Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Szabi!
Holnap este mit csinálsz? Te is jösz ringezni?
Üdv. itthon!
Szép jó estét!
Újra itthon!
Köszi!

Képek itt ni meg majd lesz nekem is ha kiírják cd-re akkor felrakom.
Valami műszaki dolog ,
csak teljes leálláskor javítható
így mindenkit elküldtek 3 napra , és még az idő is kurva szar ez a szívás
FIGU
kényszerszabi? miért?

én most is tolom de 7végén siófok
Én is szabin vagyok (kényszer szabi), gyerekek ugrálnak a fejemen de nem adom fel
én is tolom ahogy tudom , ha nem topikozok
FIGU
szabin vagyok, de dolog ugyebár, mer a szigorú főnökség a két nagy hengerével lesújt

láttam a kutyukat de 27 nm-en csúnyán sűrűn lennénk majd ha lesz nekik kertecske akkor
Hali!
Mizu csajszi, dolog vagy csak logosz nincs melosz , csak így spanyolosan
ebbe a kurva szar időbe, ja néz át a kawa topikba hátha érdekel kutya nem írom le megint.
FIGU
Hello Figu üdv itt is
Szia Pohi!
Most hallottam csak a versenyről, gratulálok , a képek hol vannak
nem irigylem a 3 semmi felállást , a "sima" menet is fárasztó és még szerelni is
le a kalappal, tenger mély tiszteletem
Üdv FIGU
Készültek Csak még énsem láttam, kiírják cd-re és ha megkapom akkor feltolok párat természetesen.
GEGÁtól szeretném kérdezni, hogy hol szerzi be a Thermasan nevű krémet?
Egy két képet felrakhatnál ahogy döntöd a CB-t!
Biztos készültek "házonbelüli" amatőr fotók!
Köszönöm, majors és balusk8 !
királyak voltatok , GRAT!
Gratula!
Hát a motor bírta 23 óra 30 percet aztán a kartergázzal együtt kivágta az olajt is. Így lettünk 6.-ak. 5. helyen voltunk a vége felé de mivel az utolsó fél órát nem mentünk nehogy nagyobb baja legyen a gépnek így felhoták a lemaradást és egy kört ránkverve elvették tőlünk a 6. helyet. Nagyon jól rajtoltunk egy darabig 1. helyen mentünk, aztán a nálunk erősebb motorral rendelkező ugyanazon típusú CB250 leszorított a 2. helyre. Elég jól meg volt tuningolva a gép, a miénk csak kóklány eredeti volt pár lóerő mínuszunk. A 2. helyet sokáig tartottuk, aztán lassan tönkrementek a motoron a nem Honda dolgok. Leszakadt a kipufogó (utángyártott) meg kellett keresni visszahegeszteni 30-40 perc mínusz. Kiment a biztosíték este (kóklány házi vezetékelés) lámpa lekapcs 1.-es versenyző ki a szántóföldre motor visszatol mert nemindult és szerelés 30 perc mínusz ismét. Aztán mivel nagyobb erejű izzó (házibarkács) volt betéve az amegette az aksit ami nem adott elég energiát a gyujtásnak egész este nem akart normálisan menni a motor, reggelre jöttünk rá mi a baja mikor lekapcsoltuk a lámpát, ez újjabb súlyos percekbe került. És a végén volt az olajos dolog.....és így lettünk 23-ból 6., azért nem rossu szerintem, főlleg hogy először ültem a motoron, de reggelre már elég jó köröket mentem. A verseny nagyon jó volt fárasztó is. 3-an voltunk és senki más segítség. Ha a hibákat megúsztuk volna akkor tuti a 2. hely minimum, dehát teknikai sport így ez van tanultunk a hibáinkból. Hogy mégegyszer nekivágnák e, természetesen, de talán a 4 fő versenyző és 1-2 szerelő felállás sokkal jobb...
nem voltam olyan sokáig kinnt, csak pár órát
bár a többiek sem sokáig húzták nektek gondolom kibirta a motor
Jó képek. Az első két haver akik a versenytársaim voltak jól mutatnak a képeken , csak én nem vagyok rajta egyiken sem, biztos meguntad a fotózást
igen ?
itt a fotók között megtalálod a képeket, meg a saját tar.hu-s képtáramban is
látom itt valamelyik jól lepontozta
Igen oda, de ezt már az olasz túrán is mondtam... Aug 4-9.
Húha Én is voltam, versenyeztem is RR Pilot Racing Team, 15-ös csapat, Honda 250-el voltunk. Esetleg vannak képeid?
Kakucsra én is mennék, szeretem azt a kis csíkot.

TJ hova mentek? Csak nem megint GG?
nem is gondoltam hogy ennyire őrült motoros vagy