Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia meg van még a kéz védőd ha igen postai úton megoldható?
szasztok! Eladó Pitbike-om nem sürgős mert nagyon szeretem de nem bánom ha megvennék (kocsit cserélnék belőle)
--Gondolom nem kell bemutatnom Stomp Z140 2012-es full gyári
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_crf_stomp_z140-6278789
veszilacikukaccitromailponthu

hetven-5914848
Eladó pitbike cuccok :
- 10-es és 12-es utcai-SM gumik.
- Lifan 140-es főtengely
- első fék új,fékcsővel,új betétekkel
- Yx kuplung kosár
- Yx blokk fél
- Yx berugó tengely
- fékcsövek
- CRf blokk tartó
- 210mm-es új féktárcsa
-
Acerbis kézvédő eladó tartozékaival.Hibátlan.
4500.-
Hali. nekem van egy eladó ha gondolod nézd meg a hirdetésem között. nagyon keveset használtam
üdv
Igazán nincsmit!
Köszönöm a segítséget!
Létezik belőlük 150-es 160-as, sőt már 180-as is, nem hinném hogy kevés lenne a kalória. Meg ezek nyomatékos kis masinák, már alulról faszán tolnak, nem kell pörgetni világba, hogy történjen valami. Nem lehet ám ész nélkül cibálni a gázt!
Meg fesd le mattzöldre a Berget, hátha azthiszik közülükvaló vagy, osz' nem durrantanak seggbe!
majd beöltözök katonának, aszt lecsekkolom őket
Áhh, tuti csak blöffölnek!
Szerintem ugyanaz a kerékméret, mint a Kawának...elöl14-hátul 12 col. Egyébként nem gáz, nyilván jobban megérezni a nyomvályúkat, mint egy nagy motorral, de hozzá lehet szokni.
Butítani biztosan nem kellene. Attól tartottam hogy kevés lesz, de úgy tűnik ebből a szempontból megfelelne. Ami félelmem még, az a kis kerékméret. Terepen ez nem okozott problémát?
Az van kiírva, h a katonaság figyeli, azt , aki belép
Én anno 230-ért vettem a pitbike.hu-tól. Pontosan nem tudom a teljesítményt, tizenpár lóerőt mondanak...de kellemes még nekem is, egy 8 éves kölöknek okozhat meglepetéseket. Létezik 125-ös is, ha sok lenne, illetve szerintem a gázbovden behatárolásával lehet fojtani a teljesítményből.
Újonnan mennyibe kerül? Teljesítménye? A csemetém 8 éves, és a 60-as kawa már igen jó barátja lett!
Én egy YX 140-es blokkal ellátott Rockstar Sport 140 fantázianevű pitet használok már vagy 3 éve. Újonnan vettem, szépen be lett járatva, olajat próbálom minél sűrűbben ledobni belőle, meghálálja. Kapott hideget-meleget, terepet-aszfaltot, kuplungot is elég sűrűn simogatom egykerekezés céljából, de eddig még a motornak lekopogom semmi szerkezeti hibája nem volt. Csak ajánlani tudom! A galériámban találsz fotókat róla. A Stomp pitekben is ugyanez az YX blokk van pl.
Sziasztok!
A mai napon megállt a gyerekem 60-as Kawasakija. Kicsit sokba van már, pitbikeban gondolkozom. Milyet vegyek ami holnap nem áll meg, olcsóbban kijövök vele mint a kx 60 motorral? Mennyire szervízigényesek ezek a motorok? Mi hobbi terepmotorozásra használnánk! A segítséget előre is köszönöm!
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy hol találok viszonylag olcsón lifan 140-hez alkatrészeket mert most szereztem nem rég eggyet és az előző gazdája kicsit tönkre tette.Most sthil fűrésznek a gyujtása van rajta ad szikrát meg minden benzin is van csak most az a baj hogy a hengerben nem robban be a benzin ez miért van ?Am az alkatrész lehet használt is ha tud valaki! A válaszokat előre is köszönöm:Üdv Krisztián
Beszökni sem lehet? Őrzik, lelőnek azonnal, vagy miapicsa?
nemigen, mert a Tankin lehúzták a bulit, még bejárni sem lehet már
Hali ha valakit érdekel egy 125ccm- es pitbike henger dugoval egyutt az írjon erre az email címre! kutyafosjancsi@gmail.com vagy az ivanimrefos@freemail.hu- ra
Lifan 140 blokkba elozo gazdaja kicserelte a kuplung lamellakat 5 lamellas. Es ha behuzom kuplungot ugyan ohan mintha nem huznam be v is mintha nem emelne ku. Ez mervan? H kel bormalisan osszerakni?
hali. valakinek nincsen eladó crf70 farokidom és oldalsóidomja?