Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tegnap is gurultam 1 jót, meg szerintem holnap is fogok:) csatlakozik valaki hozzám? Olyan 2 körül délután? vagy kinek mikor lenne jó?
Holnapra is ilyen időt mondanak:)
Ámen!
Holnap!
Mikor lesz már tavasz
Majd ha megunom őket:)) esély? csekély:P
Zsííírr mikor küldöd őket hozzám?
Ajánlom figyelmébe minden kedves férfinek!:)
http://bikini.postr.hu/foldraj...
Megint jól eltűntetek Pécsiek...:(
Egyedül gurultam ma ebbe a szép, talán utolsó nyári napsütésben!

Ha esetleg valaki bulizni megy holnap, B-clubban megtalál a koktélos pult mögött, jöjjön oda nyugodtan beszélgetni!
Szép estét mindenkinek!
Azt hittem ez alap lesz:) gondoltam nem szólok külön:P
Rendben, akkor majd a szezon nyitón pózerkodunk
De előkerült, csak a srác elég szarul vette fel, alig lehet látni valamit, rossz telefonja is van és többször belelóg az oszlop, szóval nem 1 fucking kamera művész:(
Viszont jövőre a Szezonnyitóra már levan beszélve a partyzoo-val, hogy jönnek ki képet ill. videót csinálni ami jó minőségű lesz!
Bocsánat mégegyszer!
András, nem került elő valami videó a szezonzáróról ?
Ja ja vizes kanyarokban ovatosan mentem en is mert nagyon csuszkalt...
Én is gépeltem ma, bár nem arra....de nagyon szar volt hogy valahol vizes volt az út valahol pedig csont száraz.....hazafelé meg fél 5 körül már leszállt a köd, akkor meg azért volt szar...szerintem idén ez volt az utolsó kör....max még a benzinkútig elgurulok majd ...aztán várjuk a tavaszt
Na latom nem csak en nem birtam ma magammal :) azert volt par elvetemult pecs manfa orfu szakaszon bar mindenki ugy ment mint ha tojason ment volna :)
Látom nem sokan akartok paintball-ozni, pedig mikor beszéltük, jó pár ember benne volt, no de mind1... akkor felejtsük el!:)
Paintball: ( Okt 27. Szombat ? )
1. Tóth András ( Motoman03 )
2. Légrádi Attila (oOKopaszOo) + 1
3. Nagy Bálint (Zink)

Írd akkor tovább!:)
Engem is érdekel a paintball.
Több pálya is van, de a legjobb amit ajánlok az Komlón van, ahogy Zobákpusztát elhagyjuk és utána, vagy van még házas pályánk itt Pécsett a Budai vámnál az A/laktanya.
Hune van ez?
Paintball-t el is halaszthatjuk! Nem muszály most hétvégén megtartani! Amikorra összejön a csapat és jó mindenkinek!
Játszani attól még lehet, mert fedett pálya van:)
hát mondjuk ahogy most nézem az időjárást, szombatra már havazást is mondanak.
Ha tudsz hozni felőlem oké, de remélem jelentkeznek még itt is, hiszen a múltkori kis összeröffenős guruláson beszélgettünk erről ezért írtam ide ki...
Hát szerintem 1-2 embert még tudnék hozni magammal, de akkor beszéljünk meg pontos időpontot