Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már nem érek rá lányok, annyira.
Sziasztok motoros lányok! Nagyon ráérek hétvégén. Van valakinek kedve, túrázni Pest körzetében, a jól bevált Visegrád felé pl.? Csak amikor autóval vagyok, találkozom motoros lányokkal és nagyon szeretnék megismerni egyet.
Kapcsolat: EZ vagy f9dekor@freemail@hu, esetleg 0670/2480624
Kész van a motorom jobban megy, mint valaha és hát nagyon gyorsan kész volt "alig" 200 EUR-ért
Both ...
Csajszi- Neked helloztam oda múltkor M.házán.... Szép a gép
or You piss(ed) Pilismarót
Na hát épp akartam mondani

I miss Pilismarót
monnyuk pilismaróton a gazban...

ja,és boldogot,mer tennap eefelejtettem
óóó,a nagy Mesileső túra...
Köszi szépen Laci
Boldog névnapot Mesi
Köszönöm szépen itt is
Mesi,boldog névnapot kívánok Neked!
Ohh vagyunk mi elegen, néha még sokan is, csak ez a fórum halott Szervezz egy túrát Berlinbe, én itt leszek!
Szervezzetek egy jó kis túrát, vagy pálya napot valamelyik ringen. Biztos lenne ott más is rajtatok kívül
Ugyan dehogy itt mostanában mindíg ilyen nagy a csönd
És akkor 3 hét múlva feldübörögnek Szentlászlón a motorok, kezdetét veszi az év legnagyobb rendezvénye. Gyertek el és élvezzétek a rengeteg jó könnyűzenei, és kulturális, sport programot
Részletes program.:http://www.aquahidkft.hu/turisztika/index.php?list=szm t2010 vagy a http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour

július 4., 04:52
Mi van csajok! Nagy a csönd. (sajnos) Csak nem megijedtetek az "esküvő" szót olvasva
lányok,fiúk,ha valaki tud olyan párt,aki mostanában,még nyáron tervez motoros esküvőt,azonnal hívjon fel engem.
1000000 ft-os utat lehet nyerni és esküvőben is segítenek!
06/202506365
A gyengé(de)bb nem, erős terepen: Ladies of the Trail
Sziasztok "kislányok"
A MOTOROZZ.HU-n van 1 laza rövid olcsó gurulás!
GALÁNTA II néven !
Éjszakai TOPLES fürdés + minden más !
Evés ivás STB !
Gyertek Manó
Üdv a klubban vagyunk páran Pest megyéből igen, bár én jelen pillanatban Berlinben vagyok
Heves m. szomszédban. nincs olyan messze
Vagyunk páran szerintem.