Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úr isten, ilyen a szimuláció!
Van még mit tanulni!
Robe vegyél fel MSN-re aztán majd szervezem az SBK partikat
Sikerült mennem egy kört, igaz simulation módban elég gyenge voltam. Ro6ee néven futok az SBK-n.
csinálok egy szervert aki tud majd nézzen be
Jaja, nekem sem enged szervert csinálni, mert kilép egy idő után
Bocs, nem tűzfalon, hanem routeren kersztült akartam írni
sajnos nincs ötletem, nekem is adsl invitel van, és csak tapasztalatból tudom mondani, hogy be tudok lépni közvetlen a netre és tűzfalon keresztük is.
Ha közvetlen lépek be, akkor engem sem enged be a szerverekre, ha csinálok szervert akkor is leállítja pár másodpercen belül, de ha be van kapcsolva a router akkor a szervert is engedi csinálni, és másokhoz is enged belépni.
Szóval nem értem, nincs ötletem. :(
Kikapcsoltam a tűzfalat, így sem jó...
Magyarul hogyan lépjek be akkor ? ADSL-netem van
network opcion:
Regisztrálsz a gamespy-on, lesz ugye egy felhasználóneved, egy jelszód és egy email címed.
Amikor indíatod a játékot, de még nem indult el, ott felül a legutolsó a networt opcion.
Értelemszerűen megadod a regisztrációs adataidat, és mükszik az online.
Szabi, ez egy érdekes felállás, nálam is ezt csinálja ha router nélkül közvetlen csatlakozom.
Ha router mögött lépek be a játékba, akkor enged csatlakozni.
Szóval szerintem valami tűzfal, vagy nem tom mit kellene be, vagy kikapcsolni.
Nekem azt írja álítsam ba a network opciókba. Na az hol a rákba van? Sehol sem találom...........
Én is jönnék, de nem enged be egyik szerverre sem. Látni látom őket, de csatlakozni nem tudok egyikre sem..........
Támogattom az ötletett !

MSN: kistuning46@hotmail.com
Esetleg rendezhetnénk egy kis versenyt is, csak beszéljük meg előre hogy melyik pályán és mikor, hogy legyen mindenkinek ideje gyakizni, felkészülni.
Pl: esténként lehetne tesztelgetni, és mondjuk péntek este mikor már mindenki ráér futni egy racet.
Ötlet:
Legyen mondjuk MISANO (jövő héten úgyis ott fut a WSBK cirkusz)
Verseny erőssége SIMULATOR módban
Versenytáv legyen 10 KÖR
Legyen AUTOMATA VÁLTÓT
Nézet BÁRMILYEN
És van az online ban még egy (collision vagy mi) az nem tudom mint csinál? Vagy a motor sérülését kapcsolja ki, vagy pedig az összeütközést szünteti meg, hogy ne lehessen egymásnak nekimenni, kilökni, de szerintem inkább az előző, csak még nem próbáltam.
Najah, napközben nehéz találni szervet, inkább este játszanak.
Jövök én is, de remélem minimum szimulátor módban nyomjátok, mert az alatt elég lehetetlen irreális rövidek a féktávok.
Voltam már bent olyan szerveren, hogy minden segítség kikapcsolva, csak spoiler mögül lehetett irányítani, manual váltó, és olyan időket mentek az idióták amilyeneket én full segítséggel sem tudok.
Van egy két nem semmi rider
most próbálkozom. regisztráltam, de nem talál senkit ez a fos. A toplistát meg tudom nézni menni meg nem tudok, lehet senki nem játszik.
bakker mennék de nekem kidobja amint elindítom a játékot !


segítséééééééééég !
Este 8 után szoktam gépezni általában, majd felveszlek msn-re ha hazaértem.
Regizel a gamespy oldalán. Aztán a felh. meg a jelszót beírod a játék panelbe. Amikor indítanád van egy fül hogy network azt kitöltöd és utána play. Délutánonként este felé szoktunk SBK-zni mindig MSNen megbeszéljük.
Én is megyek ha elmondjátok hogyan is kell.
...the host is unreachable.
Bakker... nem tudok csatlakozni egyik szerverre sem... Pedig látom őket
Kinek van meg az SBK 09 ? az jöhet játszani online-ba
itt egy kép a délutáni csapatból 3db sportmotor tag
Tessék, szemezgess