Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha olyan lesz az ELSŐ gumid mint nekem a 3. képen, akkor jó!
Enyimre is van gumid?.?.? . már mint a méretembe?
Imádlak Mara
30as Hawaiian Tropic...nekem bejott :DD

Tomato: szombat este fellepek Szobon, ezert vegre penzt is kapok :DDD Meg ohm...nemhiszem hogy a MMKK csapat a cbrke tempojaval haladna, es kawalany miatt sem repdestetek anno az oromtol hogy lasan kell menni :)
Az első jó, a középső OK, de az utolsó elég karcsú...vagy csal a kép?

Nekem utcán van kb. 0,5-1,0 cm majrécsíkom...
attol fugg mikor, en reggeltol nemtommeddig vizsgazom pesten... :D Ha szerzek egy kis penzmagot benzinre megbeszelheto....de nem vagyok egy szaguldhato egyen, kevesen hajlandoak a cbrke tempojaval haladni...
GYere szombaton gurulni. nem lesz sok, csak 520.
csak hogy enyhítsem fájadlmadat: panepl konferencián ülök épp szünet van panellakók próblémái és megoldások 4 órában, már viszek be 3 deci kávét is motorolni holnap nagy gázzal kunmadárig, ott 2 nap meló majd vasárnap éjjel vissza fossáégve.......

amúgy sok sok sok szép jó gumim van ám banditra, busára, kicsire nagyra mindenre sok sok titok a pincémben lapulva
Holnap kísérj le Ceglédre
Meghívlak fagyizni, amíg szervizelik a motorom.
1. H-Ring Metzeller Z4-s gumi hátsó gumi
2. E-Ring Continental road attack hátsó gumi
3. E-Ring Continental sport attack első gumi
Nekedis szep napot Ezer meg parszaz eve nem lattalak mar :DD
Komolyan mondom most utalom hogy ilyen szep az ido....uuugy mennek mar enis kicsit gurulni de legkorabban holnap delutan mehetek :'(
Battlax BT57...próbáld ki, élmény...
Előnye, hogy 18ezer alatt sem kopott el.

Nem semmi a traktoros....
Mentem már Z4-l, Contival, Dunlop-l, Michelen-l....stb. De nem volt még problémám. És ezekből mind főleg túra gumikkal.
Kakucs-Ring tavaszi bemelegítés mondjuk ehez a pályához tényleg nagy a BANDITOM
H-Ring ezt is élveztem .. .. ..
Nem tudom, milyen gumid van, vagy mi okozza, de az enyémnek a legszéle ha "munkába kerül", akkor a motor finoman leoldalazva az ívről egyfajta kígyózó mozgást végez. Ezt csak akkor csinálja, ha olyan mélyre döntök, ahova eddig nem. És amíg meg nem kopik az újabb fél centi, addig. Utána nem. Én hiszek Brian tippjének, hogy a formaleválasztó okozza.

Érdekesség: http://auto.indavideo.hu/video...
Szép napot mindenkinek (főleg nektek lányok )
Most értem haza Veszprémből egy 3 napos munkából. Sajnos nem volt net, ezért csak most tudok írni.
Keme!
Én már elkoptattam néhány garnítúra gumit és mentem már sokszor (de nem elégszer ) az Euro-Ringen a Kakucs-Ringen a Hungaro-Ringen, de még nem volt problémám a gumi szélével. Már mint hogy megcsúszott volna. Persze akkor igen, mikor erősebben próbáltam kigyorsítani.
Én is mindenkinek ajánlom a pályázást. Nem a sebesség miatt és nem a legjobb köridő miatt( azt úgyis csak pálya gépekkel lehet igazán megközelíteni) hanem ahogy írták előzőleg is a kanyarodás megtanulása miatt. Tényleg "sokszor" kerülünk a közúton olyan helyzetbe, mikor jó tudni, hogy van még tartalék.
kicsi...

bocs, elgépeltem
Erről most egy "haver" jut eszembe, tavaly nyári jogsival, még ősszel vett egy GSX-R 1000-est.
Álltunk ott bandában, mindenki dumált a motorokról, és egyikünk, aki a legkevésbé volt tapintatos, megkérdezte a kölköt:
-Jani, te még nem is tudsz motorozni, mi a fenének vettél ekkora sportgépet?
Mire a mellette álló barátnője rávágta Jani helyett:
-Mert nagyon kicsit a kukaca.


nem nem dehoooooooooooooooogy
A lányok mindig többre számítanak, haha
azt hittem kettő na igen, ha az tetszik neki akkor nincs kérdés
Páromnak most NS-1 van, de gurult már a CR125-ömmel is...viszont a CBR125 volt, amire a szalonban egyértelműen ingerreakciókat adott (picit nyitott ajkak, tág szemek, megfeszült jobb kar kinyújtva, mutatóujj rászegezve, és mimikai átrendeződéssel az arcon egy "szééééép"-kinyögése)

A CBF250 egyhengeres, nekem olyan volt az előző.
120-140 neki bőven elég lesz az elején, a 300 km meg nagyon szép, és akkor már mindenképp meg kell amúgy is állni tankolni
Én se tudok többet menni az enyémmel, meg jó is néha megállni egyet bámészkodni, nyújtózkodni, fényképezkedni vagy épp elnyalni valamit.
bőrben én sem fiatal meg pl leohoz képest nem is vagyok

amúgy lánynak kezdésnek szerintem inkább a sor kettő kicsi túra mint cbf250 vagy a yamaha 250es izéje, könnyebben kezelhető....de ez csak tipp én szimóval kezdtem meg p20-szal mezőn
Lehet, hogy ez azért van, mert ÉN nem vagyok csinos, fiatal lány?
en nagyon szeretem, de csodakat nem szabad varni tole :) 120-140koruli maxot megy de gondolom ez fugg az utasok mennyisegetol meg sulyatol...hasalos csak ritkan, nekem spec pont kenyelmes....de hosszu tavon hatfajos :] Olyan 300km utan mar erzem...
egy év alatt 7 de csak mióta a saját vasat vezetem....mikor más kategóriást meg még anno jogsi nélkül szimó emzé akkor sose