Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"és 45 perc alatt sikerült megfékezniük a lángokat, így a telephelyen is folytatódhatott a munka"

Egy rendes tüzet napokig oltanak.
Valaki megint nagyot akart mondani.
diverzánsok (gondolkodós)
tulajdonképen nem lenne egyedül álló eset a világtörténelemben(kezeit széttáró) Rendszerváltás környékén nekünk is meg volt ez az eshetőségünk csak nem kívántunk vele élni(kezeit széttáró) Én az orbán kormány helyében már simán kértem volna ezt magunknak(kezeit széttáró) a kamatokkal már kb. 20* visszafizettük ezeket az adósságokat nem beszélve a teljes gazdaságunk átadásáról(gondolkodós) Bár nyílván nagyot nyerítenének a brüsszeli nagyokosok. 😆 Én azért kipróbálnám, azt,hogy egyszer csak azt mondanám, hogy jóvan ha nem engeditek el akkor egyszerűen csak nem fizetünk(kezeit széttáró) Erre is volt már példa a világtörténelemben. Persze utána volt néhány felfokozott 😄 év aztán napirendre tért felette mindenki(gondolkodós)
Jah..............

"A tűzoltók hajnali 4 óra 5 perckor kezdték meg az oltást és 45 perc alatt sikerült megfékezniük a lángokat, így a telephelyen is folytatódhatott a munka. Sérültekről és halottakról egyenlőre nem érkeztek hírek."

A szalagcím kicsit hatásvadász.
Gondolom ezért ugrottál rá.
Amit gázmező tűzként 40 perc alatt eloltanak az kb egy csap eltekerése. 🤔
De majd blődi megmondja.
én grillezés után betoltam a még parázstól teli grillkocsit Merenyén a faházba mert október végére estére 5-6 fokra lehűlt a levegő(kezeit széttáró) azt a 15 nm2 faházat úgy befűtötte, hogy pólóba kellett aludnom(kezeit széttáró)
Ez a bohóc csak szócső, el ne hidd, hogy van, lehet egy önálló gondolata!
Beszarás mekkora pofátlan aljadék nép. Remélem az oroszok szarrá verik hogy kussba legyen pár évtizedig megint
Ok,a hapoon felszopo cikk is rohadt vicces.A holland agm84E kb 140km hatotavu.Es 60 as evek termeke,ennel a neptune360 sokkal jobb.
A moszkva utan meg a ruszkik a bujan cass corvettek helikopter leszalloira szarazfoldi Tor legvedelmi komplexumot raktak.
Ezek spec pont ilyen harpoonhoz hasonlo ellen lett tervezve,tocska es uragan raketakat siman elfognak.
Szoval a csodafegyver sem csoda,mint az elozok.
https://index.hu/kulfold/2022/...
Ritkán olvasol Indexet - ez már másfél napos hír.
Én csak azért ugrottam neki, mert valami hülye váltig bizonygatta, hogy milyen faszán befűtötte vele a pecabódéját.
S mivel a szájkaratét nem művelem, emígyen kellett bizonyítanom, hogy az anyja picsáját!!
én a budiban teszteltem de nem hogy a hőmérséklen nem nőt de a külső cserép nem is volt igazán meleg
1-2-4 mécseses próbák voltak, de a fizikát nem tudja átbaszni semmi sem
Ja, én is próbáltam.
Egy kisebb babaházat belangyosít, ha nincs nagyon hideg🤣
a mécsest teszteltem pár éve de még a vártnál is szarabbul teljesített
a külső cserép még kézmeleg sem volt
szóval a niggerrel nagyon össze kell bújjni a sváboknak 😂
Most olvastam, hogy valami "német", bölcsészdiplomás, közgazdász🤣, belengette a spórolós gázhasználatot, mert ujujuj!!
Az ok, hogy a nímetek megfagynak, de a gazdaságnak az kevés lesz, hogy össze kell bújni a nigger szomszéddal, a mécseskályha fölött! 😁
Biztosan van naksternnek is valami szimpatikus, szarszínű szomszédja😂
Régen is azt a rabszolgát verték, amelyik engedetlen volt... 😄
telex... télleg sose növöd már ezt ki? Ez jobban hazudik, mint a fidesz média, csak amarra 😅
ez sem egyértelmű
mert amikor 63 volt a lej ilyen 120-130 volt a fizetés most meg 80 forint a lej de a fizetés 280-300
ugyanannál a cégnél ugyanabban a mukakörben

amúgy a román máshonnét indult ez igaz, ő volt a szegény szomszéd, ellenben tartotáscsem volt
nálunk bőség volt nem kevés tartotással
persze ez mostanra nem jekent semmit, hiszen ha nincs kölcsön nincs jólét, ez a jelenlegi pénzügyi rendszerek tulajdonsága
persze ha ezt jobban elkezdjük feszegetni akkor egyből alusipkás lesz az ember....
amúgy az infláció jó dolog, persze csak abban az esetben ha nem követi egy hosszútávú jelentős bezuhanás(válság)
ha csak kicsi a baj akkor a plusz több lesz mindenképp mint a mínusz
😂 https://propeller.hu/itthon/38...

Ez még mit keres itt? Nem úgy volt, hogy a fidesz fiatal demokraták szövetsége? (fetrengős)
Nem,neked hobbid hogy MINDEN a kormany hibaja,szababbak,gyengebbek stb.
Huzz mar el a picsaba mashova.
Neked is meg sz ittnaradtsknak is jobb lenne.
Ezert csatlakoztunk anno az uniohoz.
Ez így igaz! Csak ilyenkor kellene azt is nézni hogy ők honnan jönnek felfelé, mi meg honnan csúszunk lefelé...
az életminőséget nem csak az határozza meg mennyi az adott ország valutája a dollárhoz-euróhoz képest
én azért nem laknék a románoknál pedig 10 év alatt 63 ról 80 lett a lej