Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd reggel szólok ha nem megyek
ha nem hívlak akkor megyek
ha esik az eső akkor nem indulok el
Hívj ha problémád van 30/603-59-69
akkor találkozzunk tevelen a kocsmánál
csak odatalálok valahogy
10 óra körül ott leszek
A haverom akivel motorozni szoktam most adta el a motorját.
Valakit érdekel még a fórumról? Neked van ismerősöd akit érdekel?
Rád bízom az indulást te indulsz előbb!
Ha a teveli tavat is meg akarod nézni, akkor találkozzunk ott. Gyimót elött elfordulsz Zirc felé Béb után jobbra Ugodnak kell kanyarodnod. Utána Ugod, Homokbödöge, és már Tevelen is vagy. A faluban van egy jobbos kanyar, ott kell lefordulni balra. A kanyarnál a kocsmánál tudunk találkozni. A tónál 5 percnél több látnivaló nincs, pár éve lekerítették és belépős strand lett belőle. Ha Tevel akkor megmutatom azt a helyet, ahonnét a ruszkik utoljára tudták volna visszahívni az atomrakétáikat Európából. Ez akkor volt mikor ta még pajzán gondolat sem voltál.
mikorra mennyek pápára?
csak ketten megyünk? hívjunk még valakit
Én sem szeretek száguldozni. 90-100 körül szoktam motorozni. Ha kell tudok menni, de nem élvezetes ha nem látok semmit a tájból. A programot a kedvünk szerint tudjuk változtatni.
jólhangzik, de ha ezt az utvonalat járjuk akkor nézzük meg a teveli tót is
ne várjál tőlem nagy tempót 100-110
többet nem tudok menni tartósan
ha jóidő lessz reggel akkor 10 órára pápán leszek
vagy te mikor akarsz indulni?
neked mi a nem nagyon messze? Mit szólsz egy olyan körhöz, pápa (ha nem ismered körbegurulhatjuk) Nagyvázsony (vár úgy tudom ingyenes), Tihany (meg is nézhessük, vagy csak körbeguruljuk), Füred (álltalába vannak jó csajok és motorok), Veszprém ( a várból szép kilátás nyílik), Zirc, Csesznek (te már szinte otthon is vagy), könnyes búcsú, Pápa. Ez kb 190km.
Mi a véleményed?
nemtudom de ne nagyon messze, elmegyek pápára aztán majd kitaláljuk
meg arrafelé nem vagyok nagyon ismerős
mit érdemes megnézni? ahol nem kell füzetni
kilátó vagy vár vagy hasonlóra gondolok
vagy mennyünk el a pannonia ringre ha lessz ott valami esemény
merre menjünk?
fürdés,kaja,pia jöhet.csajt én hozok .nekem nem kell más lánya
+ itt a jég
most kezdett rossz idő lenni
fuj a szél meg zörög az ég
ok remélem nem ilyen lesz mint most.
ha vasárnap jó idő lessz akkor én mennék
Hétvégéken is melózol? Igaz személyesen nem ismerlek bennetek, de szívesen ismerkedek jó fejekkel (aki motorozik más nem lehet). szervezzünk valami gurulást. Ha nem is mindjárt több napost.
egyszer megbeszélhetünk egy gurulást! csak nem tudom mikor mert el vagyok havazva melóval. de benn vagyok!
itt nem a szervezésen múlt akkor sem. meg volt az időpont csak az emberek mondták vissza. (én nem! ) de remélem találunk egy másik időpontot amikor összejön.nem kell túl szervezni megbeszéljük az időpontot aztán találkozunk.kaját meg piát meg mindenki hoz magával.
na én benne vagyok!gurulás, fürdés,kaja,pia! csajok! mi kell még?!
akik fórumra írogatunk már találkoztunk.szerveztünk volna 2 napos bográcsozást csak összeomlott a rencer .meg nem nagyon van olyan aki magára vállalná a szervezkedést
többnyire ismerjük egymást
Skacok ti személyesen is ismeritek egymást? Sosem szerveztetek még közös gurulást?
ez most nem csak a "szimat" .ez máááás .legalább is szeretném azt hinni .

majd elmegyünk valamikor a Termálba.szervezzünk oda fórumtalálkozót
na mi van arra visz a szimat? (vagy a farok )