Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én vagyok
hy!van valaki az éterben?
én is sokszor megyek arra föleg azért mer közelvan
köszi előre is hogy csatlakozhatom bár én áprilisnál előbb nem igen megyek.még gumi kell a gépre, friss olaj, stb. meg ápr. 1-ig ki is van vonva a forgalomból.
de addig is dumálhatunk itt ha vagyunk!
az elképzelhető!
sokszor járok arra!szeretem azt a szakaszt!
alikhanem téged már láttalak cseszneken vagy zircen
kaleeev.merre vaaaaaagy?hahóóóóóóó?

te tiszta hülye vagy
Halló!
Kampi:én is vasárnapra gondoltam,egy laza gurulást,szóval ha ugy alakul,én benne vok,és szerintem jön haver is!
Fzrmesu:szerintem mindenki szívesen lát,ha csatlakozol hozzánk!
ja a 7végén nem leszek net közelben de telen elérhető vok:70/9538681
mi legyen a vasárnappal, jó időt ígérnek....1 laza kört mehetnénk
ha nem bánjátok lehet hogy majd esetleg én is csatlakoznék hozzátok egyszer kétszer.
Már jó lesz ha lehelünk valami életet ide.... De a yeti-t én sem hagyom ki,eddig minden éven kint voltam,mindig sza... fagytam,de soha nem bántam meg!
felpörög a Pápa topic
Yetire szerintem én is odanézek, ha mással nem, autóval
Ok,nagyon faxa! Csak a vasárnapom szabad,ha ilyen idő lesz mint ma mehetünk 1 lazát, persze ha neked jó a vasárnap!
Üdv Kampi!
Velünk jöhetsz (Nemesszalók-Kerta nem távolság)akár már a 7végén is! Ráadásul a spanom akivel a legtöbbször együtt megyünk,szintén zx-7el tolja!(Sömjéni)
arra tavaj is akartunk menni motorral de nem tudtunk mer hó volt
páran győrböl mentek megnézni autóval
Nem probléma, majd benézek néha! Csak lesz vmi megmozdulás a jó idő beálltával. Februárban meg csak megnézzük a Pannónia-ringen az őrült szezon nyitó vörsönyt!
az a helyzet hogy akik itt fórumoznak azoknak többsége nem pápai vagy nincsen motorjuk
de néha szoktunk menni mindanyian pápára motorozni
Üdv,gondoltam benézek hozzátok! Én is Pápa környéki vagyok, tavasszal talán gurulhatnák veletek ha nem bánjátok?
szebb jövőt ...ja nem .búúúúúú ééééék