Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tomato! Minek etessek be ugysem jössz le!
Ja, meg a fakitermelés is.
Szóval csak óvatosan!

Mi lessz a pályamotor project-el? Azzal kicsit jobban tologathatnád a határokat!
Sajnálom én is történtteket de az élet megy tovább.

Most nézem a tavalyi Honda napon készített DVD-met. Milyen béna voltam (akkor is)
Utánna megnézem a legfrissebb Videót a H-Ringen amit csináltam és elszörnyedek.
Még az is megeshet!
Áll az magától is nem kell tolni!
A haverok ma is ott vannak. De a közelmúlt eseményei miatt nem is nagyon vágyom oda.
Akkor lehet, hogy más a baja?
Lojzi!
Te meg etess inkább be
Naná,hogy van igy legalább EU komfortos, meg vekerle telep komfortos!
De el kell hogy szomoritsalak attol ,hogy nem jó a kipu szelep beálitása attol még nincs FI kód,mert ha kikötöd a bowdent de a motort fent hagyod nem ir ki hibát.Tehát tök mindegy milyen tartományban dolgozik neki,csak mozogjon.
Pohi!
Gondoltam hogy nem volt "kedved" hozzá, hogy szervíbe vidd
Ez legyen a legnagyobb baja a vasadnak.
Majors!
Te akkor már az idén nem is gurulsz?
Vagy csak tolod a vasat
Azt kívánobb, minnél előbb megoldódjon a híbád és gyere velünk gurulni egy Mátrát (csak mert az közel van neked)
Na meg a 'csendesítő' hozzá utcára!
Kozmaxnak hála megvan a szervízmanual amiben le van írva, hogy kell beállítani.
Majd 'tekergetem', de most semmi kedvem hozzá!
Na ezek nekem szériában nincsenek benne, de ha voln akkor is ki irtottam volna belőlle.Már csak tapasztalatbol is!
Van helyette viszont alapjáraton 96 db-es Sato Racing dobom.
Hát a én azthiszem úgy kóperáltam, hogy megnéztem mekkora full gázállásnál a nyitás, ez siralmas volt mert csak félig nyitott. Úgy állítottam, hogy teljesen kinyissa, mert ez a lényeg nem a totál zárt állapot.......és úgymond visszafelé vezetve le a dolgot szépen beállítottam a másik bovdent is.......najó.....leírni ezt nem lehet.....ott kell lenni és tekergetni........befogtam
Hasonló jókat Neked is!
Olyasmi!
Szia Pari! Egyszerű oka volt és van. Nem keresek sokat, a szervíz drága, így meg ingyen volt
Miért nem vitted szakszervízbe?
Amúgy szeva Pohi!
Lojzi!
Mennyi halat fogtál már?
Hangszabályzo és levegőmennyiségszabályzo szelep mentes jó napot kivánok!
Ha ez olyasmi elven működik mina yamaha exupja akkor jól el lehet vele játszani mire összehangolod a bowdeneket.......nekem sikerült egy jó 2 óra alatt, de nem volt anyázásmentes a dolog
.
Amúgy meg szép jó reggelt!
Haverom faterja az anyósnak, mikor meglátta, mit művelt az öreglány festés címén a lakásban:

-Mama, alapvetően nem az a baj, hogy maga hülye...hanem hogy szorgalmas
Na gondolhattam volna valamennyire ismerlek.
Jó munkához idő kell,a rosszhoz még több!
Csak öregesen!
Csak már taposnád.
Lehet ez lesz a helyes út!?!
Hát veszteni valód nincs szerintem,csak a motorozos idő csökken rohamosan,ha buta is egy kicsit de legalább hibakód mentesen üzemel,azt majd télen adsz neki 1 power commandert azt még jobb is lessz mint idáig!