Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdésed alapján a kezdőbe javasolnám!Ha jól mész,fel buktatunk közép haladóba!Gyorsak39-43 mp-et mennek,középhaladó:44-48-ig,kezdők-e fölött.Nsr teljesen jó motor,oda!
Köszönöm hogy írtál Nagy valószínüséggel ott leszek Lenne még egy kérdésem hogy nekem egy nsr 125 van és hogy ezzel melyik kategóriában tudok indulni ?
Bocs, DUDI!
Szia Didi!Ez egy időmérő eszköz,aminek a jeladója a motorodhoz van rögzítve,így nagyon pontosan meg lehet tudni,milyen időt mentél egy kör alatt.Normális esetben csökkenő köridőket fog mutatni,fejlődés mértékét mérjük vele!Remélem kedvet kapsz és jössz!
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy nézem ezt a pálya napot és hogy mi az a transponder vagy mi :))
Máriapócsra tervezett Motorosnap a várható rossz időjárás miatt,jövő vasárnap lesz megrendezve!Megértéseteket,köszönöm!Üdv:Laci-www.motorosnap.com
Holnap Kunmadarasra megyünk, valaki akar csatlakozni? 8:30 körül leszünk nyh
Rendben köszönöm :)))
Szia!

A szabadedzések 8 óra körül, időmérők 10-fél11, az első futam délután fél1 körül és a második fél3-3 körül.
Sziasztok! :) megtudná mondani valaki hogy hány órától kezdődik a Mami kupa pénteken és szombaton?!? köszönöm :)
Köszi hogy ajáltad őket,már fel is hivtam és nem mondtak holobilis összeget !holnap viszem is nekik !
Sziasztok!

Pénteken, szombaton Old Timer OB a Rabócsiringen. Akinek van kedve látogasson ki, nézőknek ingyenes!
Szia. Én Karsaiékhoz vittem be a drz-t, mert ott van egy ismerős Gazdag Gergőnek hívják egy fiatal srác,de érti a dolgát, jó szaki és nem dolgoznak méreg drágán és azóta is tökéletes. Én csak ajánlani tudom. De ha bemész privátban is meg tudod beszélni vele és otthon is meg tudja csinálni és akkor még olcsóbb.
Sziasztok ! Nyiregyen valaki tud valami jó szerelőt ? 660-as raptorom van azt kellene megnézni mert gondok vannak vele ! Előre is köszönöm !
Tud valaki valamit a nyírtelki esetről?

(Én már csak az előző mentőt és a fekvő motort láttam.. )
koszi:-)
Sziasztok! Épp a Kelet Magyarországot forgatva,mit látok..azt, hogy szombaton lesz a motoros véradás, de itt vasárnapot írnak
nyugtasson már meg valaki, hogy vasárnap lesz ,mert még holnap dolgozom!
én a bokrétára járok sosem volt bajom velük
nemm megy valaki csapatni holnap szivesen csatlakoznák hogy ne mennyek egyedül
Haverom tudom ajánlani.Mindent elvállal.A trélere teliplatós,tehát nem csak a keréknél van lemezelve.De zárt transzporttere van ,így az autóba is be tudja rakni.Az enyémet is úgy szállította.Ja és nem drága.
Micut keresd:706281717
sziasztok tudnátok ajánlani motormentőt ? szabolcs megye környékén mert tudtommal auto mentő nem szállít motort... aztán nem árt egy tel szám ha baj van
Mindenkit várunk sok szeretettel és napsütéssel!Plusz 2 lóerő biztosítja a sétakocsikázást Máriapócson!
Motorom új gazdát keres. KTM 530 EXC-R
2009.11. hóban vásároltam a debreceni KTM márkakereskedésben.
0 kilóméteres új motorként, első tulajdonosa vagyok.
Rendszámos. Műszaki vizsga: 2015.08.29. Km: 4.700.
Megkímélt állapot, amit bizonyít a gyári első gumi, gyári fékbetétek.
Extrák: zselés űlés,a vételnél hozzá adott Akrapovic kipufogó, lánckerék ( a gyári mind a háromból karcmentesen megvan ) aluminium markolatvédő. Láncot cseréltettem.
Törve nem volt. A használatból adódó kisebb sérülések eldőlésekből származnak.
Olajon és olajszűrőn kívül mást nem cseréltem rajta
Ha valakit érdekelne, biztos, hogy nem jár rosszul vele: 06-30-kilenc-257-6-négy-3

http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_
530_exc-r-7831474
Köszönöm!