Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ingyen tuti.
*találna
Sziasztok!

Szerintetek találnak gazdát egy 190/50-es Pilot Road 4 2mm középpel, 4,5 mm széllel?
Itt a nagy menő szerpentinezésről van szó, hogy ő milyen profi, ebben viszont nem a két általa említett motor a felsőkategória...
Látod, nem tudod miről van szó és nem is arról beszéls amiről itt szó volt. Felesleges veled is vitázni, olvasd el az elejétől, nézd meg az említett videót ès akkor talán világos lesz hogy mitmire írtam, írtunk.
En arra irtam amit te irtal es azt tartom teljesen mindegy mi az elozmeny. Az hogy vannak koztetek ellentetek az a tenyen nem valtoztat hogy mindket motortipus a kategoriaja csucsa. A majrecsik megitelese meg hulyegyerekes doĺog. Az a jobb motoros aki utcan terdig donti? Ezek szerint aki turazik vagy munkaba jar a motorjaval az rosszabb vsgy ugyetlenebb? Mindenesetre kivanok mindenkinek sok balesetmentes kmt legyen az turas, munkaba jaro vagy utcan terdig dontogeto bajnok
Ettől függetlenül jól látja a dolgot!
Az a baj hogy nem tudod mik az előzmények :) ha ismernéd az előzményeket akkor értenéd hogy mièrt írtuk amit írtunk.
Ne mar sracok hogy ilyen osszehasonlitast tesztek. Az ezres a sportnak a felsokategoriaja a hayabusa es a zx14 a sportturanak. Az egyik 200kilo a masik 260 nagyobb tengelytavval. Ne csinaljunk erzelmi versenyt ebbol kinek mi van. Ha nekem van mindketto akkor mi van veszekedjek magammmal . De hozzateszem a szerpentinen lattam mar hayabusast aki kerulgeti az ezreseket vagy a hungaroringen is. De forditva is voltam autopalyan ahol gyari ezresek pl az uj r1 vagy bmw1000rr fogta a hayabusat. S akkor most mi van
S ez a majrecsik dolog, komolyan mondom tiszta ovi nem errol szol ugy altalaban a motorozas de van aki nagyon kemeny fiu es masokat veszelyeztetve utcan mutatja meg milyen "ugyes" hogy hazaterve eloveszi a gopro felvetelt es sorrel a kezeben ezen elvezkedik. Igen van akinek ez a fontos ezt is elfogadom egeszen addig mig nem veszelyeztet masokat a kozutakon.
Szoval mindenkinek mast jelenthet a motorozas es hogy melyik motor a felsokategoria.
Peace
Az a két motor mióta felsőkategória ? Nehéz dögök, egy ezres sportomotor kineveti mind a kettőt a szerpentinen...
Eleg csak elolvasni az alulnezetes videodnal a kiirasod. 180as contiban ennyi van, megporkolodott a szele, stb. Kozben meg tenyleg a labtarto messze meg a aszfalttol, semmi megcsuszas kanyarkijaraton, stb. Hidd el sokkal tobb van meg abban a gumiban, benned volt ennyi. Es meg sorolhatnam a peldakat, mert hetente szolgaltatsz ilyen stilusu onfenyezeseket. Ahogy persze visszatero elemek az osztrak haverok, zzr1400 performance (!), meg meg sorolhatnam. 37 ev motoros tapasztalattal nem a majrecsik mentes gumin kene porogni, mert ez kb az elso szezononban volt mervado magamban, azota sem. Fel ev utan tegnap ultem eloszor motoron, az elso 30km utan terden fordultam majrecsik nelkul az alfoldi felettebb kacskaringos utakon. Akkor most faszacsavo vagyok? Nem, en igy szoktam, nem teszem szova. Majd ha 2 perc ala kerulok a ringen akkor szova teszem, mert buszke leszek magamra. Es nem azzal van a gond hangsulyozom meg egyszer ahogy motorozol, hanem hogy ez szerinted mekkora talentum es buszkeseg, kozben meg nem. A tapasztalataidat meg en is szivesen olvasom, mert biztos sok van, sok motorral, sok gumival. Es igen, az ilyen kihangsulyozott "felso kategoriakkal" is omlenges. Nekem ezek nem felso kategoriak, de kinek mi
Megkövetlek , soha többet nem fogom leírni általam véghez vitt faszságokat ! Így jó lesz ? Soha nem állítottam hogy bárkinél is jobb vagyok , amit leírtam az viszont igaz , mert olyanok is olvassák akik személyesen ismernek ! De azt nem értem hogy egyszerűen a tapasztalataimból merítve leírtak miért fáj egyeseknek ? És mindig is azt hangoztattam , ha valaki azt hiszi milyen penge , menjen ki egy osztrák háziversenyre , és hamar rájön , hogy köze nincs az egészhez ! Ez van most pedig megejtem a szezonnyitó karikámat és gurulok egyet a felső kategóriákkal ! / 1400 és Busa/ Vagy ez is ömlengés , akkor bocsesz !
Soha nem írtam át semmit a videóim alatt , aki érti az érti , a többit meg leszarom veled együtt !
Az nem számít.
Amúgy ez a majrécsík egy bullshit.
KB a 2. kör végén elöl sem volt majrécsíkom kakucson,és a jótól messze vagyok.KB 1 perc alatti kezdés.Csak beleszédültem ebbe a sok rohadt kanyarba.............faszé nem tesznek be egy technikás egyenest.
Még én is határtalanul jól terelgetem............
A fagyizóig.
Szia! Ertem en, meg tenyleg biztos jol tereli, de nem tudom miert kell minden egyes kommentben a menozest olvasni. Multkor ott irta le magat teljesen mikor a stompgrip tankpadot kinai vacaknak es felesleges hulyesegnek titulalta, kozben meg az legtobb motorversenyzo gp vagy sbk motorjan ott vilagit a tank oldalan. De persze o naluk is jobban motorozik, ez egyertelmu A jol terelgetes meg nagyon messze van az igazi tudastol, amihez az oldalon csak par ember van kozel.
Mást se a tied...
Bocsánat, ott a videó ès a szöveget is átírtad :)
Neked hatalmas problémád van az értőolvasással! Kit érdekel hányadikban mennyit megy a szarod ? Hogy is jött az ide? A videót már látom letörölted, ott írtad te buta hogy 1,8cal mész és nincs majréd, mellesleg a lábtarto 10centire volt a földtől, na mindegy. Természetesen én vagyok a hülye :D Te egy igazi primitív kisebbségi komplexusos nulla vagy.

A másikmeg hogy ezt a nyáladzást ne itt csináljátok! Undorító és rajtatok kívül senkit sem érdekel!
Most mi van jó lesz má nem az első
Faja. Én meg alvadás után motyógépet csapágyazok már igen hangos.
Motorozás volt tervezve , de hideg lesz , úgy hogy szerintem csináljuk , megvannak a tárcsák fogaskerekek tengelyek csapágyak , kész a hütő is van mit csinálni , jó lenne már hallani is a dob is kész ! Most reggel még megyek fosom a betont de szerintem 10 re végzek !