Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem egyenlőre friss az utcai motorozás is, élvezem. Persze ha lenne a közelben pálya, lehet máshogy látnám.
Én az utcai motorozással így 20 év után végeztem. Eladom a Z-t. Úgyhogy nekem is csak egy moci lesz... :-)
Most irtak vissza pályázásra nincs biztositásuk egyébb bizti pedig olyan évi 50ezer ft-tol van.
Üzletileg túl kockázatos.Szerintem ilyet egyik se vállal.
Én is remélem a közeljövőben elérem azt, hogy legyen egy jó utcai és egy jó pályamotorom is :)
Sztem pályára nem találsz semmi biztosítást a motorra, csak sima cascot ami utcára érvényes, de az is vmi 300e ft körül van egy évre. Az más kérdés, hogy a pályán összetört motorra rá lehet fogni, hogy utcán történt.
Nemrég botlottam bele a Hegylakókon a Motorosbiztositas.hu-s cikkbe, és úgy látom, idén bevezettek egy új szolgáltatást, direkt pályamotorozásra: http://motorosbiztositas.hu/in...

Illetve ha jól veszem ki, akkor ez egy kombinált balesetbiztosítás, ami sima kötelezőként is működik, tehát a közúton is véd, meg a pályán is. Szóval nem kiegészítésként kell kötni a rendes biztosítás mellé.

Mondjuk hogy pontosan mire szól, azt a honlapból nem tudtam kihámozni, érdekes lenne egy ajánlatot kérni tőlük. Mindenesetre a honlapon írnak casco-ról meg anyagi biztonságról, szóval valószínű a motort is tudják biztosítani pályán is - legalábbis remélem.
Na pont ezért vettem pályamotort.
Csak ha minden 10. pályanapon csinálsz egy 200e ft-os buktát (itt mondjuk elsősorban az utcai motorral, főleg gyári idommal pályázókra gondolok), akkor máris nullán vagy. A másik meg az, hogy nem stresszelsz az esetleges anyagi kár miatt, jobban mered dönteni, húzni neki, stb, ergo élményben is többet adhat. Kivéve persze ha magadat zúzod le, az kellemetlen ha van bizti ha nincs.
Azért, úgy már tényleg drága lenne egy pályanap. Így is kb. 50eFt, plusz még egy biztosítás!?
Na várjál, ez a személyi sérülés esetén az ellátást költségeit fedező biztosítás, nem a motort ért károkat fedező :) Pedig de jó lenne egy olyan, még egy 20asért is.
Tavaly körbe járta egy srác a témát, ebbe is belebotlott, de végül is az lett a vége, hogy nincs semmi féle megfizethető biztosítás pályamotorozás esetén.
Szép is lenne, 1.000 Ft-ért, de még 10.000-ért is jó lenne. Csak sajna a csodák ritkák :-(
Hú, ez egész jónak tűnik! Lehet kötni egy napra is és csak egy ezres. Hmm... :)
Egyértelmű Hungaroringest szerintem.
Pannóniaring is nagyon jó, de utána fülig érő szájjal, fényképekkel, akciókamerás felvétellel mégis csak jobb lesz mesélni, hogy a mindenki által ismert Hungaroringen hajtotta a vasat...
A tömegtől nem kell félni eloszlik a pályán. 3x20 perc tökéletes, elég.
Hungaroringen a nap végén szokott lenni 1x90 perc a full kezdőknek direkt, én oda vennék neki jegyet, 15e Ft volt eddig, nemtom változik-e idén.
Elado Shoei Xspirit II 84990
Kecskemét gokart pálya?
http://birizdokart.hu/gokart-stadion/
Kezdésnek tehettek probát az Euroringen is. 2x30 perc. Ha hétköznap mentek, lehet nem is lesz senki
Szép jó napot!

Pályanapi motorozást szeretnék ajándékozni, de mint hozzá nem értő, csak vaktában tapogatódzom.
A célszemélynek 600-as túramotorja van, nem fiatal, azért kapná ajándékba, hogy azért kipróbálhassa mit tud a motorja.
Hungaroringre gondoltam, de valahol azt olvastam, hogy nagy a tömeg, illetve riasztó lehet a motorosok közötti tudásbeli különbség. Ebből mi igaz, mi a valóság ? Érdemesebb a pannónia ringet választani, vagy ott is tömegnyomor van ?
Szabad 3x20perces etapokban gondolkodni, vagy sok/kevés, van bármi tapasztalat ?

Köszönöm előre is!
Sziasztok!

Lenne egy eladó Racetech gumimelegítőm,kb 10 alkalommal használtam,újszerű állapotban van,van hozzá zsák is,de sosem volt beletekerve,mindíg a dobozában tároltam.A széleit zsinórral lehet összehúzni.A hátsó nem volt abszolút használva,mert a régi szettből maradt egy melegítő,és azt szoktam felrakni,a kábele még gyárilag össze van tekerve.Ma vettem ki a dobozból kipróbálni,195/65-ös gumihoz is jó.
A racetech egy angol gyártó,amikor én vettem e-bay-en 1210 darabot adtak el ebből a fajtából.
45 ezer
-04-05-ös cbr 1000 rr-hez power commander 40 ezer
-qstarz 818 xt külső gps vevő pár alkalommal használt,dobozában,autós töltő is van hozzá 20 ezer
repsol82@gmail.com ide írjon akit érdekel valami és megadom a számomat
köszönöm
En is kuldtem pu-t.
Ok.
Köszi, de ennyit nem szánok rá.
Üdv. Keresek 2009 utáni R1re sérülés mentes fehér gyári tankot. cserébe tudok adni sérült, de tökéletesen használhatót. Természetesen értékegyeztetéssel. gixxerke@freemail.hu