Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor elégedett vagyok, olyankor én is csóválom a farkamat.... 😆
Majd egy össze tekert újságpapírral lehessegeti a gazdája 😆
Még sok munka van hogy a Magyarok rendesen betudjanak integrálódni 😂
Kérem a nagy világot hogy ne mondjon le rólunk igyekszünk nagyon ...... gik na 😂 😂
annyira nem követem az ukrán hisztit
Hát ha eccer keresztelője vót a kis lákátos szántínónak, hogy tudnak egyes rásszisták ilyen ünneprontók lenni...
https://tenyek.hu/cikkek/ajult...
Már beleharapott abba is. Bident hazugnak nevezte az ukrán vezetés.
Amugy már tényleg le kéne gépelni az egész náci ukrán bagázst aztán kussba lennének vagy ötven évre megint.
ez a zselé gyerek olyan mint a cuki kiskutya amit felengedtek a kanapéra
aztán most már oda is szarik és morog ha le akarják zavarni 😁
de a nagy usánka államok még így is meg van vele elégedve mert neki csóválja a farkát
Persze. Ugy kéne. Meg közben kinyalná a lopos ukránok seggét
Az ukri nem vergődne, ha az oroszok végre haza húznának az anyjukba.
És már most tudok egy jó csomót, akit ki lehetne lőni a Zűrbe! 😂 nem kell a jövőt várni... 😁
nem lusta, csak megfontolt, jobban szeretek egy munkát megtervezni 3x mint egyszer úgy kivitelezni hogy feleslegesen dolgozzak 1 percet is
Ini nem olyan buta, mint amilyennek néha tűnik.... Csak lusta dög.
Gondolom a felét sem értette meg....
Ini pár sorral lejjebb már linkelte.
ez egész egyszerű: minden pénz és a hatalom birtoklása miatt történik
ebben semmi meglepő nincs ez megy évezredek óta
csak most kardjába dől mindenki
a kirajzás jó lenne, de egyenlőre lehetetlen, gyorsabban ássuk a sírunkat mint a kirajzási fejlesztések
szóval ez olyan lehetőség ami nem lehetőség
a népírtás se lehetőség mert a jelenlegi rendszer nem tartható fent egy jelentősen csökkentett létszámmal, plusz ha nem valami sunyi vírussal teszik hanem háborúkkal akkor meg élheteten lesz a föld egy része ami igencsak hiányozni fog az életbenmaradáshoz
😁 🙃
Olvastam egy blogban a kommentekkel együtt. Van benne valami mondaná az öreg busman ha tudna beszélni és nem csak csettegne, de a solog messze nem ennyire sötét nem neszélve, hogy rendben, ez van és akkor mi a megoldás? Emberirtás? Nyilván páran erre vágynak, de az épeszűek nem így mi lesz? Hááát a KIRAJZÁS!!4!
Mond igazságot, de azt is ki kellene végre jelenteni, hogy kik és miért okozták a pénzügyi, migrációs válságokat!
Mert ezek nem csak úgy megtörténtek, hanem generált folyamatként jöttek létre!
De az is igaz, hogy a zemberek nagy többségének nincs igénye az igazságra!
Na, inkább megyek a Hargitára!
Hosszú de érdemes elolvasni
https://24.hu/belfold/2022/06/...
Nektek nem kell ellenérv, felesleges. Vagy trollkodtok vagy annyira más bolygon éltek hogy ugysem értitek meg még akkor sem ha saját börötökön tapasztaljátok meg a rendszeretek hibáit. Ugyis másra háritjátok azonnal és csuklobol.