Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Keresek kawasaki z1000 (2003-tól) alsó-felső villahidat, zx636-os (2004-től) első teleszkópokat féknyergekkel, keréktengellyel és első sárvédővel.
Hogy nálatok ezekből mi és mennyiért beszerezhető előre is köszönöm.
Köszönöm az észrevételt a hónapot írtam ki a forgalmiból és az év kimaradt. A pontos évjárat 1998.01.
Szia SugomotorBonto rendeltem már tőletek és nagyon elégedett voltam most is kellene valami a Yamaha YZF 1000 tunderace gyári kipufogó(e-jeles mert müszakira kell)és persze az ára köszi
fix hegesztett vázas, tehát 98-99 max az évjárata.
Kawasaki ZX-9R 01-es évjáratú motor egyben vagy alkatrészeiként is ELADÓ!
Érdeklődni a 70/500-8881-es számon lehet.

Hello!
Sajnos nincs most raktáron.Folyamatosan kapunk új árukat keress meg minket időnként. Tel: 70-500/8881.
Üdv
Üdv SugomotorBontó!

BÚÉK!
Kawasaki ER-5 kmóra burkolatot keresek elsősorban de érdekelne a belső műanyag tartó rész is. Kérlek jelezz vissza ha esetleg van nálatok.
Előre is köszi.
Tudnál képet felrakni? :)
első hátsó futómű mibe fájna vagy akár egyben?
helló ha keresel még berugokart, nekem van 15e ért
CBR 1000RR 2008-as motor egyben vagy alkatrészeiként ELADÓ!

Suzuki RMZ250 2008-hoz keresek kipufogó rendszert. Akrapovic, Yoshimura, ProCircuit stb. A gyári megvan nekem is hozzá, az köszönöm, de nem érdekel.
Sziasztok!

2005-ös Honda CBR 600RR-hez keresek hibátlan, ütésmentes jobb első féktárcsát.

Köszönöm!
Üdv mindenkinek!
Keresek kawasaki z1000 (2003-) alsó-felső villahidat, zx636-os (2004-) első teleszkópokat féknyergekkel, keréktengellyel és első sárvédővel.
Árakat és elérhetőségeket előre is köszönöm.
Buék fiúk!2004-es z750 hez keresek plexit valakinek?
Mennyire törvénytelen holnap fél 4-4 körül zavarni kerék ügyben?
Hello!
A hátsó kapaszkodó 10.000 Ft
bp csepel a számom 06209238 057
Sziasztok!

Korábban kerestem fejidomtartó konzolt SP1-hez. Valaki írt is, hogy van, de nem tudom ki. Estleg ha olvassa, akkor légyszi írjon!
sziasztok Kawasaki kx 125 1993 as motor blokkhoz keresek komplett hengert powerrel.
Sziasztok!

Honda CB1000R-hez keresek hátső sárvédőt.
Tudna valaki ajánlani valamit?
Köszönöm.
Kellemes Ünnepeket!
Suzuki sv 650
Üdv engem egy hátsó kapaszkodó érdekelne van e és mennyi
Nem is értem mit kutakodok ennyire, csak a nyilvánvaló dolgokat nem veszi észre az ember. Ott kellett volna kezdeni... :

Szerintem két ünnep között jelentkezek.