Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldtem pü-t.
Ha van az adott motorkerekpar kategoriara ervenyes jogositvanyod, akkor nem kell versenyzoi licenc. Ennyi.
A feltételek szerint ezekre a napokra:
"A résztvevő a versenypályát csak az általa vezetett motorkerékpár kategóriájának megfelelő
jogosítvánnyal vagy versenyzői licenccel használhatja. Kötelezi magát, hogy csak olyan járműveket
üzemeltet vagy vezet, amelyek a jogosítvány törvényes előírásainak megfelelnek."

Ezt én úgy értelmezem, hogy nem kell licenc.
Előre is köszi!
25000 Ft, a jeladóval együtt.
Talán 2013-ban vagy 14-ben megcsináltam amikor volt a nagy felhajtás. Soha sehol nem kérték.
Köszönöm a rengeteg érdeklődést, de a Qstarz GPS logger elkelt.
Üdv: Attila
Kerdesem lenne: MAMS licensz most kell vagy nem? Nem talaltam egyertelmu leirast, hogy kerik, de azt sem, hogy nem kerik.

Egyaltalan csinalt valaki ilyet mar kozuletek?
Sziasztok! Gumimelegitőt vásárolnék!!!! elsősorban capit de minden érdekel!
2 Motor szállítására alkalmas utánfutót keresek, akinek lenne eladó kérem jelezze!
Ár? lehet engem is érdekelne...
Szia!

Nekem van egy feleslegessé vált. GPT
Körbekérdezek.
Szia!
Nem tudsz jó állapotú használt gumimelegitőt valahol?
Köszi!
Hungaroring pályanap időpontok: http://hungaroring.hu/hu/elmen...
Van egy ado es egy vevo resze.
Hringen ugy szoktak csinalni, hogy az adot (a fekete doboz) kirakjak a betonparkanyra valahova a celegyenesnel.
A vevo a motorodon van es infraval kommunikal a parkanyon levo adoval. Amint a vevo elhalad az ado elott es veszi a jelet, eltarolja a koridot. Atlagban 25 koridot tudnak ezek az olcsobb cuccok eltarolni, ami szerintem hobbi szinten boven eleg.
Ez a pályán lévő transzponderekkel (vagy hogyis hívják ezeket) kommunikál? Vagy hogyan működik?
Egy linket tudnál adni mert nem találom
Hogyha nem komoly urtechnikara van szukseged, akkor ebay-en kb 10 pisztolyorru matyasert b.szkodjak utanad a kinaiak
Sziasztok! esetleg valakinek van -e eladó köridőmérője?
Sziasztok, kérdezném tőletek, hogy valaki használ e ilyen megoldást versenypályára a fékcsövén, illetve milyen gyakorlati haszna van ennek a gyors csatlakozásnak, azon kívül hogy gyors :) ?
Sziasztok , keresek 2009 utáni R1hez gyári idomokat lámpákkal. Akinek van vagy tud kérem jelezze : gixxerke@freemail.hu