Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, sok segítséget lehet itt találni, de azért nem kell mindent elhinni
Igen én Berlinben kaptam melót, hoztam a mocit is, de itt nem tart olyan soká a nyár sajnos, mint otthon
Figyelgesd az oldalunkat, hátha lesz valami túra, megmozdulás: Motoros Szivek
Szia Mesibaba!

Igen örülök hogy felregeltem, eleinte volt egy két gondom a mocival (pl. a mai napig nem értem, ha 3 napig nem tudok menni vele akkor miért nem indul önindítóval...) és erre is itt kaptam választ persze én még nagyon kis csikó vagyok, de majd csak bele jövök, tényleg jó lenne guruló partnert találni, remélem sikerülni fog Jól hallom hogy te külföldön vagy? Sajnálom hogy rossz az idő, na majd elfújjuk a felhőket!

Szép derűs napot!
Hello, jól tetted, hogy beregeltél, itt mindig van 1-2 túra, vagy gurulás na jó, nem mindíg, de azért lehet találni 1-2 "gurulópartnert" igaz Pici-R?
Jól le van üllve fórum

Meséljetek mi van odahaza Itt Berlinben elég szar idő van, már elegem van belőle, több, mint egy hete nem motoroztam
Hello mindenkinek !
Szia Szotyika !
Nem vagyok motorozó nő,hosszú hajam van,de nem vagyok nő,
ha szeretnél gurulni...velem !?...dobj egy e-mailt, az adatlapomat
fusd át meglátod hova,nem írogatni szeretnék,hanem gurulni,
persze külön-külön motorral.....csak,hogy tanulj,....ha akarsz !?
Légy bátor,nem bánod meg,csak több élményed lesz.... ...Feri
Sziasztok lányok,sok balesetmentes Km-t kivánok.
Sziasztok!

Tetszik a fórum, bár én még csak most regeltem, most lettek mocis élményeim
Szép estét nektek!
Akkor + int kénytelenek vagyunk nélkülözni!
Puszika Manó
Drága Manó, már vissza is jöttem sajni elég rövidke időre voltam csak otthon ügyeket intézni
Szia Szépséges Mesike!
Meddig maradsz "itthon"?
Gurulunk 1-et GALÁNTÁRA /SZK/
2 nap Aug 14-15 Ha lenne VALAKI KI ELKÍSÉRNE ő is jöhet!
Pusz Manó
Én még Berlinben vagyok, holnap utazom haza és a Déli pu.-nál leszek....
én gödöllői wagyok, de Pest wégül is nem akadály. Mikor? Ma sztem nem, wagy max Pest külterület.
Pesten?
Na :) Mi tart vissza? Ha tényleg komolyan gondolod, összehozhatunk egy talit ezügyben.
Azt a csizmát el bírnám viselni, de fel kéne próbálni mert a mostani is 40-es bár a lábam 9-es...
Sziasztok. Lehet, sőt biztos nem ez a legmegfelelőbb módja, de kérlek nézzétek el nekem. Van egy eladó ALPINESTARS női csizmám, valamint egy dzsekim.
http://www.expressz.hu/sport/egyeb/hirdetes-21747546/

Kös
zönöm.
Kisleányok!
a ii. erdélyi túra képei + nézhetőek manóbácsi profil képeinél !
Szia Kincsem!
Ma valószínü,hogy feldobok 1-2 fotót!
de legkésőbb holnap!
Puszi Manó
Manóbácsi írigykedem, néztem a fotókat ...
Legközelebb
Sziasztok!
Valaki jön közületek augusztusba kunmadárra?
Spontán bulikat kedvelő nőnemű utast, vagy tetszőleges motoros túratársat keresek 8 napos svájci túrához (Graubünden és környéke). Július 25. - Augusztus 2. Összesen 4000 km, félpanzió 45 CHF/nap, utasként brutto 150e HUF, motorosként brutto 250e HUF. Túratapasztalat, és motorosként minimum 500 cm³ elengedhetetlen.
Még 1 !
A KeKe bulija igazán szuper!
Sziasztok Kislányok!
Mesi-Ancy!
Már szerveződik a következő buli!
Az idei túrán a FAZONOK voltak többen!
Válogatni lehetett volna!
A képek jönnek
Szlovákiai GALÁNTÁRA megyünk 2 napra JÖTTÖK? /08 14-15 /
Írjatok a MOTOROZZ.HU-ra
Szevasztok lányok !
Közelgő Születésnapi Bulitokhoz gratula,
szeretnélek benneteket meghívni valamint figyelmetekbe ajánlani az általunk szervezet /immár IV. alkalommal a "Baranyai Pick-Nick programot. belépés esetén 30 % kedvezménybe részesültök!
http://www.aquahidkft.hu/turisztika/index.php?list=szm
t2010
vagy a .:http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=3215&session_id=1O2

mUVr24Vw5370
kekelet


válasz erre
Kedves Lányok és Fiúk!
Megértük,hogy már két éve van együtt a mi kis csapatunk és ezúton szeretnénk minden kedves tagunkat meginvitálni a 2 éves szülinapi party-nkra,ami 2010. Aug. 27-én este 6 órától lesz a Budapesti Andretti Motoros Pizzériában (Bp. 1047 Váci út.13.)..igazából két hely közül választottuk ezt..
Nagyon nagy szeretettel várjuk párjaitokat is,vagy bárkit,akinek van kedve velünk tölteni az estét.Tortáról természetesen gondoskodunk,lesz zene is,meg tánc is...mulatság )))
Lehet angyalos jelmezben is megjelenni....de persze ez csak vicc volt :))))
Az asztalfoglalás miatt szívesen vennénk,ha itt,vagy emailben/telefonon visszajeleznétek (info@szaguldoangyalok.hu) 06/202506365, kire/kikre számíthatunk biztosan.
Széles utat és addig is jó nyarat minden motorosnak!
Száguldó Angyalok csapata