Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Metzeler Raceter RR K3 gumihoz pályára milyen guminyomást ajánlott? Utcára elöl 2.4 hátul 2.6 al járok az tökéletes. Pályához kéne kis segítség aki tudna támpontot adni írjon.
Köszöntem
Pedig occcsó
Nem köszi! Csóró vagyok, feszszabra kell a pénz
Van egy 2007es metzeler racetechem meg egy 2008as pirelli superbikeom ha érdekel(120/70)
Köszönöm a segítséget.
35ert viheted, 4mm felett van. Elpukkant a fesszabom, az 35postával tehát 35ért a tied :D
Ez igen.
Ezek nagyon komoly megálapítások.
Gondolom akkor a Sportsmart-ot nem adtad el, hanem elraktad későbbre, pár év és beérik...
A sportgumi olyan mint a jó bor. A korral nemesedik
09es sportattackal motoroztam a tavasszal, most meg 12es M3-mal, mind a kettőt peremig lehetett dönteni, jelezték a határokat de tapadtak jól, ellenben a 16os sportsmart2 szettet 4mm feletti mintával leszedtem mert már nem mertem vele kanyarodni...

Tehát egy jó gumi akkor jó ha öreg
Nekem most 05-ös dunlop vágott van hátul :):) találtam a padláson.
Lehet azzal is motorozni.
én pl most dobtam le a 09-es power one-t. Hibátlan volt puha volt. Tényleg csak tárolás kérdése...
Tárolás kérdése
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Lenne eladó vadonat új continentál gumi, de 2011-s évjáratúak. Kérdésem az lenne hogy érdemes őket megvenni?
Szia!
Jó lesz a 2.2-2.5.
Évek óta így megyek......
Szia! Írj egy e-mailt!
sziasztok vennék Bridgestone s20evo vagy s21.-et 180/55-ös méretbe ha esetleg van valakinek elfekvőbe vevő lennék rá ;)
ELADÓ!!!!! 180/55R17 Dunlop sportmax GPR300 és 120/70R17 Metzeller Z8 A Dunlop 2016os gumi!! kb 5-5,5profilmélység! z8-as kb 2-2,2mm profilmélységű 2012-es gumi egyben a kettő 15E
Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem :)
Van egy Suzuki GSX-R1000 K4-es motorom.
Jelenleg Pirelli Diablo Supercorsa gumik vannak a motoron elöl 120/70 hátul 200/55 (ezekkel vettem). Már beletekertem 5000km-t és a szélén már mindenhol szintbe van a kopásjelző (közepe még türhető) ezért a héten cserélem Pirelli Diablo Rosso 3-ra ugyan ebben a méretben.

A lényeg: a gyári könyv meg a lengővilla 2,5/2,9Bar nyomás ír elő ami elég soknak tűnik nekem. A supercorsához találtam gyári ajánlást az jóval kevesebb (ezt már kevésnek is találtam főleg közútra) ezért 2,15/2,5Baral használtam ez a gyári érték kb 86%-a. Ezzel rendellenességet nem tapasztaltam jól viselkedett a motor ahogy szokom szépen egyre lejjebb és lejjebb dől eddig csak közúton 3hónap meg a bő 5000km alatt a képen látható állapotig jutottam még szűk 5-5mm majré van mindkét oldalon.

Tehát a kérdés hogy milyen nyomáson használjam az új gumikat? 99%ban egyedül motorozok ami nállam tempós kanyarvadászatot jelent. A rosso 3hoz nem találtam gyári ajánlást és 10ember 10félét ír az angol nyelvű fórumokon.
Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem :)
Van egy Suzuki GSX-R1000 K4-es motorom.
Jelenleg Pirelli Diablo Supercorsa gumik vannak amotoron
Koszonom az jo ár. Elsosorban palyazott is elegseges, de ha nem talalok, jelentkezek.
Van 60-65e!
Megvetelre keresek..