem látott, példátlan elemek voltak a pályán kívül. Már akkor port vertek a hasonló ügyek. Ez a fajta elvakultság és a korábbi sikerek vágya aztán ma is arra ösztönzi a szurkolóit, hogy ja máskápp nem megy, akkor olyan nyomós érveket biggyesszenek be, mint hogy "de lorenzó sosem lesz 9x-es VB" és hasonlók. Ezek azok, amiknek pl. az én szememben nulla az értéke. Vagy negatív inkább. Mert ha a Lorenzo sosem lesz 9x-es de tegnap is, ma is, holnap is jól elveri a fürtöst akkor az nem csak azt jelentheti, hogy Lorenzo nem béna. Jelentheti azt is, hogy az eddigi kilencből egy pár olcsó volt. Bármelyiket mondod, dzsihádot hirdetnek hiába csak vissza ütöd vele a labdát. Nem. Szerintük Lorenzo sosem lesz 9x-es és hiába veri meg Rossit, akkor is béna és ha már sehogy sem lehet ráfogni, hogy béna akkor ráfogják, hogy csaló. És közben az ilyen "gyere be hozzá Carmelo" dolgok mit sem számítanak, Rossi természetesen nem csaló, a becsület bálványa....
Hát ők ilyenek. Sajnos még két évig ezt kell majd rágni, de 2019-től remélhetőleg a java eltakarodik.
Attól még drukkolhatok hogy ne a vén buzi legyen bajnok.
Erről beszélek, csak az egyiket ismered!
Nem, de az egyik jól tartja magát!
MM és Iannone között azért van különbség, de fájt ez leírnom.
Egyik se az a ketto kozul
Ott van még a madárgyilkos meg a hondás fiatalgyekőc is.