Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Valaki esetleg k5 busához csak üres motorblokk alsó résszel rendelkezik? Kiütöttem egy futóművet vele. ( nem ajánlatos a sorok között előremenni a lámpánál)
Sziasztok!

BMW S1000RR-hez keresek elso kereket. A legtobb bontot felhivtam, nem sikerult talalnom. Ha valaki esetleg tud elado felnirol, kerem jelezze. E-mail cimem: ketszeri.mate (kukac) gmail (pont) com
Koszonom a segitseget!
Yamaha TDM 900 bontódik.

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Szerinted amugy meg lehet rendelni angoloktol nem csak at ba...ás ?a valami ausztriai vagy magyar bontot nnem tudsz de amugy kozzi nagyon szepen

Az angoloknál találtam egyedül, meg az USA-ban...
Inkább a Z
Hat ja amugyis azert is akarom hasznaltbol megcsinalni mert adom el a pi....ba z750em volt ☺koszi szepen
Szia,
Tessék:
http://www.ebay.co.uk/sch/i.ht...
Csak mert megsajnáltalak. Kellett neked az az olasz fos? A múltkor egy sráctól 1 órát azt hallgattam, h milyen jó a Ducati... Amúgy meg sztem nem a motorvezérlő lehet a rossz hanem az az Öhlins teleszkóp vezérlő nem?
Maradtál volt a Z-nél...
Sziasztok komoly segitsegre szorulok kellene egy nagyon jo motorbonto ahol tudnak kapni az en ducati multistrda 1200s-emre vezerlő modult a sport-túra-varosi es enduro mod megvaltosztatasara a motorom ezt a hibakodot irja ki DES PRE-LOAD es az alapitottak meg hogy a vezero modul a hibas az ara ujan 300ezer forint (1000euro) segitsegeteket elore is koszonom....Norbi
GSF 1200S Bandit (2001-es) ezüst színű bontódik... :-(
Sziasztok eladó Yamaha fzr 400 karbisor szinte új membránokkal.Ár 15000huf.06306636816
Sziasztok bontósok!
Valakinek nincs ilyen kis vacak lemeze egy pár:
Habana 50 bontódik

www.bmotor.hu
Köszönöm. "R"-es kellett volna, annak más formája van, a képen "S"-é van. Ha Lenne "R" az érdekelne, mindegy milyen színű, átfestem. Köszi még egyszer a képeket.
Aprilia tuareg 350-hez keresek motorvédő burkolatot.
Trafónk és gyújtótekercsünk van raktárunkon.

info@sugomotor.hu
70/500-8881
Van készletünkön.

info@sugomotor.hu
70/500-8881
Elküldtük a megadott e-mail címre a fotókat a sárvédőről.

Üdvözlettel:
Motorbontó
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy egy kawasaki er-6f 2006-hoz van e trafo, gyujto tekercs esetleg kondi es ha igen mennyibe kerulne? A trafo erdekel elsosorban!
istvanpaizs@tvn.hu a pontos cím! Macska a billentyűzeten, bocs!
Hali! Az a TL-.op-R sárvédő engem is érdekel. Kivételesen nekem piros kell. Dobnál néhány képet róla az istvanpaizs@ktvn.hu címre?
Sziasztok! 2007-es zx6r-hez keresek hátsó féklámpakapcsolót! Válaszokat köszönöm!
Köszönöm. Egy képet és árat tudnál küldeni a nemethgyozo@indamail.hu-ra?
van..
70/6321-829
Sziasztok!

VTR SP1-hez keresek index relét. Akinek van és még meg is válna tőle szóljon. Köszönöm.
Kicsit púpos volt hátul a gyanta. Kipróbáltam egy 10 km-es szakaszon, hát szabályoz rendesen egyelőre. Kissé aggasztó, hogy olyan forró, hogy tojást lehetne rajta sütni, de működik.