Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem csak 1 talit, hanem már 1 talit
májusban már nincs olyan hideg, meg akkor már vannak máshol is találkozók... de ezt mondják meg azok, akik fázósak vagy akkor nappal alszunk a melegben, éjjel meg trécselünk
nem is tudom.meg kell kérdeznem a kollégámat .itt az ideje?ti eddig 1 talit tudtok csak felmutatni .

amúgy Bakonybél jó lesz.ahol tavaly.2 naposat szervezünk akkor.viszont nyáron mert akkor lehet csak ottaludni.májusban odafagysz
én nagycsoportosként mehetek?
amúgy már ideje, hogy ti is csináljatok talit 2 napos lenne az igazi igen
csatlakozok a szervező team-hez így akkor a Győr és környéke óvodás kör fogja megszervezni...fú mi lesz ebből

Bakonybél jó lenne.de akkor meg kéne ejteni a 2 naposat amit ti akartatok
én kicsi barátságosabb időjárási viszonyok közt gondoltam úgy április-május környékén helyileg, hát az már legyen már tényleg a ti dolgotok a tavalyi helyszín mondjuk szerintem fasza volt Bakonybél mellett
holnap reggel én ráérek.többiek?
és helyileg hol legyen?
amúgy az időpont-kérdést kiadom nektek,alvállalkozóknak
hát Ti vagytok (lesztek) a szervezők tavalyelőtt mi úgy csináltunk, hogy Vikivel ketten álltuk a kaját, a többiek meg a folyékonyabbik részével járultak hozzá egyénileg... persze ahányan voltunk ott, még oké... de ha többen lennénk, akkor el kéne oszlatni a költségeket, hogy ne titeket terheljen le annyira.
Ki kéne tűzni 1-2 dátumot, hogy kinek mikor lenne jó (na és hogy más közeli motoros rendezvényeket lehetőleg ne üssön)
mi kell,sorold és ott lesz
de tényleg
ja meg mikor,főleg
aztán innentől hajrá van ám... korrekt szervezést tessék lebonyolítani
főleg ital,ok megegyeztünk
szia öreg?
jóreggelt
pótold a lemaradásodat
sziasztok fiatalok.
minek menjek autóval mikor mehetek motorral is?
minek mentem volna motorral mikor volt hely az autóba
meg igy ócsó vót
te én ennél sokkal szarabb időkben motorozom.ez már túl jó idő volt nekem .és ha már itt tartunk te is kocsival mentél le
Hát megtisztelünk titeket a jelenlétünkkel, továbbá esélyes, hogy hozzá is járulunk némi étel/ital szállítmánnyal
te szobamotoros máma motorozhattál volna
jópáran motoroztak a pannonia ringen meg volt aki motorral ment oda
az óvodás kör tagjaival lenni kiváltság
mit kapunk cserébe,ha nagylelkűen felajánljuk hogy csatlakozhattok hozzánk?
azért még várj azzal a husival
még nem kell vinni, majd nyáron
addígra vágjál disznót
jól láttam hogy odvaskő felé volt a tali?ha lesz viszek husit!
Valahogy úgy mivel már nem vagyok pápai lakos, így elég érdekes lett volna megoldani a dolgot. Segítő nem akadt... úgyhogy elmaradt. De amúgy a Pápa & Győr topic összefoghatna és szervezhetne egy közös talit

megszervezték volna sőt sztem szervezték is a Vickyék csak mivel nem volt autó amivel a cuccokat ki lehetett volna vinni így érdeklődés hiányában elmaradt