Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia van csak simítani kell rajta!
Valakinek véletlen nincs elado pitbikéje?
meg még valami az nem lehet hogy a szelepeken kellene álítani ?
szia


ma megtörtént a szelepszár szimering csere, de ugyan úgy füstöl és olajszemcséket köp ,akkor mit kell vennem még hozzá hogy megszünjön tejjesen?
köszi a segítségeket majd írok szimering csere után............
és ha + os gyűrűszettet vennék hozzá olvastam a neten hogy van 52,50 + az elég lenne és a szelep szár szimering ha mégis kiderülne hogy a dugó a bűnös vagy a henger , és miről tudom meg hogy a henger kivan kopva mert már nem nagyon akarok az iletőnek szóli....
Segíthet,az nem nagy tétel,legalább az is rendbe lesz,ha füstöl még utána,akkor valszeg kelleni fog.....
szia

aki csinálta a gyűrűzést ő szerinte jó a henger ,a szelep szár szimering nem segíthet már? új dugót és hengert kelll vennem ?
Hali!
Nekem is ez volt a baja....okádta a füstöt!Eredmény:új henger és dugószett. A hengered szép?Nincs meghúzva?Mert akkor kevés a gyűrű....
szia címmem hogy tudom megadni 2000 ft + posta 14 es elsőgumi egy képed dobsz rólla ?
Sziasztok
lenne egy kérdéem , nagyon füstöl és olajos a kipufogó is , most cseréltem benne gyűrűt , és most készülök venni szelepszár szimeringet mert nem szünt meg a hiba, mit kell cserélnem benne vagy vennem hogy megszünjön a füst és az olajos pipuf
választ előrre is köszi
Hello. Nekem van egy eladó. Rockstar Sport 140-es. babocsk@freemail.hu az e-mail címem,ha érdekel dobj egy üzit. köszi
Hali!
Én is 190 felett vagyok...nem azzal kell foglalkozni,hogy hogy nézel ki rajta,hanem hogy érzed magad rajta,és nekem kényelmes kézre lábra esik minden. Úgyhogy hajrá!Klx vázas gépet vegyél akkor,azok nagyobbak kicsit a crf-eseknél
Szeretnék venni egy pitbike-ot és nemtudom hogy hogy néznék ki rajta a 190 cm-es magasságommal vannak ilyen nagyobb méretű pitbike-ok ?(dirtbike-ot nemakarok)Ha vannak akkor miylen tipusu?
Nekem van CRF50-re matricaszettem.Új.Egyedi.Nincs M.o.-on még egy ilyen! 3500.-+posta
veszilaci@citromail.hu
szia megvan még a 3000 ft-os matrica szett ?
Szia

érdekelne a 2000 ft-os cros 14 első gumi ha még megvan képet küldj már rólla
Hali!
Eladó egy 200cc, 4T-s Honda Lifan Cross-Dirt bike.
Megy, mint a golyó, már elsőben fent van a kereke, gyönyörű szép mély hang.
Narancssárga színű, új üléshuzat, plusz gumikkal. Kézvédőve, Digitális Km/h mérő és időjelző. Léghűtéseé, egyhengeres. Egy festés ráférne.
170.000Ft.
Érd: mocika92@citromail.hu
Vagy esetleg telefonon: +36-20-570-0324
Képeket szívessen küldök, de egyet csatolok is.,
csak nagyobb!
van?
Hali! Eladó egy 24 es mikuni karbi, egy komplett kuplung kosár 4 lamellás (új) 150cc hez, és egy komplett gyújtás alaplap, jeladó, lendkerék, tekercsek szintén új.
Hali!

Van egy eladó Mikuni 22 alig használt karbi + egy crf 70 idomos első fekete sárvédő ha valakit érdekel itt elér.
12"
Mekkora a kerék mérete?