Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Canon Legria

Akár motoron is használható,képstabilizátoros,több fokozatban állítható szélzajszűrés....stb 30 000 jelért eladó.
GoPro Hero 2 Motorsport Extrákkal Eladó!
Kíváló Állapotban!
Extrák:
- plussz akksi + hátlapok
- nagy kijelző + hátlapok
- 3M tapadók, valamint tartók
- vákumos rögzítő
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hátha segít valakinek a döntésben

Onboard, SJ4000 (720, 30 fps)

Rögzítés az oldaldoboztartó konzolon. A videó nyers (vágatlan, szerkesztetlen). Viszont a kamera lencséjén rajta maradt a gyári fólia
"Szerencsére van élet a GoPro nélkül is"

Van, de minek?
Ha nekem kéne most kamerát vennem, vagy ajánlanom valakinek, tuti a Drift GhostS-re voksolnék 99e-ért.
---------------------------------------------------------
E
gyetértek
Évek óta nyúzom a Drift HD170-emet teljes megelégedettséggel és ha eljön az idő a "nyugdíjazására" (már esedékes lenne, mert az akksifedél eltörött), akkor egy Ghost-S lesz helyette. Úgyhogy most várom, hogy az ára a lélektani határ alá (70 e HUF) essen, mert ennél többet még sosem voltam hajlandó egyik sisakkamerámért sem kiadni .
A nyári túra előtt "biztonsági okokból" beszereztem mellé egy őskövület Sony HDR-AS15-öt, tökéletes választás volt .
Szerencsére van élet a GoPro nélkül is
Hát igen, cipőt a cipőboltból... Főleg, hogy mostanában volt/van egy halom akciójuk is... És jónéhányszor felbukkant már itt is a nevük (és nem csupán azért, mert a tulajsrác jó haverom)...

De mégegyszer mondom: nem rossz a Sony, a myactioncam-ben is sok pozitívumról meséltek a srácok, a képe is jó, meg érthető a márkába vetett bizalmad is, sajnos pont ezt kell megfizetni a Sony árcéduláján. Nem mondom, hogy rosszul választottál, mert sikerült megóvni magad a gagyi kínai ebayes kameráktól (illetve nekünk sikerült megóvni téged ) és lett egy jó kamerád, beépített GPS-el, egy zseniális csuklómonitor/távirányítóval, ilyet egyik sem tud ezen kívül. Ha ezekre szükséged volt/van, akkor ez az ideális választás számodra, nekem mondjuk egyik sem lenne létkérdés, nekem ezek nem prioritások.
Használd jó egészséggel, legyen benne sok-sok örömöd és csinálj szép filmeket.
------------------------------------------------------

Ha nekem kéne most kamerát vennem, vagy ajánlanom valakinek, tuti a Drift GhostS-re voksolnék 99e-ért. Igen, annak ellenére is, hogy nekem gopro-m van és valószinűleg az lesz a következő is, de már csak a milliónyi kiegészítőm miatt. Persze, azért meg is vagyok elégedve vele.
De ár/érték arányban jelenleg a Drift a legjobb szerintem.
Nagyon kevesen használják ki a black3+ extra felbontását, wifijét, stb. Sok olyan userről tudok, aki a black3/3+ kameráját 720-ban használja, mert úgy több fér a kártyára. A lassítás lehetőségéről csak hallott valamit, de ahol ő használja, értelmetlen lenne használni, meg ugye ahhoz már kéne ismerni/használni egy komolyabb vágóprogramot. Amikor szinte nyers felvételekkel van tele a net, ilyet kevés usertől lehet elvárni. Viszont a Drift GhostS árban a gopro3+silver kategóriája, de annál jobbat kínál, kijelző, távirányító. A black némileg többet tud, de fullHD-ben a képeik között nincs jelentős különbség, viszont árban komoly a különbség.
Sajnos akárhogy csűrjük-csavarjuk, a gopro fogalommá, egyfajta ipari szabvánnyá vált, lassan az összes actioncam-et goproként hívja a köznyelv. Az ő szisztémájuk sem tökéletes, de ahogy már írtam, ők profik a marketingben. Szinte megkerülhetetlen a márka. A gopro-t szinte mindenki ismeri, a Sony-t is, de senki sem tud róla, hogy actioncam-et is gyártanak, a többi márkáról a legtöbben nem is hallottak.
Értem én csak nem.
Érted?
Annyi helyről jott mar cuccom hogy csak na.
Egyszer vettem teleszkoppart amcsibol amit elkuldtem egy floridai raktarba ahol egy honapot ultek majd lengyelorszagbol kisbusszal landolt nalam.
Mindig az volt a dobozban amit fizettem.
Es a myactioncamnal mindet latod itthon.
Értem mit mondasz és gondoltam én is ezekre de mint mindenemre erre is vigyázok nagyon és van aki emlékeztet rá elég sűrűn
Elesni nem esem el (remélem) de ha még is akkor hát ennyi nem tudok mit csinálni de hidd el inkább foglalkoztatna a motor állapota mint a kameráé.
A ruhát azt használtan vettem 1x volt a srácon de méret prob.miatt eladta sztem az még nem gáz viszont amit már hónapok óta hordanak olyat nem vennék én sem de nem hogy ruhát de még kesztyűt,bukót és pláne csizmát nem ki tudja milyen kórság lakik benne.

Vissza térve internetet kutattam én is láttam is olcsóbban DE ezt szerettem volna látni teljes valójában ,mert meg akartam nézni,hogy a dobozban az van aminek bent kell lennie. A neten meg már csak akkor tudom megnézni ha a futár elment azt meg már cseszhetem +még nekem kell utánna futkosni,visszaküldeni ,telefonálgatni stb stb. Így kényelmesebb volt és nyomós érvem volt,hogy így tegyek.

