Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
1990es Honda vfr 750 rc36/1-re jobb oldali lábtartó konzolt keresek taposóval együtt.
köszi!
Üdv.Mindenkinek! Suzuki gsx 750f , 1991-es évjárathoz kipufogó dobokat keresek!
Köszönöm!
email: kawasmartin@gmail.com
eladó suzuki gsxr 600 -750 k4 - k5 és stb ?.... tipusokhoz eredeti fényezésű 5,5 colos hátsó felni , tökéletes állapotú lánckerékkel, féktárcsával, és menesztőgumival koszos állapotban . a felni 2004 /6 havi. csak személyes átvétellel !!! ár 25000 ft. érdeklődni csak telefonon !! (0 6 30 hat- kilenc 8- három-3-0-9 ) pestmegye észak.
Nekem a ZZR 1200 - on van, de ZX-R - en is ilyen van. Közben már találtam és meg is vettem.
Sziasztok!Bontok 2db Honda NSR 125 motort.Minden alkatrész van! 06308740159
mibe való?
Bontásra került egy gyönyörű állapotban lévő 2006-os Suzuki GSX1300R Hayabusa !! Minden alkatrésze vihető csak külön-külön, egyben nem eladó a motor!!

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.
Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Kawasaki 636 2006-os bontódik!!
Idomszett elkelt róla egyben, azon kívül mindene megvan!
Plusz Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.
Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Suzuki GSF Bandit 1200 első féktárcsák és újszerű komplett váltó eladó.
Honda Cbr1000rr 2005-ös motorblokk üzemképes állapotban, kevés kilométerrel (22.000) eladó.
Bővebb információért emailban vagy telefonon érdeklődj!
sugomotor@t-olnine.hu
Tel: 70/5008881
Sziasztok!
Motorhispania RYZ vagy Peugeot XPS-SM idomszettet keresek törés és repedés menteset.
Legfőképp 2 hátsó oldal idom + farok idom ami érdekel. De jó ajánlat esetén kompletten is érdekel.
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e véletlenül valakinél egy ilyen benzincsap elfekvőben, amire már nincs szüksége?

Ha esetleg igen, akkor érdekelne megvételre...
Ha jól emlékszünk, még valahogy július végén beszélhettünk, akkor jött hozzánk egy X11. Azóta adtunk el belőle ezt-azt, folyamatosan cserélődik a készletünk. Írj egy listát e-mailben, ha több alkatrész is érdekelne és válaszolunk, hogy jelenleg mi aktuális.
Szia!
A másik fórumon az imént válaszoltunk, de ide is leírjuk, sajnos semmink sincs az N-eshez, ami az átalakításhoz kellene. Ezeket nagyon gyorsan el szokták kapkodni tőlünk, most pedig egy S-es (2005) jött csak bontásra.
Mondjuk a mondat második részében nagy bizodalmam azért nincs. De így legyen.
Köszi már felvettem a kapcsolatot most már csak a biztositó utaljon jó sokat tudjak gazdálkodni
Szia !
Suzuki SV650S-re, 2009-es, N-s felső villahíd+befogó+bowdenek meg ami kell egy S-s túraátalakításához lenne ?.
ha már úgy is itt vagytok. Az X11 darabjai megvannak még ? Mintha a múltkor azt mondtátok van egy bontva nálatok, de nem rohanok vele mondván az idomok nem túl kelendőek hiszen alig egy maroknyi rohangál belőle az országban.
Szia! Egyszerűen nem találom a válaszodat. Adnál valami más elérhetőséget? Enyém :viber :06202174921, Facebook :Mari Németh
Köszi
Az idomokon kívül van hozzá: első villapár, alsó-felső villahíd, első tárcsapár. Keress bátran! 70/500-8881
Én is magunkat ajánlom! Köszi egyébként!
Dráku a Baja motorbontót ajánlom. sugomotor.hu asszem a címük. 400 ccm felett szinte mindehez van bontott cuccuk és rendesek az árai. Én vízpumpát vettem. Rögtön kettő 15.000-ért csővel minden szarral együtt. De mondták ha bármi baj lenne küldjem vissza és díjmentesen küldenek másikat. Amúgy csak a belső amúgy nem cserélhető szimmering ment el az enyémben nyaralni és nagyon de nagyon keveset engedett a hűtővízből. Ennyi volt a baja.
Kajárpécen is csatlakozhattatok volna Bálinttal.
Pontosan jövöre viszont már csak megyünk eggyet
A lènyeg jól vagy idènre elèg volt egy gebasz.