Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ehozzam?
Az jó lenne, de hogy kerül hozzám holnap?..... ....na majd reggel hívlak...
Conit Race Attack?
Előre melegen utcára és pályára 2,3 bar
hátra melegen, utcára! 1,9 - 2,2 bar
hátra melegen pályára! 1,5 - 1,6 bar
Hidegen mínusz 0,2-0,3 bar
Kéne gyorsban valami jobb állapotú sportguma 180/55/07 méretben......ha lehet olyantól aki el is hozza Érd környékére persze nem ingyen......
Brian!

FElkerült a D211es szett amit télen hoztam el tőled....
Guminyomást utcára ill pályára leírnád?
1.8ra lőttem be elől hátul utcára....
Üdv!

Szerintem ebből a kettőből nem tudsz mellélőni

Michelin Pilot Power 2CT 37000Ft
Pirelli Diablo Rosso II 37000Ft

Amennyiben cég névre vásárolod még kedvezőbb árat tudok adni

laci
30 4330127
nekem békán szalad ppower 2 ct. van benne 6ezer, sztem még 2-3at simán elmegy(hátul.., de elül se gondolom, hogy több lesz) nincs túlkímélve, de nincs is állandóan szaggatva a zöldlámpáknál....
Szia!
Én a helyedben a Bridgestont BT016 Prot választanám .Ha kell ár adatlapomon elérsz!
Azt hiszem Diablo Rosso II lesz az én gumim.
Új fejlesztés, jókat írnak róla. Nagyon rossz nem lehet...
sziasztok,
Pirelli Dragon EVO Corsa hoz tudnátok nekem mondani uccai és pályára szóló guminyomást? kb 80kg vagyok. RSV Mille on vannak. előre is köszi
2005-ös R1-re vennék több komponensű hátsó gumit. A rajta lévő Corsa közepe kezd elfogyni. Amit a kanyarban tud, az nekem elég.
Megfutottam a kötelező köröket, és lenne pár kérdésem.

A Pilot Power 2CT guminak csak a legszéle készül puhább keverékből, a Power Pure guminak csak a középső 1/3-ad felülete van keményebb keverékből.
A középső rész melyik guminál keményebb? Normál használatnál melyik mennyit megy el kb?
Ami még szimpatikus, az a BT016 és a Pirelli Rosso Corsa.
A két Michelinhez képest ezeknek a várható futásteljesítménye hogy alakul?
Melyiknek a legkeményebb a közepe, melyiknek a legpuhább?
Valakinek van ilyen tapasztalata?

Köszi!
Jó utat neked is, a túra után beszámolunk, hogy vizsgáztak a gumik!
kösz Brian
Köszöntem a választ,én valszeg egyelőre a PR2-nél maradok.
Viszont a tapasztalatokat szívesen veszem!
Széles utat!
Eladó 120-180 Dunlop SportSmart 2010-28heti gyártásu-500Km futott 50000Ft a pár.
Szia! Vázszám kellene és utánanézek!
mi most indulunk hosszabb (3-4000 km) túrára, én Pilot Road 3-at vettem a ZZR-re, mivel a PR2 is sokat elment anno, és jól tapadt a Kawa esti motorozásokon is. eddig bejött, kíváncsi leszek az élettartamára.
.
Szia egy kis segítség kellene nem tudsz te rendelni kawasali zx-250 ballius légszűrőt?
köszi!
Diablo Supercorsa 2,1 - 2,4 között (melegben a kevesebb, hűvösebb időben a több)
Pilot Power 1,9
Tiszteletem Uraim!

Metzeler Rennsport 12o/6o-ZR17; 16o/6o-ZR17 gumik megfelelő levegőnyomására lennék kíváncsi utcai használat mellett.

Köszöntem.
Én nem vagyok olyan biztos ebben...

Sztem a 3.50-es az jócskán keskenyebb mint a 120/.. gumi.

Nekem 4.00-18 van hátul, és az sincs olyan széles mint egy 120/.. -as.

A 3.50es gumiméret (ahol ugye a szélesség is collban van megadva) az 90/.. hoz van közel, mert collból miliméterre ha átváltjuk...
Köszönöm a segítséget!
hali én is zaklatnálak a béna kérdéseimmel aprilia tunyó elöl jelenleg pirelli diablo supercorsa hátul michelin pilot power 2ct egy személlyel - kb. 85-90kg - milyen nyomás kell szerinted utcára ? és ha esetleg felmennék egy pályanapra egy nyílt napon?