Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy szeretnék behozni pár robogót és a 400-as Banditom-hoz egy donort.Tudnátok pár helyet mondani akár Ausztriában, Olaszban vagy másik szomszédos országban, hogy hova lenne érdemes menni?Régebben valakitől hallottam, hogy olaszban létezik valami nagy raktár szerűség ahol rengeteg cross mocik,alkatrészek,ruhák és kiegészítők vannak, de sajna nem tudom, hogy hol.

Nagyon jó lenne,ha tudnátok segíteni, köszönöm!
és foglalkoznak is motor behozatallal mert nekem egy Gsx-r K4-es komplett eleje kéne beszéltem is néhány bontóssal de pofán röhögtem őket és inkább úgy döntöttem hogy össze állok néhány sráccal akinek K4-es alkatrészek kellenek és olaszból hozatunk be egy volt pálya gépet és ebben kérném a segítséged illetve annak aki rendelkezik ilyen ismeretséggel...
Meglestem!
Ne haragudj de ez a moci nem érdekel!
Amit most találtam az 500.000Ft 2003-as modell gsxr 750 és ugyebár a külföldi papírok! 25000 km van benne de szerintem az állítva van úgyis! Olaszországi volt aztán ott egész évben jó idő van és hát szerintem mennek a kilóméterek Külsőleg nagyon jól néz ki a moci! Amikor hívtam a tulajt saját magától elárulta hogy csúszásnyomos volt és úgy lett lefestve! Kérdeztem, elvileg a kormány, teleszkóp, váz nem sérült csak az idom! Nem tudom milyen műszakilag de elvileg szombaton megyek és megnézem! Esetleg tudnál segíteni mire kell ilyenkor nagyon odafigyelni! Neten olvastam használt motor vásárlási tippeket amiben egész szépen le volt írva mire figyeljek de hátha tudsz újat mondani
Nem segítek ha tudok.Egyépként írtam megint ha tudod nézd meg hátha érdekel.
Igen én írtam
Gondoltam írok oda is ott gyorsabban észreveszed nem tudtam mennyire sűrűn vagy fent itt! Na meg persze az éppen aktuális motoron kívül más is szóba jöhet ezért kérdeztem hogy nem-e tudsz valamit mostanság!
Remélem nem probléma!?
Priviben te írtál nekem múltkor ugye?

Köszönöm szépen!
És ez volt az utcsó kérdésem
Szia mivel nekem válaszolsz ezért leírom mégegyszer.Ha olyan motort szeretnél amit forgalomba szeretnél helyezni akkor a következö papírok kellenek:EREDETI FORGALMI,EREDETI KIVONÓ,KÉTNYELVÜ ADÁS-VÉTELI
Hali!

Nézzétek el nekem hogy ennyire láma vagyok a témához de nem voltam még ilyen helyzetben és utána szeretnék járni alaposan hogy ne bukjak bele a motorvásárlásba! Azt hallottam egy ismerőstől hogy ha külföldről behozol motort annak vámpapírjának kell lennie! (A motor külföldi eredeti forgalmival kivonó papírral és félig kitöltött adásvételivel van) És ha ez alkatrészként behozott motorról ír akkor már nem lehet forgalomba helyezni egyáltalán! És ha egyáltalán nincs vámpapírja valamilyen okból kifolyólag akkor megint csak nem lehet forgalomba helyezni! Egyáltalán belehet hozni úgy egy motort legálisan hogy annak ne legyen vámpapírja? Ezek az állítások mennyire fedik a valóságot?
nekem van ismerős aki általában heti 2x megy olaszba (is)
áru szállítás a fő profilja
3,5-7,5-24es gépekkel
kft
Sziasztok megy valaki ki innen olaszba mostanában? vagy ismerőse?
Örök hálám
Tájékoztatónál mindent megtalálsz
Tudnátok nekem segíteni hogy milyen az eredeti olasz forgalmi engedély és a kivonópapír?
Mondjuk egy egy fénykép róluk esetleg jól jönne!
Neten keresgettem de sajnos én nem találtam!

Előre is nagyon köszönöm!
Köszönöm a választ
Ha eredeti forgalmit és eredeti kivonó papírt kapsz akkor az adás-vételi csak részletkérdés az a lényeg hogy 2 nyelvű legyen.Nem kell mga és eredetiség vizsga,eltörölték elég ha viszed kpm vizsgára,ott mindent megcsinálnak,utánna reg.adó,biztosítás és okmányiroda.Sok sikert
Sziasztok!

Szeretnék venni egy Suzuki gsx-r 750-et és találtam is egyet ami külföldi lejárt okmányokkal rendelkezik. Azt mondta a mostani tulaj hogy forgalomba helyezhető itthon mert megvan az adásvételi szerződés az olasz volt tulaj aláírásával és már csak nekem kell kitölteni és kész!
Az lenne a kérdésem hogy ez megszokott a külföldről behozott motorok esetében vagy bűzlik a dolog? :)
A másik kérdésem pedig az volna hogy ha én megveszem a motort és elviszem származási ellenőrzési vizsgálatra(mert ugyebár oda el kell) + eredetvizsgára és kiderül hogy körözik külföldön vagy akár nem eredeti akkor megszívtam és búcsút inthetek a motornak meg az árának is?
na ugye...
jogos a kérdés az előző tulaja aztmondta hogy ausztriából hozta be de én mióta megvettem már cseréltem benne blokkot...
tuti nem... Mi alapján bizonyítod pl. hogy nem loptad?
Hello!
Lenne egy kérdésem, nekem van egy Kawasaki KLR 650-es motorom amin semmiféle papír nincs, se forgalmi, se adásvételi, semmi és az a kérdés , hogy ezt a motort le lehetne műszakiztatni magyarországon? A válaszokat előre is köszönöm
Ui.: remélem bíztató válaszokat kapok
Nem tudom. Én ezt csinálnám.
hú ez nemhangzik rosszul. végül is ebben nemlehet rizikó nem?
Megkérsz valakit a családból, hogy írjatok egy adásvételit.
Ő eladja neked, te meg megveszed. Keltezett itt és itt, időszámítás előtt ennyiben és ennyiben.