Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem szarozok vazzeg
vettem utána rendes lánccal ellátott motort
Kár volt a motorokért!
eddig 2 motort vettem regina lánccal
mindkettőt azonnal kidobtam a fenébe
Köszi. Akkor holnap rendelek nagy falusi boltból rk 525 gxw 104 et ez van most is fent.
Új Reginával vettem a GS-t, folyamatosan húzni kellett a láncot: mikor vettem akkor 1/4-en állt a feszítő, 12e km után már 3/4-en. Ennyit élt. Az alig drágább, "alapszintű" DID 520VX2 meg 9 ezret ment eddig, és NEM kellett utánhúzni egyetlen egyszer sem.
Nem vált be, kissé hamar megnyúlt, maradjon az RK vagy a DID főleg ha nem is olcsóbb.
Regina láncról valakinek tapasztalata esetleg? Kapni ebben az új boltban itt helyben, de ha gagyi akkor marad az RK. Igazából még csak nem is olcsóbb.
Köszönöm mindenkinek!
Hi!
10W50vagy 20w50
Sziasztok!

Yamaha BT-1100-ról keresnék információkat, milyen motorolaj kell bele, szelephézagok, szűrők, hajtómű olaj milyen kell.
Nem találok róla semmit. Vagy ami van az amerikai oldal, vagy 20W40 olaj kéne bele?

Köszönöm!
Sziasztok! Cagiva canyon önindító gond van, teljesen kuka a jelenlegi. Aki volt már ilyen cipőben hogyan oldotta meg?
A sok hidegindítás ès üzemi hőmèrsèklet el nem èrèse nagy mèrtèkben nyírja a gyertyát főleg a nyári hőèrtèkű gyertya ebben a hidegben ha nem tudsz vele menni inkább ne is indítgasd el
sziasztok! újra elérhető a facebook oldal. elkezdtem elölről... közkívánatra.
https://www.facebook.com/Prome...
Köszi a figyelmet!
Sziasztok, egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy van egy sc28 as 900 rr em ( 1995) , 5-6 nap után az uj gyertyát is kivégzi (bekopi) (cr 9e) olajfogyasztás nincs, én az anyaggra gondolok, mintha sokat kapna, kb egy honapja van nálam, nagyrészt csak egyhelyben járatom még ( rendszámra várok)de azért egyszer kétszer meg meg kuldom , elozo tulaj nagyon keveset használta , Ti mire gondoltok ? szivesen meghallgatnám a tapasztalatokat, ötleteket. köszönöm
A tárcsához való betét igen az is eredeti brembo
olyasmi mintha nem kellő hőfokon hengerelték volna....
a tárcsához való betétet tettél bele?
én tuti visszavinném
gyári brembo 120.000 lett véve...
Lehet, hogy ez a tárcsa Kínai ??!
Sziasztok láttatok már ilyet zsír új 500km ment brembo tárcsa eredeti uj brembo betétekkel rendeltetésszerű használat. A hátsó tárcsa is brembo és a betét is az tökéletes de az első tele van ezekkel a sérülésekkel. Foggalmam sincs mi lehet garanciába kicserélik igaz?
Fesz mindig és van pink motorosunk naná , hogy hölgy!
Itt mindig ekkora a fesz? És még nők sincsenek az kéne még.
Daniel Bernoulii forog a sírjában