Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerekek mi megy itt 4 napja halt meg ott egy motoros:(
Hali. Rossz hír. Most csattant két motoros Mecseknádasd határában. Egy Honda VTR meg egy Yamaha vagy Suzuki túragép. Mentőhelikopter is volt.
sztem egyre gondolunk Levi én szilárdra gondoltam, és sztem nem hazudok hha országszerte ismerik
Pécsről is elég sokan hozzá hordják, ha körbekérdezősködsz elég sokan tudják a nevét. Ha egyre gondolunk Raptorossal
köszönöm de az kissé messze van nekem pécsi vagyok
hello! én Tolnán tudok egy jo szerelőt ha érdekel! mondjuk nemtom te milyen messze laksz Tolnától!
Sziasztok aki ismer esetleg jó motor szerelőt aki otthon dolgozik és nem rezsiórába mint a szakszervizbe meg nem aranyárba az írhatna nekem
A rohadt életbe basszus!
Ő volt az, akivel mindig HAVER nak szólítottátok egymást..
Személyesen még nem ismertem, de ő hívott a múltkor a mecseki túramotorozásra, ha nem szül az asszony..
Kimondhatatlanul sajnálom!
hello keki! szeretnék énis csatlakozni hozzátok hha mentek le a megemlékezésre! igaz h nem motoroztam attilával de ismertem személyesen
Köszönöm hogy leírtad,valamikor lemegyünk egy gyertyával és virággal tisztelegni az emléke előtt.
Pécs felé....felfelé végig 2 sávon mész aztán a tetőn 4 sáv lesz mert a szembejövőnek is van 2. És a 4 sávosnál ahol a Pécs felé közlekedők visszasorolnak 1 sávra utána egyből van egy balos kanyar (jobbra egy elágazó régi 6-osra) és egyből az elágazó után van egy meggörbült kanyart jelző tábla, ami a tragédiát okozta :( Ez még az első viadukt előtt van.
De igen,esetleg megírnád pontosan hol volt mert páran elmennénk egy gyertyát gyújtani az emlékére.
:( RIP.

Nem őcsényi volt? Sajnos ott voltunk pont arra motoroztunk.
Szekszárdi motorostársam/barátom volt.Atanaram
Ha esetleg valaki kocsival menne majd szívesen bepofátlankodnék, mert én már csak ilyen rohadt lusta disznó vagyok :P

Paintball: ( Okt 27. Szombat ? )
1. Tóth András ( Motoman03 )
2. Légrádi Attila (oOKopaszOo) + 1
3. Nagy Bálint (Zink)
Úgyhogy aki szeretne jönni, írja tovább...

Paintball: ( Okt 27. Szombat ? )
1. Tóth András ( Motoman03 )
2. Légrádi Attila (oOKopaszOo) + 1
Hali!

Komló-Zobákpusztán van 1 frankó házas pálya és ott lenne megtartva, ha olyan 10-12 fő összejön... fedett a pálya, szóval akár rossz időbe is lehet játszani, azért választottam ezt!
Höh! Ez még akár érdekelne is! Sose nemse pain-balloztam még Nem röhög, direkt írtam így.. Kék zöld lesz az ember másnapra. Hol lenne ez a banzáj amúgy?
Cshőőőő

Mi ott leszünk, remélem fasza idő lesz. Tovább is adtam az "igét" Gumi fákat olcsó benzint!
Bár nem tudom ki volt a szerencsétlenül járt motoros,
őszinte részvétem a gyászoló családnak és ismerősöknek.
Vigyázzatok magatokra, MERT SZEZON JÖVŐRE IS LESZ!
Szevasztok.
Hallott valaki a mai motoros balesetről?
Állítólag Mecseknádasd határában valaki csúnyát esett..
Sziasztok!

Szezonnyito gurulás után itt a 2. felvonás:) Szezonzáró gurulás :P
Remélem megint az a közel 200 fő és kb 130-140 motoros összejön a tél előtt még egy közös gurulásra, megmutassuk magunkat, hogy itt vagyunk még és maradunk is, csak kicsit pihenünk a hosszú szezon után!:)

Kérlek küldjétek tovább ti is!

http://www.sportmotor.hu/motor...
Ha legközelebb nem vasàrnapra rakjàtok hanem mondjuk szombat akkor énis csatlakoznék.