Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vásárláskor én is néztem azt a K8 gixxet, ugyan abban a színben ami neked van, csak még is R6 lett
Köszi!
De sajna tényleg csak "szép volt" , hála egy, ahogy Miskó mondaná: köcsög autós-nak köszönhetően. 2 éve volt vele a balesetem, most zárult le az ügy 2-3 hónapja, szerencsére az én javamra, de a motor akkor is kuka.
De azért szó mi szó, az R6-od sem egy csúnya darab!
Szép volt az az R1 Tibi....
Ott a pont!
Inkább arról mesélj, lesz sv? Mert úgy emlékszem azt olvastam a múltkor valahol, hogy agyalsz rajtra. Vagy rosszul emlékszem.....
Ne igyál többet ....
mert suzukid van na jó nem, csak vártam hogy balhé legyen jó a hangulat a lányeg
No fene!
Aztán miért is.....?
érdekes vagy Te is
a Pógár Jenőnél?
Mi folyik itt Pécs környékén?! Emberek! Odafigyejjetek máá! Én máma bemegyek, oszt főjelentem a zegészet a bizocsság előtt, me nem vagyok buta!
olvastam, és pislogtam is nagyokat.. Nem tisztem senkinek sem beszólni, nem is akarok.. De volt egy pár olyan hozzászólás, hogy már már a nevetséges kategóriát súrolta. És itt szerintem érzi mindenki, melyikekre is gondolok...
már rég nem az rc8 a vita tárgya, azóta volt már sértgetés bőven
Lehet kicsit durván fogalmaztam a "hulladék" szóval, és Ő ezt nagyon a szívére vette...
De tudod, nem is érdekel már ... legyen úgy ahogy Te mondod, vedd meg a motort és használd egészséggel...
nem veszem beszólásnak, távol álljon tőlem. Jól tudod egyébként, MAMI-s voltam Kb fél éve költöztem le Pécsre, azóta nézegetem ezt a topicot, csak valahogy kiütötte a biztosítékot nálam, hogy egy olyasféle dologról megy a vita ami a vita felek közül senkinek sincs \ volt. Tapasztalat híján , hogy lehet valamiről megállapítani, hogy az jó vagy sem?
Tényleg nem értem most milyen " szép " mondatról beszélsz...s hogy végül is mi bajod van?
pont ezért mondtam hogy ha itthon vagy bármikor van fölsöleges fél-1 órám
azt hiszem nem én szidtam a ktm-et vagy az rc8-at, az hogy vita van az egy dolog, a vita és a veszekedés sem ugyanaz... gondoljuk át miket írunk én ugy vagyok vele. Nem beszólni szerettem volna bár kétésges a hozzászólásom, ha jól tudom Te Is mamis voltál, nem beszolni akartam
ez komoly. Minden jót.
Én értem, hogy fasza meg jó, hogy él a fórum... De, hogy egy épkézláb hozzászólást sem lehet beírni semleges témában, mert 1 napra rá elveszik a rengetegben az vicc.. Miért mondom ezt? mert 3 teljes oldal óta csak a vita megy arról, hogy kinek miért tetszik\nem tetszik az RC8.. Miért olyan nehéz felnőtt fejjel elfogadni más véleményét? nem is értem.. Na mindegy. Ez még mindig egy fórum, nem pedig vitaszoba, vagy szájkarate szakkör. Ne vegye el az eszünket a téli leállás

Ez csak egy személyes vélemény volt, mielőtt valaki megkövezne érte, de lassan vicc kategória..
Én nem haragszom rátok. Mennem kell vár az asszony.Sziasztok. Vannak barátaim nekem is,nem vagyok olyan rossz gyerek mint hiszitek.Szeretnek engem is.[O02
most neked is volt egy szép mondatod Bálint.
többes szám? igen,Levente már beszélgetene vagyis nem haragszik..kb de Bálint még szurkál engem. Mennem kell. Majd folytatjuk. Sziasztok.
Ez nekem szólt..? gyűlölet..? nem értem miről beszélsz...nincs semmiféle gyűlöletről szó, egyszerűen nem értelek..