Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemagyarázz .még mindig szerelmetes .én mostanában majd Vp-Győr távon közlekedem főképp
na mi van puncifalók?! hogy van a kis szerelmes?él még?
sajna közös gurulás nem volt de benne lennék esetleg!
eddíg még nemsok közös motorozás volt
lehet hogy azért mert kevés az állandó fórumozó
mindíg jönnek mennek itt
Sziasztok!
Nemrég találtam ezt az oldalt, örültem, hogy vannak pápaiak is. Szoktatok közös gurulásokat szervezni? Engem érdekelne.
vállalom .megéri
sziasztok érdekelne gilera mxr 125ccm motorhoz henger dugó gyürű nem tudjátok hol lehetne venni meg hogy ha megfuratom és öntenek dugót az mennyire jó ?
az nem az alkohol?
a szerelem öl, butít, és nyomorba dönt!
rég voltam ennyire boldog ...és szomorú egyben
Nem baj....jó is a szerelem....
engem az már nem érdekel .én mondtam h innentől kezdve nem szervezek semmit.aki akar megszervezi
inkább azt regéld hogy mikor lessz a fórum találkozó

ezek ilyenek
szerelem....szerelem....szerelem...
én jártam a legjobban h lemondtuk...
..."jó" hogy lemondtátok, így nem kell nekem visszamondani időközben ölembe pottyant egy meló is, holnapra, szóval legalább nem idegelem magam, hogy nem tudok elmenni...
ja hát akkor sem volt ilyen sunshine mint mondjuk ma is.hát pláne hónapokra előre tervezni

mit keresel te a plázánál meg a parasztelosztónál?
2 éve is mennyire rossz időt fogtunk ki, nem? Nehéz több hétre előre tervezni....manapság nagyon kiszámíthatatlan az időjárás.
A buszpályaudvarnál és a Plázánál leszek.
meg lehetne csak az már nem óvodás találkozó lenne.innentől kezdve én nem is szeretném szervezni
na ja.én is hallottam h pont hideg lesz akkor.ilyen a mi szerencsénk .hol leszel te Vp-be?
kalev nélkül is meg lehet tartani
majd még egyeztetünk
Sajnálom, hogy nem jött össze ez a találkozó. .... mondjuk amúgy sem ígérnek túl jó időt a hétvégére.

Szombaton mentek Vp-be?....akkor ha láttok dudáljatok már Rám!
a kalev eléggé elfoglalt .
tartsad,de te szervezed.
annyira elfoglalt vagy?
júniusba megtartyuk ha jóidő lessz
B-terv:2012 .de akkor meg már világvége uh mind1