Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

51J-s motorkódú XJ 600-as Yamahához (1981-83) keresek jeladót. Tud valaki eladót? ...elvben az 550-es is jó bele.


Köszönöm, üdv: M.
Huhh köszi ez tényleg majdnem.
Műgyantás vagy fémlap az allja?
Üdv!
Én rendszerint belpiacos motorokkal szívok , eddig általában két alternatíva akadt, ha gondjaim adódtak. az egyik a vakszerencse , a másik a RedBaron.
Utóbbinál némileg nehezíti a dolgot, hogy évekkel ezelőtt gond nélkül tudtam rendelni tőlük gyári alkatrészeket nem náluk vásárolt motorhoz, mostanában viszont kevésbé voltak közreműködőek.
Egy próbát mindenképpen megér, hívd a törökbálinti üzlet szervízét, hátha tudnak segíteni.
Emellett persze a nulladik lépés utánajárni, hátha helyettesíthető a dolog más típus alkatrészeivel (esetemben pl. ZXR 250 / ZXR 400; SV 400 / SV 650 volt a szitu).
A bajai Sugo bontó is megér egy hívást, de csak okosan, mert én szívtam már velük..
Remélem tudtam valamicskét segíteni, és éljenek a belpiacos gépek!
Sziasztok!

Lenne egy "kis" problémám.
Van egy Suzuki RF400-om. Most csináltattam meg a karburátort, aksi csere gyertya csere, mindent amit csak mondott a szerelő (sajna egyáltalán nem értek hozzá), elég sokba van már így is arról nem is beszélve hogy idén még nem is ülhettem rá mert végig a szerelőnél volt, mert hogy valami mindig rossz volt vele. Most szóltak hogy a jó hír hogy megvan mi a baja, a gyújtáselektronika, ami elvileg egy fekete doboz, de hogy ők sehol nem tudnak szerezni hozzá valót mert hogy japán belpiacos a motor, és hogy vigyem el 200km-rel arrébb utánfutóval ahol teljes gyújtás elektronikát a motorhoz építik és örök élet garancia. Ez szép és jó, de azt mondták 70.000 az alja ahonnan ez a történet indul. Megmondom őszintén, már így is sokat kölöttem rá, nem akarnék még ennyit, van esetleg ötletetek, vagy tipp hogy hol lehetne mégis beszerezni ilyen gyújtáselektronikát?

Köszönöm
A miénk is csak majdnem jó...
Igazság szerint ne évjárat kérdése mert nem yamahába kellene de az FH012AA ami ezekbe van birja az 50A ami nekem kell és ugyanaz a méret/csatlakozó.
Csak ugye yamot bontanak és van triumphot meg nem és ebayezhetek.
Ezért meg megyek és hozom.
ez kéne.

Itt 07-08-as.
évj?
1 db elég lenne.
Mennyi kell?
Keresek működő yamaha R1 feszültségszabályzót bontottan.
A vékonyabb fajta nem az aminek nagyobb a hűtőbordája.
CBr 929 alkatrészek eladók 06209238057
Üdvözlök mindenkit!

Érdeklődni szeretnék kymco grand dink jobbos tükőr iránt nekem csak a fekete rész a lényeg a felfogatás ha van valakinek milyen árban? További szép napot
Ha valakinek van tuareg /pegaso 600 89-90évj első kerék esetleg agy tárcsa és gumi nélkül arra vevő lennék
itt vagy emailon jelezze árral megjelölve : mchols@freemail.hu

előre is köszi
Természetesen. A platni anyaga műanyag.
a dobozról meg a platniról képet ha lehet... érdekelne mindkettő a platni műanyag vagy fém?
Köszi
A dobozt és a felfogatását egyben szeretnénk eladni. Megnéztük raktárunkon, de se bilincset nem találtunk, se plexit a CBX-hez. :(
Sziasztok,

Kawasaki zx636 2005-06hoz keresek váltót. Tudtok segteni?

Köszi,
Peti
Sziasztok,
Piaggio Beverly 250i 2006 komplett blokkot keresek, tud valaki segíteni?
Szia ilyen dobozra keresek az aljára 2db lemezt ami a platni 2 kiálló fülébe van belevezetve/beleakasztva.Ill 110mm átmérőjü kipufogóbilincset és honda cbx750f plexit.Várom válaszod
Egy 1999-es Fazer 600 is bontódik.
valóban nem, mert minden idom ropi.... :) de ez a legfontosabb...
a másik hozzászólóra a válaszom : nem tanácsot kértem.... alkatrészt keresek... már 99 óta szerelem az immáron 10. busámat csavarról csavarra. tudom mit lehet, s mit nem. ;) de azért köszönöm, h aggódsz. :)
Csak alsó blokkfelet tilos cserélni, a két blokkfelet csak együtt szabad.
Kép alapján, az nem lesz elég....