Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

raptor66090@citromail.hu ! Jó lenne ha összetudnánk hozni! Szoktam járni motorosokkal de csak néha jön össze a csapat! De ha megyünk jöhetnétek mert akkor lenne vagy 5 quados meg szokott lenni 4-5 cross motoros is! Újfehértón szoktunk gyülekezni!
Dobj egy elérhetőséget e-mail-ben! posanakos@gmail.com
Mi ketten vagyunk, hátha össze tudunk hozni valamit! Üdv!
Nem tudom hol !csak én egyedül vagyok ,csatlakoznék valakihez (valakikhez) !
Raptor 660! De! mikor? Hol?
írtam neked az átverés albumodba egy kis ízelítőt.
Köszi!
Orvosoljuk a problémát rögtön
Hello mindenki. 94es Suzuki 650 es DR r hez,használható központi rugós tagja nincs valakinek elfekvőben?
Szép gép!
Azért láncfeszességre nézz rá, szemmel láthatóan lóg a láncod
Én azt se tudom mikor lesz Mondjuk biztos nem állok be a vonulásba ha megyek De azért jó lenne tudni valamit. Többiek? Nyír1BikerS?
nyirteti motoros talalkozo elott gyulekezo valahol lesz? ha igen hol es mikor?
Valaki quadozni Nyiregy környékéröl esetleg nem jönne?
Sziasztok:) Bosszantó ha a megtalált rendszámtáblát leadod a rendőrségen akkor úgy tudom hogy felkeresik a tulajt és át tudja venni
Szép napot mindenkinek. Találtam,1-rendszám táblát.UEB-986.Nálam át veheti.0620-3579824.
mindenkit szeretettel várunk
scbali@freemail.hu címre írj már egy emailt és írok elérhetőséget meg h kit kell keresni!
Több napja hívom Őket, de nem érek el senkit. Hogy vannak Ők nyitva, illetve melyik nap lehet vinni hozzájuk a motort?
Köszi
sziasztok! tudnátok mondani 1 olyan JÓ szerelőt aki be tudna nekem állítani egy honda cr 125-t sosbe?
Hali!
Köszi az infót.
Mátészalkán felhívtam egy céget, megkérdeztem hogy sportdobbal átmegy-e náluk a motor, és azt mondta, hogy azt mindenképp le kell szerelni.
Mondtam, hogy jó, de szerintem nélküle még hangosabb lesz
Erre rámcsapta a telefont... nem is értem miért
Sziasztok.valaki nemtud elado első telot.vmi nem horror aron
vidd az ipari parka a szuro-trade-hez ott átmegy bármien kipufogóval!
Sziasztok.
Van valakinek a környéken egy Honda CBR600F2-F3 gyári kipufogója kölcsönbe egy műszaki erejéig?
Megköszönönném