Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy bizonyos km futás alatt új motorként veszik

ha csak pár ezer km kell ez a módszer teljesen jó de akár egy ventillátorra ragasztott mágnesekkel is elő lehet a jelet idézni hiszen a jeladó ott van és ugyanúgy a mágnes vezérli
csak ki kell sakkozni nehogy feltekerjen mindent a venti
Elektronikával foglalkozó embereknél érdeklődj.
Egy impulzus generátort megfelelően beállítva, lehet neki adni mesterséges sebesség jelet. Végsebességre állítva, egy éjszaka alatt belemegy az a pár ezer km az órába.
Amúgy milyen marhaság ez?
Heló! Valaki tudna segíteni honnan lehet beszerezni 11mm-es fékmunkahengerhez karmantyút aminek 5mm a belső átmérője és 3.5mm a vastagsága? Konkrétan suzuki ap 50 robogó, nem találok hozzá semmit.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Adott egy 2018as zx10r most hoztuk be Angliából. 2800mérföld van benne. Forgalomba szeretném helyezni de azt mondták legyen benne minimum 8000km er. Tudtok ajánlani valakit aki tud segíteni "Előretekerni" az órát? Kint már kivonták úgyhogy hivatalosan lábon nem tudom belerakni a kilómétert.
Segítséget előre is köszönöm!
Üdv.
Ha jol tudom autok nyitását is válaljak roncsolás nélkül.Akkor egy doboz zara valoszinü nem elenfél nekik
Szia!
Kulcsház Dunaharasztin.Valoszinü tudnak segiteni.Egy telefont megér!
Sziasztok!

Rendeltem ebayről GIVI V47 dobozt, ami határidő előtt meg is érkezett, leszámítva, hogy az olaszok nem küldték el a kulcsát, de hallom hogy a ládában bent van a pótkulcs :( .
Irtam nekik, azt mondják küldjem vissza a dobozt és adnak másikat vagy fúrjam ki a zárat és küldenek másikat. Ezek jó őtletek, csak én meg használnám a jövő hét végén...
Esetleg van valakinek ismeőse, aki roncsolásmentesen ki tudná nyitni a zárat? Elvileg ez a fajta zár van benne:
https://www.motorcycleplanet.c...

Segítségeteket előre is köszönöm!
Én Yamaha Fehérékhez küldtem, igaz enduróé volt, de aki ért hozzá annak mindegy.......... szerintem.
Sziasztok! Hátsó lengéscsillapítót újított vagy újíttatott már fel valaki?
Aliexpressen már 8 dollárért is van, de érdemes úgy nézni, hogy mennyi a postával együtt, mert gyakran az árba beleszámolt ingyenpostások olcsóbbak mint az olcsó+ posta. De 18-20 dollárért vagy 100 helyről rendelheted.
https://www.aliexpress.com/w/w...
Ha igaz amit írtál akkor te nem maradi vagy hanem hülye!
Hol volt 4 ezerért? Én eddig ilyen tizenezrekért láttam csak
4 ezret akkor is megér ha sosem fogom használni
ennyi...

ugyanilyent használok Én is ...
Évente 50x cserélsz fékfolyadékot, és itt kell megkérdezned hogy milyen csövet hol vegyél? Én jó ha 3x cserélek a 3 motorunkon 1 évben, de van leszívóm, készletben 4 különböző méretű szilikon fejjel, amik még arra is rászívják magukat megpumpálva, amin egyébént lötyög. Került vagy 4000-be postával együtt. Ha az ember magát szopatja, csak szopjon, biztos jólesik neki.
" nagyon jó mert ful szopás nélküle " Ha valaki szeret szopni, hadd tegye!
akkor az lesz hogy veszel 4-8ig mindenféle átmérőben pár métert és ami passzos azt használod
én mindig felvezetem 20-30 centire és ahogy fordul a csavar nem 3 centis ívben kell forognia hanem a hosszúban, sosem esett még le semmiről sem se fék se kuplung, inkább az van hogy némelyikről alig akar lejöni a cső
vannak kézzel pumpálós vákuumos légtelenítők szerintem érdemes lenne ennyihez venni csomó időt lehet vele spórolni, főleg amikor egy fékfelújítás van és tök üres a cső akkor az ilyen eszköz nagyon jó mert ful szopás nélküle
https://www.ebay.com/itm/Motor...

Ettől egyszerűbbet nem tudok elképzelni.
Pedig jobban tenned, plane ennyi motornal.
Kawa nagy átmérő. 5,8; kis átmérők: 4,45 és 4,8
Honda nagy átmérő. 6,8; kis átmérő: 5,7
A többi még nincs itt.
Havi 4-5 motoron cserélek fékfolyadékot, mindig megoldom a dolgot.
Gondoltam van rá valami univerzális megoldás, de ezek szerint nincs.
Vákuumos leszívót nem akarok venni, maradi vagyok.
Háát lehet nem itt kéne tényleg.
Elég egyszerű. Kiszámolod a cső belső átmérőjét, és annak kisebbnek kell lenni mint a csöcsnek.

Igen, tökölés közben előfordulhat hogy lefordul a cső róla. Erre mondtam az ötletet, hogy ne legyen problémád.
Én már elég ügyes vagyok, nekem nem szokott lefordulni.
És nem kell nyitogatni, csak pumpálni, enyhén megnyitott légtelenítővel, és akkor szépen átszivattyúzza magát a folyadék, kínlódás nélkül.

Szóval ha béna vagy, az nem a cső hibája
Meleg van?
A szerelés már csak ilyen :)

Akkor kell trükközni ha a csöcs rövid.
Ha elég hosszú, akkor simán egy olyan PE cső kell ami nem vastagabb.
Ez annyira nem trükk szerintem.
légtelenítettem legalább 15 féle morort sosem jött le pedig épp azt használtam amit itthon találtam
volt amit megegíteni kellett hogy kitáguljon akkorára mint a csöcs mert épp nem volt itthon vagy nem találtam vastagabbat
a falvastagság irreveláns, hiszen semmi nyomás nincs benne nem fog megtörni, ha mégis akkor sem történik semmi
az anyaga is teljesen mindegy az a lényeg hogy átlátszó legyen
szóval mérd meg a csöcs azon részét ami a legvékonyabb és olyat kell venni, és a legolcsóbbat
ha leugrott akkor vagy valamit nem csináltál jól, vagy nem odavaló volt a cső, de ezt a net másik végén senki sem tudja neked mekkora kell, ezért kellene megmérni
"véletlen ezt valami megemlíti egyből szemét geci lesz a szemedben" - ?!?!
Meleg van?
Amire én gondolok az az hogy nem jött át a problémám.
Sokszor előfordul, hogy stabilnak tűnik a rögzítés, de mégis leugrik mikor a légtelenítőt nyitogatom.

A bőség zavara miatt nem tudtam dönteni.
4mm 9 féle falvastagság
5mm 7 féle falvastagság
6mm 5 féle falvastagság

Úgy látom nem itt kell kérdezni.
Elnézést mindenkitől.
baszki
mi ebben a trükk?
veszel 2 méter 4mm 2méter 5mm 2 méter 6mm aztán az egyik jó lesz trükkök nélkül
ha már ennyire lusta vagy megmérni mekkora csöcsre akarod ráhúzni
amúgy tipikus esete vagy annak hogy fogalmad nincs mit szeretnél, és ha véletlen ezt valami megemlíti egyből szemét geci lesz a szemedben