Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello

adok a komplett vázadért egy frankó laptopot ha érdekel ?
Sziasztok!
12" pit ráfot keresek 32 küllőset aszem 1,85 széles.
helo!

Érdeklődnék, hogy a hátsó villád milyen hosszú? és hogy mennyiért adod a hátsó teleszkóppal együtt?
Eladó pit váz kompletten! 35ezer
Heló MINDENKI! Vettem 1 pitbike -ot, 110cc 4t... A blokkot kivettem a vázból és beépítettem 1 choppervázba....Ezért a komplett váz eladó.... hullámos tárcsák,világítós fejidom hátsó lámpa,stb...elől hátul ÚJ GUMIK! Kenda,,cross..
helo írtam az msn címedre nézd meg a emailt légy szíves
Eladó mikuni VM24 Újszerű állapotban 2e Ft + Posta vagy személyes átvétel BP.
Hello. Eladó egy Rockstar Sport 140-es pitbike. 150-ért elvihető
Ha jót akarsz és van rá pénzed japánt vegyél.
sziasztok
nincs valakinek egy 14-es hátsó és egy 17-es első kerék (felni) vagy nem tudnátok hogy hol tudnék venni olcsón?
d13go@freemail.hu
nekem kell!
dobj egy mailt!
Hali! Eladó új pitbike gyújtás kompletten 5.000,- Forint!
Hali mindenkinek, alkatrészre van szükséged?,eladnád?,vennél? esetleg tanácsra van szükséged? ,szeretnél értesülni a versenyekről?
vagy csak egy jót beszélgetni? akkor nálunk a helyed: http://www.facebook.com/groups...

Pitbike Hungary a facebook-on gyere te is
sziasztok

110 ccm pitbikre megírná valaki mi a sorrendje a gyűrűzésnek,

előrre is köszi
csá
nincs véletlen valakinek hátsó gumija 14 colos ?
kösz
hello. nekem is lenne egy eladó Rockstar Sport 140-em. 165-ért kínálom,ha érdekel írj privit.babocsk@freemail.hu
heló lenne 1 eladó pitbikom AGB-37 CRF honda licenc eredetileg 125-ös volt de lett egy 160-as pitpro blokk lett beletéve a motort tavaly vettem a 160as blokk nemrég lett beletéve hobbi célra használtam képet tudok róla küldeni akit érdekel írjon!pontos adatokat a pitbike.hu onnét lett rendelve!
Sziasztok szeretnék venni egy Pitbike-ot de mivel nem értek az ilyesféle motorokhoz nemtudom megéri e venni .Fogalmam nincs ,hogy ezeken a motorokon menyi idő alatt kopnak az alkatrészek és hogy van e olyan hibája(az összes Pitbike motornak)amire érdemes oda vigyelni.Szerintetek érdemes ilyen motort venni?
Hali!
Nekem henger meg dugócsere volt,ahogy irtam,mivel meg lett húzva a henger fala.....az is lehet,hogy azokon állitani kell,de akkor nem füstölne annyira szerintem,úgyhogy nagyobb lehet a baj...
Hali.
Nekem van egy eladó.
http://www.kepesmotor.hu/brand...

Nem szar kínai fos.
Vagy esetleg nagy cross motor is érdekelne De ne legyen 1980 évj :D xd

1990-1993 évj kelene de kicsit ütöt kopot nem számit :P
Hát kicsit komolyabbat akarnák venni!
Itt az öszeset elöadta :D
hello. Nekem van egy Rockstar Sport 140-es Pitem. babocsk@freemail.hu a e-mail címem,ha érdekel akkor küldj egy üzenetet.