Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a pontosítást! Meg az infókat a szolgáltatásokról. Jól hangzik, jövő héten lehet ki is próbálom, ha összeáll a motorom addigra.
A Dakar Ringen (Hajdúhadház) infonak, hogyan készüljetek: benzinkút 2km-en belül, levegő fujási lehetőség van, illetve kisebb szervízekhez szerszám is biztosított.
Illetve a bukó terekről annyit, hogy teljesen biztonságosan lett kimérve, nem lehet átcsúszni a palya másik szakaszára, ezért nem volt szükség gumi falra. Motorosok rendszeresen használják, biztonságos.
Dakar ring 1000el....birkózós
Voltam motorral a gokartosok miatt nem mehettem fel. Telefont nem veszik fel, hétközben talán lesz egy fél nap, valamelyik délelőtt amikor a motorosok is mehetnek a pályán.
kakucsra is sok volt a zx10r, de ott az aszfalt borzalmas ehhez képest, rázókövek kiesnek, ez teljesen más kategória kicsit szélesebb is. Délután megyek motorral.
Szia!
Az 1000 sok oda. Még a sport 600 is melós téma,mert 80% kanyar.
De jó,technikás pálya.
Tegnap voltam én is, szintén gokarttal. Sajnos felhordják a szemetet az aszfaltra így váratlan helyeken csúszol meg. Nagyon színvonalas pálya, a visszafordító nagyon meredek. Majdnem elcsaptam a tulajt. Az előttem menő (lekörözésre váró) két gokartot elengedte, és beugrott közénk...
Én hétvégén voltam gokarttal mentem, azzal nagyon frankó. Supermoto verseny is volt, nekik jó volt, de 1000-es gyorsaságinak szerintem kicsi lenne, max technikázni, gyakorolni a mozgást. Az aszfalt amúgy barmi jó, nagyon tapadós, rázók is rendben vannak.
nógrád megye, messze tőled
az hun van?
palóc ringet próbálta valaki ezres motorral?
valóban,,,az apróbbak jöttek is egy kassal nézelődni,de ugy láttam halgatnak a tulajra és elhuztak
Dzsipók laknak a szomszédban. Ha nem jön be nekik a motorozás/ autózás zaja, simán átmennek botokkal meg vascsővel és rommávernek mindent.
Naaa, csak pozitívan! :) Leszerződtünk a Dornával, az FIM intézi a homologizációt, most már reméljük tényleg lesz belőle valami. De legalábbis ilyen közel még sosem voltunk a megvalósításhoz.
Köszi szépen az infókat!
köszi,a saját kis motor szervizem reklámozza ☺️ igy maradt le a vastag rizla felirat.....egyenlőre semmi nincs,mindent magadnak,én üzemanyagot mindig viszem mert sosem tankolom tele,könnyebb boritgatni....a hangal kapcsolatban nincs decibel mérés,de már akadnak jópáran akiket zavar a motorhang,igy gondolom lesz limitálás,mi egyenlőre ezt és a Rabócsi-ringet szoktuk megtámadni....környéken elfogadható......mig kész nem lesz a gp pálya(sosenem) :D
Ej de szép az a Rizla+ fényezés!
Én is így vagyok vele, minden fejlődésnek örülök, szerintem ez is tök jó, hogy van, hogy valaki gondol a motorosokra is.
Igen, az biztos, hogy nem egy Hungaroring, nem ezres sportokra tervezték. De pl. az én 400-asomnak ideális lehet.
Amúgy van kint bármilyen infrastruktúra, akár benzinvételi lehetőség vagy levegő gumihoz vagy bármi? Vagy mindenről magadnak kell gondoskodni?
Nem említik sehol. De amúgy igen, pont azt néztem, hogy lakóházak mellett van közvetlen. Ha népszerű lesz és nagy a forgalom, valószínű fognak majd panaszkodni. Addig kell kihasználni. :)
Majd lesz. Elég közel van a házakhoz.
Kakucson is problémáztak a lakók, pedig az autópálya túloldalán van, és egy erdősáv is van köztük.
vennék ilyet ha van valakinek eladó: https://www.puig.hu/image/cach...
Úgy tudom nincs.
Van dB korlátozás náluk?
kipróbáltam,nem rossz de inkább superlotyónak vagy 2t-nek való,nagy motornak melós pálya,2-3,de el lehet rajta szórakozni,egyenlőre bővités és fejlesztés alatt áll,tudomásom szerint toldanak is hozzá,a keleti légióban ennek is örülünk...a rabócsi-ring után
Sziasztok!
Új lehetőség egy kis pályázásra!!!
https://palocring.hu/