Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt rég tömörgumis bringánk.......nem volt gond a nyomással........egyszer 2 nagyobb cigánygyerek elvette tőlünk és mentek pár kört..........eleinte bántuk, de később örültünk mert igen jót röhögtünk azon, hogy az elöl ülő nem tudta miért ordít a másik és hajtott mint a barom miközben a hátsókeréken elengedett a tömörgumi egyik felének a rögzítése és ahogy tekert a barom minden fordulatnál az elengedett rész felcsapódott és hátbakúrta a hátsó féleszüt akit így gyakorlatilag meg gumibotoztak....
tekerd körbe bálamadzaggal a repedt részen aztán lehet is menni vele

biciklin láttam már ilyent, komár meg majdnem bicikli
Heló srácok!
Kellene nekem egy kis segítség mivel nem vagyok túl jártas a DUNLOP
gumik jelöléséden. Hogyan jelölik hogy milyen keménységű, keverékű .
Előre is köszi a segítséget !
Ebben a méret csak a BT016 van 65600ft vagy a BT003RS 68500ft
BT023 csak 190/50 létezik! az párban 59500ft
120/70 r 17 és 190/55 R 17
Milyen méretben érdekelne?
ez mekkora?
Oké és köszi!
Nem mondod, hogy komoly problémát jelent kideríteni, hogy egy inch az 25,4 mm...
Szia!

Hát.. Csak annyi, hogy fogalmam soncs, hogyan kell átszámolni, vagyis, melyik felel meg a 110/80. 18 nak?
Meg is válaszoltad a saját kérdésedet.
Ha tudod, hogy azok collban/inchben megadott méretek, akkor mi a gond?
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
A motoromon gyárilag 110/70. 18 - as gumi van.
De valamit nem nagyon értek? Létezik egy másik méret, amit azt hiszem, hogy colban van megadva. 3.50 - 4.10 - 4.60 A kérdésem az lenne, hogy melyik gumi felel meg colban a 110/70. 18 - as
méretnek? Köszönöm!
continental sport attack, michelin pilot power
Szia! Én Bridgeston Bt023-at párban 2010-es gyártás 56000ft. Adatlapomon elérsz!
Sziasztok!
Gsx-r 600asra keresek gumit. Utcán használom, inkább túrázásra. Mit ajánlotok? Pirelli diablo rosso-ról tud nekem valaki véleményt mondani?
Futásideje milyen a mostani sportgumiknak?
üdv
Időközben az összes elfogyott
Ok.
Mennyi lenne az ára annak a 180/55-17nek?
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, hogy milyen gumit ajánlotok a gilera sp01 emre! Most per-pill egy Metzeler 150/70-17 es van rajta, de kicsit nagy neki (épp hogy elfér..) Én 130 as vastagságra gondoltam. olyan gumit keresek ami elég jól tapad utcai használatnál(kanyarok) és elég kemény és nem kopik gyorsan. Milyen gumit ajánlotok? Azért árban is baráti legyen!

Continental Conti Twist sm gumit azt szokás supersportra tenni? vagy nagyon hülyén nézne ki rajta?
Brian!
Felmérhetnéd nekem a terepet 195/65 terén (mm és ár). Amennyiben akad szép darab azt lefoglalnám. Médium és annál keményebbek érdekelnének. Két ünnep között vagy új év első hetében elhoznám.
150 / 60 r17 dunlop gumit tudsz ajánlani?És milyen áron tudsz biztosítani nekem?
nem lehet,de ha bátor vagy dobj bele egy új belsőt és meg is van az adrenalin, hogy mikor durran szét alattad.
Asszem' egy komár külső nem olyan horribilis összeg...