Érti Úram ? ,
Nem forgatom ki.
Nekem sem a legyek hordják össze de nem panaszkodom.
Viszont életben nem vennék 130k-ért sportkamerát.
Valszeg spúr vagyok.
Motorosruhát,csizmás az életben nem vennék használtat.De ilyet bámikor.
Pláne motorra.
Bármikor elhagyod,borulsz és van egy drága törött vackod.
130e embertelen sok pénz.
Semmi gondom nincs a sony-val.
Csak nem értem.
És de.Pontosan 5301.-forintal olcsóbb a hero 3 black.
Szeretem mikor kiforgatják a szavaimat

Nos akkor sorban :
-nem utálom a GoProt de nem akartam a sorba beállni ja és nem volt olcsóbb sőt.
-a Drift-ről is olvastam sokat és a Garmin-ról is stb stb stb márkáról .. semmilyen maszlagot nem kellett bevenni csupán a tényeken alapulnak a dolgok. Sony a telefonom felső kategóriás és tudván,hogy az milyen minőség és technikai felszereltséggel bír ill. a több évtizedes tapasztalat meggyőzött ennyi.
- és még mindig csóró vagyok melós pénzből élek de ez így jött ki,hogy meg tudjam venni.
De még a Hero3 black is 5 rugóval olcsóbb.

A Drift HD Ghost meg 40-el.

Ha utáljuk a goprot,bérből élünk,nincs csilliárd pénzünk akkor a 40 rugóval olcsóbb drift pont ilyen.

Vagy én nem értem az emberi működést.Esetleg bejött a sony marketingmaszlagja?
Nem nem azért vettem azt amit már egy páran leírtatok mikor kérdeztem,hogy xy kamarák milyenek és válaszként kaptam,hogy mi a fasznak veszek olcsó kamerát hísz mindenki a "tökéletességre" hajt valamelyest és az értékállóságra .
Beláttam és igazatok volt ezért vállaltam be ezt remélem értékálló és legfőként megbízható lesz próbáltam jól dönteni és persze nem beállni a sorba .
Eddig rosszat nem olvastam róla hozzá teszem.
Ja válaszolok ,hogy hol kaptam a MediaMarkt-ban kaptam meg olyan kiegészítőkkel amit akartam.
Te most dacból és fillérbaxásból vettél 130k-ért kamerát?

Súlyos.................ilyenkor SJ4000-et szoktak a nördök.

Nem mondták neked?
Igen annyi de a GoPro Hero3 + bleck edition sem lett volna olcsóbb sőt.
Persze,hogy hülye lettem volna ennyit adni GoPro-ért mikor a Sony jobb
Már csak a múltját tekintve is igencsak otthon van a kamera készítésben és gondolom ezt a kategóriát sem holmi olcsó szar dolgokkal pakolták tele.
És milyen jól gondoltam

Egy csomó tesztet olvastam ill. néztem videókat és meggyőzött már csak azért is mert Sony a telefonom is és nem egy gyenge konstrukció na.

Nagyon sok téren otthon van azért na míg a GoPro vár éve van csak a piacon addig a sony pár évtizede azért van tapasztalati előnye akár honnan is nézzük.

Illetve a GoPro nem egy rossz kamera sőt csak vannak mellette hasonló tudással( vagy picivel jobb valamiben ... na ezért megköveznek , ) rendelkező kamerák is csak azok nincsenek ennyire sztárolva reklámozva égen földön.

Ez most komoly hogy 130k?
Igen,olvastam én is,hogy ha nem goprot veszel egymillióért,akkor hülye vagy Na,most meg majd ezért osztanak,hogy minek adtál 130-at ezért, akkor inkább gopro
Azért én örülök,hogy végre valaki más kamerának is utánanézett!
Kíváncsian várom a videót!
Őhmm hát őő az ára borsós volt 130 e . De mivel sokan lehurrogtak,hogy milyen hülye vagyok mert szarér húgyér akarok jó kamerát ezért nekiálltam gyűjteni és ez lett belőle.

Ja tervezek videót feldobni de mint írtam előbb minoritások vannak + kell mégy egy tartót vennem,hogy minden klappoljon .
Kösz remélem is eddig a teszt videók nem hoztak csalódást de finomítani kell és megtalálni a legideálisabb rögzítési pontot .
Mennyiért sikerült hozzájutnod és hol?
Ha csinálsz videót, majd dobd ám fel!
Nekem is van, ahogy FZR.PUPU is írta, simán rádugom gépre, kérdezi, hogy webcam vagy storage és ennyi.
mobilarena fórumon még több segítséget kaphatsz
Sziasztok!
SJ4000 kamerám van. Tudnátok tippeket adni, motorra rögzítéshez?
Sisakon, tankon már van tartóm (bár a tankon lévő eléggé hajlamos a remegésre, rezgésre, mert kb 15cm -re ki kell emelni, hogy a műszerfal fölött el tudjon nézni a kamera, így a hosszú álványa miatt remeg.
Gondolkozom a hátsó kerék környékére tenni, pályázáshoz jó lenne felvenni a lábtartó és a térd karcolását
De bármilyen tippet elfogadok!
Szia. Nekem van SJ4000 ilyen problémám nincs a géppel. Simán rádugom akkor bekapcsol, megkérdezi webcam vagy adatátviteli módban legyen, 5mp és már szedem is le róla a vidit, driver nekem sincs nem is kéri. Próbáld újrarakni az alaplapi usb drivert.
Amúgy vadászok egy használt 1080-as Hero 2-re.Már láttam liciten leütve 40-e ért csak nem postázta a csóka hungarisztánba.

De ki fogom fogni,idő kérdése.